ایلومینیتینگ ژل سونیا (ژل شفاف کننده) Sonya illuminating gel
5.0 / 1

ایلومینیتینگ ژل سونیا (ژل شفاف کننده) | Sonya illuminating gel

قیمت: 81.75 درهم
73.58 درهم
قیمت: 719,000 تومان
قیمت با تخفیف: 647,100 تومان

این ژل از محصولات شفاف کننده ی پوست فوراور به عنوان به روز ترین محصول دنیا می باشد. چرا که از فناوری های پیشرفته ای در ساخت این ژل استفاده شده است. با استفاده از ژل شفاف کننده ی پوست سونیای فوراور همیشه جوان و شاداب بمانید. در این ژل از پپتید هایی استفاده شده است که سریعا جذب پوست شده و باعث می شوند پوست شما بدرخشد.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 606
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

کد محصول = ۶۰۶


ژل شفاف کننده ی پوست سونیا | Sonya illuminating gel

ایلومینیتینگ ژل سونیا فوراور

این ژل از محصولات شفاف کننده ی پوست فوراور به عنوان به روز ترین محصول دنیا می باشد. چرا که از فناوری های پیشرفته پپتید ها در ساخت این ژل استفاده شده است و سبب جذب سریع و حداکثری این ژل به صورت میشود. با استفاده از ژل شفاف کننده ی پوست سونیای فوراور همیشه جوان و شاداب میمانید.


ژل ایلومینیتینگ سونیا، شفافیت حداکثری پوست

خواص ژل شفاف کننده صورت سونیا

فرمول ساخت ژل شفاف کننده ی پوست سونیا شامل ریشه ی شیرین بیان و ترکیبی از جلبک های سبز و قهوه ای بوده که در بهبود چین و چروک پوست و  لک های پوستی معجزه می کند. ترکیب جلبک با لیپوزوم ها موجب می شود تا تمامی خواص این محصول جذب نقطه ی مورد نظر از پوست شود. عصاره ی گل شبدری که در این محصول مورد استفاده قرار گرفته است موجب می شود تا منافذ باز روی پوست به مرور از بین بروند.


ترکیبات منحصر به فرد ژل ایلومینیتینگ سونیا

پکیج سونیا مخصوص شفافیت و تمیز کردن پوست

در این محصول از پنج گیاه خاص آسیایی استفاده شده است: ریشه‌ی سکوتالاریا بایکالِنسیس، ریشه‌ی گلیسیریزا گلابرا، ریشه‌ی موروس آلبا، گل آرتیمیسیا کاپیلاریس، و میوه‌ی زیزوفوس جوجوبی. این پنج گیاه به معجزه ی صاف کردن پوست معروف هستند. محصولات مراقبت پوستی سونیا به صورتی هستند که چربی و PH پوست شما را کنترل کرده و باعث رطوبت مطلوب پوست شما خواهند شد.


فوائد و خواص ژل شفاف کننده ی سونیا

Sonya illuminating gel

  • پوست را صاف و شفاف می‌کند.
  • حاوی عصاره پنج گیاه آسیای شرقی
  • حاوی ژل خالص آلوئه ورا نژاد باربادنسیس میلر، ریشه شیرین بیان و جلبک دریایی
  • درخشان کننده ظاهر کلی پوست
  • کاهش حفره‌ های بزرگ پوستی
  • دارای تاییدیه انجمن آلوئه ورا آمریکا و کروئلی فری

ترکیبات ژل شفاف کننده ی پوست سونیا

میوه‌ی برگ آلوئه باربادنسیس (ژل تثبیت شده‌ی آلوئه ورا)، آب (آکوا)، پروپاندیول، کاپریلیل متیکون، نیاسینامید، سیتیریل الیوات، کو پلیمر سدیم اکریلات، بوتیلین گلیکول، سوربیتان الیوات، لیسیتین، ایزوپندتیلدیول، عصاره‌ی گل تری فولیوم پراتینز (گل شبدر)، عصاره‌ی ریشه‌ی اسکوتلاریا بایکالنسیس، عصاره‌ی ریشه‌ی گلیسیریزا گلابرا (شیرین بیان)، عصاره‌ی ریشه‌ی موروس آلبا، عصاره‌ی گل آرتیمیسیا کاپریلاریس، عصاره‌ی میوه‌ی زیزیفوس جوجوبا، هگزاندیول ۱ و ۲، اسید کاپریل هیدروکسامیک، کاپریلیل گلیکول، اتیل هگزیل گلیسیرین، لسیتینِ هیدروژنیزه شده، سدیم اولیت، اولیگو پپتید ۶۸، دی سدیم ای.دی.تی.اِی، سوربیتان لائورات، هیدروکسی اتیل سلولوز، استیل دی پپتید ۱، ستیل اِستر، روغن دیکراتریا روتوندا، روغن روتنیرا لاملوسا، سدیم اسکوربات، اسید فیتیک.

محتوی: 28.3 گرم

روش مصرف: پس از پاکسازی، مقدار کمی از این محصول را به آرامی بر روی کل صورت‌تان ماساژ دهید تا پوست صورت، براق شود. برای رسیدن به بهترین نتیجه، این محصول را با ژل پاک‌کننده و طراوت‌دهنده، ماسک ژل تصفیه کننده، و ژل مرطوب کننده و نرم کننده استفاده نمایید. برای رسیدن به چهره‌ای با پوست متعادل، صبح‌ها صورت‌تان را به طور کامل بشویید. برای کسب بهترین نتیجه، حداقل هفته‌ای ۲-۳ بار مصرف نمایید.

هشدار: از تماس محصول با چشم خودداری شود. در صورت سوزش چشم، چشم خود را کاملا با آب بشویید. اگر سوزش چشم باقی ماند، استفاده از محصول را متوقف کرده و با پزشک خود مشورت کنید.


مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Illuminating Gel
مهمان

سلام شب بخیر .برای بیماری روزاسه خفیف بنظرتون استفاده از صابون اووکادو بهتر هست یا ژل شستشوی جدید سونیا؟

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام و درود.
برای افرادی که پوست خیلی خشک و حساس یا ملتهب دارند و علاقه به استفاده از ژل شستشو دارند، شاید صابون مایع و مروارید گون دست و صورت آلوئه ورا حس رطوبت و نرمی بیشتری داشته باشه که اون هم به نوبه خود بی نظیر و لذت بخش هست.
همچنین ژل کلینزر سونیا هم جهت کلینز و تمیز کردن تمام پوست ها بخصوص پوست مختلط بسیار مناسب می باشد.

1
0

.