کرم آلوئه پروپولیس (بره موم زنبور عسل و آلوئه ورا) Aloe Propolis Creme
4.7 / 3

کرم آلوئه پروپولیس (بره موم زنبور عسل و آلوئه ورا) Aloe Propolis Creme

قیمت: 74.25 درهم
66.82 درهم
قیمت: 389,100 تومان
قیمت با تخفیف: 350,200 تومان

کرم آلوئه پروپولیس به عنوان یک کرم نرم کننده و مرطوب کننده، ترکیبی عالی از ژل غنی شده آلوئه ورا با پراپولیس زنبور عسل است که با عناصر دیگری که همگی برای سلامت و بهداشت پوست بسیار مفید هستند، در هم آمیخته شده اند. بابونه که یکی از معروف ترین گیاهان برای سلامت پوست است نیز به این ترکیب اضافه شده است. چیزی که این فرمول را تکمیل می کند، ویتامین های A و E است که هر دو دارای خواص طبیعی نرم کنندگی برای پوست هستند. اگر خواهان سلامت بافت پوست خود هستید و به دنبال یک محصول مناسب جهت بهبود جای زخم و سوختگی و یا لک های پوستی می باشید، حتما کرم آلوئه پراپولیس را امتحان کنید. این کرم را برای تسکین و مرطوب کردن پوست های زبر و خشک استفاده نمایید.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 051

کد ۰۵۱

چه کسی غیر از کمپانی «فوراورلیوینگ» می توانست محصول مرطوب کننده ای چنین منحصر به فرد تولید کند؟ این کمپانی که پیشگام استفاده از آلوئه ورا در سطح جهان است، محصولات آلوئه ورا و کندوی عسل را با هم ترکیب کرده است تا به کرمی دست یابد که یکی از محبوب ترین محصولات مراقبت های پوستی است.

کرم آلوئه پروپولیس به عنوان یک کرم نرم کننده و مرطوب کننده، ترکیبی عالی از ژل غنی شده آلوئه ورا با پراپولیس زنبور عسل است که با عناصر دیگری که همگی برای سلامت و بهداشت پوست بسیار مفید هستند، در هم آمیخته شده اند. بابونه که یکی از معروف ترین گیاهان برای سلامت پوست است نیز به این ترکیب اضافه شده است. چیزی که این فرمول را تکمیل می کند، ویتامین های آ و ای است که هر دو دارای خواص طبیعی نرم کنندگی برای پوست هستند. اگر خواهان سلامت بافت پوست خود هستید، حتما کرم آلوئه پراپولیس را امتحان کنید. این کرم را برای تسکین و مرطوب کردن پوست های زبر و خشک استفاده نمایید.

پروپولیس یا بره موم زنبور عسل ماده ای مرکب از صمغ انواع درختان و گیاهان مختلف است که زنبور های کارگر آنرا در سبد گرده های خود جمع آوری کرده و با ایجاد تغییراتی در آن ، از آن به عنوان ماده ای درزگیر، صیقل دهنده و ضدعفونی کننده داخل کندوها استفاده می نمایند. بره موم اثرات درمانی و ضد باکتریائی دارد و به عنوان یک آنتی بیوتیک طبیعی در برخی موارد از آنتی بیوتیکهای صناعی هم موثرتر بوده است.

موارد استفاده:
درمان جوش و آکنه،درمان جای سوختگی ها و زخم های باز،رفع اگزما و آلرژی های پوستی، ضایعات پوستی ناشی از گزش حشرات، بیماری صدف، زگیل، قارچ، لک ها و تیرگی های پوست و نیز لکه های سفید پوستی (ویتیلیگو)، زونا و ...

ترکیبات: عصاره برگ آلوئه بارابادنیس (ژل غنی شده آلوئه ورا)، استیرات گلیسیریل، پروپیلنگلیکول،الکل ستیل، استیرات ۱۰۰- پی¬ای¬جی، لانولین،سوربیتول،اتیلهگزیلپالمیتات،استیراتاتیلهگزیل، آدیپات دی اتیل هگزیل، آلانسیون، عصاره عسل،الکل لانولین،دایمتیکون،توکوفرول(ویتامین ای طبیعی)،بتاکاروتن (پروویتامین)،روغن ذرت،گل بابونه،عصاره گل بابونه،تریاتانولامین،اسیداسکوربیک،دیسدیم ای¬دی¬تی¬ای،اورهدایازولیدینیل، متیلپارابن،عطر (پرفیوم).

 

 

✨برای سوختگیهای پای نوزادان و کودکان انتخابی مطمئن
 
✨مناسب بیماری برص. ویتیلیگو. زونا. اگزما. زخم بستر. جای زخمهای عمیق و بخیه. پسوریازیس و ... میباشد.

✨تاثیری آرامش بخش دارد.

✨مرطوب کننده ای بسیار عالی است.

✨حاوی ترکیبی از آلوئه ورا و پراپولیس زنبور عسل است.

 

 

محتوی: ۱۱۳ گرم خالص

دستور مصرف: به اندازه دلخواه مصرف کنید.

 

Who but Forever Living Products could produce a moisturizer as unique as Aloe Propolis Creme? Combining our world leadership in Aloe Vera and beehive products, Aloe Propolis Creme is one of our most popular skin care products.

Excellent as a skin moisturizer and conditioner, Aloe Propolis Creme is a rich blend of stabilized Aloe Vera Gel and Bee Propolis, with other ingredients recognized for their contribution to healthy skin. Chamomile, one of nature’s best-known skin care herbs, is also added to the mix. Vitamins A and E complete the formula, recognized for their natural skin-conditioning properties.

Reach for Aloe Propolis Creme to help maintain a healthy skin tone and texture!

  • Provides soothing relief
  • Excellent moisturizer
  • Combines Aloe Vera and Bee Propolis

 

Apply liberally as needed.

 

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Propolis Creme
مهمان

من برای التهاب پوست استفاده کردم که ناشی از عفونت دندان بوده، کمی بهتر شده، چقدر باید ادامه بدم؟؟

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

بهتره محل مورد نظر کاملا تمیز باشه و در ترکیب با کرم آلوئه وراژلی که باعث نتیجه و جذب بهتر میشه استفاده کنید و همچنین از آلوئه لیپس و مکمل های آنتی بیوتیک طبیعی از جمله مکمل پروپولیس و سیر و آویشن هم جهت بهبود سریعتر عفونت لثه و حساسیت و التهاب پوست استفاده بفرمایید و مداومت و صبوری داشته باشید.

3
0
مهمان

سلام، برای ازبین رفتن لک چه محصولی مناسب است؟؟

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام
در مورد تیرگی و لکه های پوست می‌بایست ابتدا با مراجعه به پزشک و انجام آزمایش های مربوطه علت لک و کک و مک و همچنین نوع پوست مشخص شود تا بتوان صحیح تر راهنمایی کرد و هر چه پکیج کامل تر درونی و موضعی همزمان استفاده بشه نتیجه بیشتر و سریعتر خواهد بود:
مشکلات کبدی
لک های هورمونی یا بارداری
بیماری های پوستی
لک های آفتاب و آلودگی های محیطی

در کل محصولات زیر جهت بهبود لک میتونه موثر و مفید باشه:
لايه بردار اسکراب یا اکسفولیتور، کرم ضد لک اپی بلانک، ضد آفتاب های فوراور (کرم برای پوست معمولی و خشک، اسپری برای پوست معمولی و چرب)، صابون آوكادو، کرم های پروپولیس و آلوئه وراژلی، آرتری فكتور و آلفا ای فکتور
و برای لک های بارداری و هورمونی:
نوشیدنی بری نکتار
مکمل ویتولایز بانوان
و مکمل رویال ژلی
علاوه بر محصولات موضعی بالا مناسب و لازم هستند.

0
0
مهمان

سلام و ممنون از زحمات شما.
برای زخم و ترک ناخن پا کرم بره موم رو استفاده کردم و نتیجش فوق العاده بود. ممنون.

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

با تشکر از اشتراک حس خوب شما.

0
0

.