کرم آلوئه ورا ژلی Aloe Vera Gelly

کرم آلوئه ورا ژلی Aloe Vera Gelly

قیمت: 55.75 درهم
50.18 درهم
قیمت: 262,900 تومان
قیمت با تخفیف: 236,600 تومان

اگر پوست شما نیاز به مراقبت بیشتری دارد، ما ژل آلوئه ورا را به شما پیشنهاد می کنیم. با استفاده از برگ گیاه آلوئه ورا در این محصول، این ژل ١٠٠ ٪ تثبیت شده نرمی و لطافت خاصی به پوست های حساس می بخشد. برای تسکین موقت ناراحتی های پوستی، این محصول می تواند گزینه ای مناسب در جعبه کمک های اولیه و در حمام شما باشد. پس از اعمال این کرم، به دلیل احساسی که در پوست شما ایجاد می شود، شما را شگفت زده خواهد کرد.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 061

کد ۰۶۱

 

 

کرم آلوئه ورا خالص(Aloe Vera Gelly)

 

کرم آلوئه ورا ژلی از دیگر محصولات شگفت انگیز فوراور است. کرم آلوئه ورا ژلی حاوی ژل ۱۰۰ % طبیعی آلوئه ورا نرم کننده است.شمایی که به پوست خود اهمیت زیادی می دهید،درست انتخاب کنید.مطمئن انتخاب کنید.

پوست صورت جایی است که باید دائما به آن رسیدگی شود. چرا که مهم ترین مکان بوده و در چشم است. 

 

 

ویژگی و فواید کلی کرم آلوئه ورا ژلی

 

 • مرطوب کننده و التیام بخش، این محصول که به طور خاص برای استفاده موضعی و جهت نرم کردن، مرطوب کردن و تسکین التهاب های پوستی تهیه شده است، یک ژل غلیظ نیمه شفاف و حاوی مواد نرم کننده است. یکی از ویژگی های این محصول که فورا جذب پوست می شود، آن است که هیچ لکه ای بر روی لباس از خود به جای نمی گذارد.ش سریع جهت تغذیه و تقویت پوست شامل مواد مؤثر مرطوب کننده با جذب سریع قابل استفاده جهت تقویت و جلوگیری از ریزش مو است.
 • تسریع در روند درمان و ترمیم انواع سوختگی ها و زخم ها
 • مؤثر در کلیه بیماریهای پوستی از قبیل جوش و آکنه،کک و مک،تبخال، قارچ، اگزما و آلرژی های پوستی، جای نیش حشرات، زونا، بیماری صدف، ویتیلیگو (لکه های سفید پوستی)
 • قویت و تغذیه مو و رفع ریزش مو.

 

 

 

در طول تاریخ، استفاده زیاد از آلوئه ورا به نرم شدن و درمان التهاب های پوستی کمک می کرده است. بدین منظور در بسیاری از منازل، همیشه برگ آلوئه ورا را به صورت تازه استفاده می کردند یا آن را می سوزاندند. ژل غنی شده آلوئه ورای این شرکت نیز که ژلی کاملا طبیعی و دارای خواصی یکسان با برگ آلوئه ورا است، بافت های حساس پوست را نرم می کند.

این محصول که به طور خاص برای استفاده موضعی و جهت نرم کردن، مرطوب کردن و تسکین التهاب های پوستی تهیه شده است، یک ژل غلیظ نیمه شفاف و حاوی مواد نرم کننده است. یکی از ویژگی های این محصول که فورا جذب پوست می شود، آن است که هیچ لکه ای بر روی لباس از خود به جای نمی گذارد.

آلوئه ورا ژلی، سوزش و التهابات خفیف پوستی را تسکین می دهد. به علاوه، می توان این ژل را قبل از سونوگرافی یا بعد از عمل الکترولیز مورد استفاده قرار داد. آرایشگرها قبل از فر زدن و رنگ آمیزی مو، این ژل را به دور خط مو و سایر نواحی پوست که در معرض مواد شیمیایی قرار می گیرند، می مالند تا مانع آسیب رسیدن به پوست شوند.
از این محصول می توان جهت تقویت و جلوگیری از ریزش مو استفاده نمود و تاثیر شگفت انگیز آن را مشاهده کرد.

این ژل شفاف به راحتی بر روی پوست پخش شده و سریعاً جذب می شود و می تواند خراش، تورم، درد، التهاب و سوزش را برطرف کند. اثر ضد جرم آن به مقابله با عفونت کمک می کند و با خاصیت نرم کنندگی خود موجب آرام کردن ناحیه پوستی می شود. به دلیل اینکه هیچ گونه مواد چرب کننده در این محصول به کار نرفته است برای استفاده در آکنه و مشکلات مشابه بسیار مناسب است.

این ژل آلوئه ورا در کارهای اولتراسونیک همچنین بعد از انجام الکترولیز، لیزر موهای زائد و اپیلاسیون برای آرام کردن پوست می تواند به کار رود. آرایشگران برای محافظت پوست این محصول را در اطراف خط مو می مالند. ژل آلوئه ورا از قفسه حمام تا جعبه کمک های اولیه و از آشپزخانه تا محل اردو وهر کجا که پوست نیاز به توجه بیشتری داشته باشد دوست و مراقب پوست شماست.

 محتویات کرم آلوئه ورا ژلی فوراور:

 • ژل پایدار آلوئه ورا باربادنسیس میلر
 • آب مقطر
 • گلیسیرین
 • ری اتانولامین
 • کربومر
 • توکوفرول (ویتامین E طبیعی)
 • آلانتوئین
 • اسکوربیک اسید(ویتامین C) دیازووایدینیل اوره
 • متیل پارابن.

 

 

 

موارد مصرف 

از این محصول می توان برای انواع مشکلات پوستی استفاده نمود. از آن جایی که این محصول طبیعی و گیاهی است و هیچ مواد شیمیایی و افزودنی خاصی ندارد از این رو برای اکثر موارد که مربوط به پوست است مورد استفاده قرار گرفته و برای مشکلات مختلف بدون هیچ گونه عوارض خاصی می توان استفاده نمود.

 

از جمله مواردی که این ژل مفید واقع می شود شامل:

 • تسریع در روند درمان و ترمیم انواع سوختگی ها و زخم ها
 • مؤثر در کلیه بیماریهای پوستی از قبیل جوش و آکنه،کک و مک،تبخال، قارچ، اگزما و آلرژی های پوستی
 • جای نیش حشرات، زونا، بیماری صدف، ویتیلیگو(لکه های سفید پوستی)
 • تقویت و تغذیه مو و رفع ریزش مو.

 

 

آلوئه ورا ژلی همراهی ایده آل برای تمام کسانی است که پوست شان نیاز به مراقبت بیشتری دارد. این محصول را می توانید در همه جا (از کابینت داخل حمام گرفته تا جعبه کمک های اولیه) نگهداری کنید و آن را در هر جا (از آشپزخانه گرفته تا چادری که بیرون شهر برپا می کنید) به همراه داشته باشید.

 

 

نکات کلیدی و ویژگی های منحصر به فرد کرم ژل آلوئه ورا فوراور:- اولین قدم درمانی در مشکلاتی مثل: جای آکنه، اگزما، پسوریازیس، درماتوزیس، سوختگی بدن، آفتاب سوختگی و زخم دیابتی به همراه کرم پروپولیس فوراور

- آرام کننده و رفع الهتاب و سوختگی پوست پس از الکترولیز و لیزر موهای زائد و روش اپیلاسیون و بند انداختن مو

- در بر طرف کردن ترکهای پوستی(در اثر کاهش و افزایش وزن) و شکم بعد از بارداری به همراه ژل حمام آلوئه ورا فوراور یا محلول آلفا ای فاکتور فوراور

 

 

محتوا و روش مصرف کرم آلوئه ورا ژلیمحتوی: ۱۱۸ میلی لیتر

 روش مصرف

قبل از مصرف این ژل، محل استفاده از آن را با دقت تمیز کنید. این ژل را بر حسب نیاز خود، هر بار که خواستید می توانید مصرف نمایید.


 

 

Essentially identical to the aloe vera’s inner leaf, our 100% stabilized aloe vera gel lubricates sensitive tissue safely. Specially prepared for topical application to moisturize, soothe and condition.

Aloe Vera Gelly is a thick, translucent gel containing humectants and moisturizers. Readily absorbed by the skin, it soothes without staining clothes. Aloe Vera Gelly also provides temporary relief from minor skin irritations.

 • Quickly soothes the skin
 • Does not stain clothing
 • Ideal for any first-aid kit

Historically, a major use of Aloe Vera was to aid in soothing minor skin irritations. Many households kept a live aloe, or “burn plant” for first-aid use. Essentially identical to the aloe vera’s inner leaf, our 100% stabilized aloe vera gel lubricates sensitive tissue safely. Specially prepared for topical application to moisturize, soothe and condition, Aloe Vera Gelly is a thick, translucent gel containing humectants and moisturizers. Readily absorbed by the skin, it soothes without staining clothes. Aloe Vera Gelly provides temporary relief from minor skin irritations. It can also be used on the skin prior to ultrasonic treatment, or after electrolysis. Hairdressers use the Gelly around the hairline to protect the skin before perming and coloring.

From your bathroom cabinet to your first-aid kit, and from the kitchen to the campsite – Aloe Vera Gelly is an ideal companion for skin that needs a little extra care.

Thoroughly cleanse the skin before liberally applying Aloe Vera Gelly. Repeat application as needed.

 

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Aloe Vera Gelly

.