بسته‌های سلامت فوراور ایران

پکیج‌های بهبود بیماری‌ها

بسته های سلامتی

 

بسته های سلامتی

سلامتی اولین و مهم ترین موضوعی است که باید به آن توجه شود. امروزه با عنایت به تغذیه نامناسب و عدم داشتن فعالیت جسمانی و به طور کلی زندگی ناسالم، خیلی از افراد دچار بیماری های مختلف می شوند و یا بدن آن ها با کمبود ویتامین ها و مواد معدنی مواجه است. از این رو باید به سلامت جسم و روح بیشتر توجه کرد و تا حد امکان از وقوع بیماری ها پیشگیری کنیم چرا که پیشگیری بهتر از درمان است. 

از طرفی آلودگی های محیطی و موجود در هوای که روزانه تنفس می کنیم و با پوست ما در ارتباط می باشد، در صورت عدم مراقبت و به مرور باعث بوجود  آمدن بیماری های مختلف پوستی، سیستم ایمنی و گوارشی خواهد شد. از این رو ما باید با استفاده از محصولات و مکمل های طبیعی و سالم بدن خود را همواره سم زدایی کرده و با بهبود در روش زندگی، تغذیه بدنی سالم و موثر داشته باشیم. بنابراین ما باید با استفاده از یک سری شیوه ها و روش های مراقبتی جسم و روح خود را از هر گونه آلودگی و کمبود که ممکن است سلامتی را به خطر بیاندازند حفظ نماییم.

محصولات سلامتی فوراور

کمپانی فوراور با سال ها تجربه و تخصص در زمینه های مختلف سلامتی زیبایی و بهداشتی دارای محصولاتی است که از لحاظ کیفیت و استاندارد در جهان حرف اول را می زند. محصولات فوراور از آن جایی که کاملا گیاهی و فاقد هر نوع مواد شیمیایی و افزودنی و نگهدارنده هستند سلامتی و زیبایی را را به صورت کامل و بدون عوارض به شما هدیه خواهند کرد. محصولات کمپانی فوراور به هیچ عنوان دارو و ماده شیمیایی نیستند و ادعای درمان هیچ بیماری را ندارند اما بسیاری از متخصصین و مصرف کننده ها، تاثیرات محصولات فوراور را ده ها برابر بیشتر از داروهای شیمیایی می دانند و از همه مهم تر این که بدون هیچ گونه خطر و عوارض جانبی می باشند. متخصصین و دانشمندان کمپانی فوراور لیوینگ امریکا با قرار دادن برخی از محصولات و مکمل های بی نظیر کمپانی در کنار هم پکیج های مختلفی را با بالا ترین کیفیت به عنوان بسته های سلامتی جهت پیشگیری و بهبود بیماری های مختلف پیشنهاد می نمایند. از طرفی استفاده از بسته های سلامتی فور اور و مکمل های غذایی خالص کمپانی، حتی قبل از ابتلا به بیماری ها به شما کمک می کنند که بدنی سالم داشته باشید و بدنتان را از ابتلا به بیماری ها در امان نگه دارید. چرا که مواد غذایی مورد استفاده ی ما به اندازه ی کافی غنی نیستند و جوابگوی نیاز روزانه بدن ما نمی باشند. استفاده از محصولات و پکیج های سلامتی فوراور کمک خواهند کرد که بدن شما از ویروس ها و آلودگی ها سم زدایی و پاکسازی شده و مشکلات شما پیشگیری و بهبود یابند. 

دارو هایی که ما مصرف می کنیم اکثرا شیمیایی هستند. از این رو می توانند به بدن ما از جمله کبد و کلیه و مغز و قلب عوارض و آسیب جدی وارد کنند از این رو توصیه می شود به جای استفاده از داروهای شیمیایی، از محصولات گیاهی فوراور استفاده شود که هیچ گونه عوارض و خطری نداشته و کاملا طبیعی هستند و جهت سلامت تمام اندام بدن مفید و موثر نیز می باشند.

نکته ی جالب در مورد محصولات و پکیج های فوراور وجود نوشیدنی های خالص در کنار تمامی محصولات است. چرا که این نوشیدنی ها عامل اصلی سم زدایی در بدن بوده و با بالا بردن قدرت جذب ویتامین ها و مواد معدنی موجود در مکمل ها و محصولات درونی و موضعی، به تاثیر بیشتر و کامل تر آنها کمک می کنند.

تا چه زمانی می بایست از محصولات فوراور استفاده نمود؟

سوال خیلی از مشتریان فوراور این است که تا چه زمانی می بایست از محصولات استفاده شود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که استفاده از محصولات فوراور مختص به زمان و مدت خاصی نیست و توصیه ی ما به شما این است که برای حفظ سلامتی خود همواره و به صورت چرخشی از محصولات و پکیج های مورد نیاز بدن خود استفاده نمایید. چرا که محصولات فوراور جهت سم زدایی و بهبود عملکرد بدن و همچنین تامین و تکمیل جذب مواد مغذی می باشند. پیشنهاد کمپانی برای گرفتن بهترین نتیجه، استفاده همیشه و دوره ای از نوشیدنی های خالص فوراور و همچنین استفاده حداقل سه دوره پیوسته از بسته های سلامتی مربوط به هر بیماری می باشد تا بدن تعادل و سلامت از دست رفته خود را بدست آورد.

 

 

1001

پاکسازی و سم زدایی

بدن انسان معمولا در معرض آلودگی های زیادی قرار می گیرد که این دسته از آلودگی ها بر اثر عوامل متعددی وارد بدن می شود. داشتن تغذیه ی نامناسب ،مشکلات گوارشی و استرس از مهم ترین مواردی است که می تواند موجب ورود دسته ای از باکتری ها به داخل بدن شود. 10 روز اول محصولات پاکسازی برای کسانی که اولین بار مصرف می کنند.
1002

آبسه ها و جوش ها (ورم چرکین و دمل)

آبسه یک عارضه ی چرکی بر روی پوست و یا درون بدن است که به دلیل تجمع باکتری در بخش های مختلف ایجاد می شود. برای درمان آبسه می توانید از محصولات فوراور ایران استفاده نمایید.
1003

آکنه ها و کورک های پوستی

برای درمان آکنه و کورک های پوستی راه های درمانی زیادی ممکن است به شما پیشنهاد شود. اما طبق تجربه می دانیم که همه ی راه های پیشنهاد شده موثر واقع نمی شوند. در این قسمت ما محصولات درمانی فوراور را به شما معرفی می کنیم.
1004

پولیپ (گرفتگی بینی)

پلیپ بینی یکی از بیماری های مربوط به دستگاه تنفسی و بینی است. این بافت نرم در بینی و در قسمت سینوس ها وجود دارد. برای درمان پلیپ بینی راه های مختلفی وجود دارد که با محصولات فوراور می توان درمان نمود.
1005

لکه های ناشی از کهولت

لکه های قهوه ای پوست که معمولا با افزایش سن پدیدار می شوند، به دلیل تابش نور آفتاب و بیماری های کبدی نمایان می شوند. در این مقاله بهترین راهکار برای رفع این لکه ها را بیان می کنیم.