محصولات آرایشی سونیا

A Makeup collection enriched by the goodness of Aloe to explore and express their perception of beauty

Create your look with flawless

محصولات آرایشی سونیا فوراور 

 

محصولات آرایشی سونیا

 

همان طور که می دانید محصولات آرایشی یکی از مهم ترین لوازم شخصی هستند که روزانه افراد زیادی از  آن ها استفاده می کنند. لوازم آرایشی بی کیفیت و نا مناسب و شیمیایی برای پوست صورت بسیار مضر بوده و از این رو در انتخاب لوازم آرایشی باید نهایت دقت را به عمل آورد چرا که می تواند پوست را دچار لکه های زیادی کرده و حتی ایجاد بیماری پوستی کنند.

امروزه بیشتر لوازم آرایشی که در بازار وجود دارند دارای مقدار زیادی مواد شیمیایی و نگهدارنده و فلزات سنگین نظیر سرب هستند. که همین مواد می توانند بی نهایت برای پوست مضر باشند. شاید دقت کرده باشید هنگام استفاده از رژ های نا مناسب لب ترک ترک می شود که این نشان دهنده ی سرب موجود در آن است و بسیار مضر است. این مواد شیمیایی موجب بروز بیماری های مختلف از جمله، سرطان، مشکلات ریوی و اختلالات خونی و اختلالات هورمونی و... می شوند. به طور کلی استفاده از مواد نفتی و شیمیایی از جمله پارابن، فلزات سنگین از جمله سرب و آرسنیک و  مواد بسیار مضر به منظور ماندگاری بیشتر بر روی صورت در لوازم آرایشی بسیار رایج است.

یکی از مهم ترین مسائل استفاده از لوازم آرایشی برای خانم های باردار است. از آن جایی که در این لوازم مواد شیمیایی وجود دارد می تواند سلامت جنین را به خطر انداخته و باعث ایجاد مشکلات پوستی و خونی می شوند.

 

محصولات آرایشی سونیای فوراور

 

کمپانی فوراور از مطرح ترین کمپانی ها در زمینه ی تولید محصولات گیاهی است. محصولات آرایشی کمپانی فوراور محصولاتی گیاهی و ارگانیک هستند. این محصولات فاقد هر نوع ماده ی شیمیایی و مضر برای سلامتی است. از آن جایی که بیشتر مواد آرایشی از راه پوست و یا دهان جذب بدن شده و وارد دستگاه گوارش و خون می شوند از این رو باید از محصول مورد اطمینان استفاده نمود. محصولات فوراور از آن جایی که گیاهی و فاقد مواد شیمیایی هستند هیج خطری برای سلامتی نداشته و پوست را شفاف و سالم نگه می دارند. محصولات آرایشی سونیای فوراور از بهترین محصولات این کمپانی در زمینه ی آرایشی بهداشتی است که گیاهی و طبیعی بوده و بهترین انتخاب برای پوست شماست. مطمئن و با کیفیت خرید کنید و حافظ پوست و سلامتی خود باشید.

 

 

419

خط چشم مایع پرسیژن سونیا Sonya Precision Liquid Eyeliner

خط چشم مایع پرسیژن، محصول فوراور لیوینگ مجهز به یک نوک بسیار ظریف و دقیق است که به شما امکان میدهد چشمان خود را به شیوه دلخواهتان خط بکشید، خواه این خط باریک و ظریف، و خواه ضخیم و توپر باشد. نوکِ انعطاف پذیر این مداد به شما امکان میدهد کنترل کامل بر خط چشم داشته باشید و خطوطی دقیق با پهنای دلخواه خود بکشید. شکلِ باریک و ویژهی این محصول به شما امکان میدهد تا مستقیما خطی منحنی ترسیم نمایید.
305,100 تومان 259,335 تومان
372

کرم پودر ضدآفتاب آلوئه بی بی (رنگ سندی) Aloe BB creme (Sandy)

با استفاده از این محصولات، آرایش خود را بهبود بخشید. این کرم پوست را مرطوب کرده و پوستی صاف با پوشش طبیعی و درخشنده به همراه ضد آفتاب برای شما به ارمغان می آورد. از ویژگی های بارز این محصول، دارا بودن عصاره برگ آلوئه ورا بوده که آبرسان بوده و پوستی لطیف را به شما هدیه می دهد.
538,200 تومان 457,470 تومان