پولیپ (گرفتگی بینی) فوراور ایران www.forever-iran.net

پولیپ (گرفتگی بینی)

پلیپ بینی یکی از بیماری های مربوط به دستگاه تنفسی و بینی است. این بافت نرم در بینی و در قسمت سینوس ها وجود دارد. برای درمان پلیپ بینی راه های مختلفی وجود دارد که با محصولات فوراور می توان درمان نمود.

کد کالا: 1004

پولیپ چیست؟

پولیپ بینی در مسیر بینی قرار داشته و معمولا در مسیر سینوسی قرار دارد. پلیپ یک توده ی نرم ماننده بوده و معمولا درد خاصی نداشته و سرطانی نیست. شکل کلی این پلیپ ها به صورت خوشه ی آویزان است. معمولا عواملی نظیر آسم،عفونت های دوره ای، آلرژی و حساسیت به مواد مخدر موجب ایجاد پلیپ شده و گاهی اوقات منجر به عوارض می شود.

معمولا افرادی که دچار پلیپ  بینی می شوند همیشه بینی گرفته داشته و به سختی تنفس می کنند. از طرفی پولیپ های کوچک عوارض چندانی ندارند.اما اگر وضعیت پلیپ حاد باشد معمولا منجر به مشکلات تنفسی، از دست دادن حس بویایی و عفونت خواهد شد. معمولا با استفاده از دارو می توان پلیپ را از بین برد. اما در صورتی که نتوان اقدام به از بین بردن آن نموده و این مشکل حاد باشد باید از طریق جراحی به درمان آن پرداخت.

علائم پلیپ بینی چیست؟

  • آبریزش بینی مکرر اولین نشانه ی داشتن پلیپ بینی است. در صورتی که آبریزش بینی شما بیش از حد ممکن است باید احتمال داشتن پلیپ را داد.
  • گرفتگی بینی نیز یکی از علائم دیگر در داشتن پلیپ بوده و معمولا بسیار کلافه کننده است.
  • در صورتی که در ناحیه ی پشت بینی دچار آبریزش بوده و در داخل بینی آن را حس می کنید و یا دائما دارای خلط از داخل هستید احتمالا پلیپ دارید.
  • کاهش حس بویایی پس از مدتی می تواند نشانه ای از نشانه های پلیپ بینی باشد.
  • درد در ناحیه ی سر و صورت به ویژه در ناحیه ی سینوس ها.
  • در صورتی که در دندان های بالایی خود دارای درد هستید احتمالا سینوس دارید.
  • خرناس کشیدن در حین خواب و نفس های کشیده و صدا دار.
  • احساس خارش در اطراف چشم و بینی.

درمان پلیپ بینی

برای درمان پلیپ بینی در اولین قدم می توان از طریق دارو اقدام نمود. معمولا با استفاده از قطره های مرتبط با درمان پلیپ و  یا کورتیکو استروئید های خوراکی و تزریقی و همچنین دارو های دیگر توسط پزشک می توان پلیپ را درمان نمود. اما اگر پلیپ درمان نشود و حاد باشد جراحی لازم است. با استفاده از جراحی می توان پلیپ های ایجاد شده را برداشته و از بین برد. 

درمان پلیپ با محصولات فوراور ایران

پولیپ (گرفتگی بینی) 

قرص بی پروپولیس: اولین محصول در خصوص درمان پلیپ بینی قرص بره موم زنبور عسل فوراور است. مصرف این قرص موجب بهبود سیستم تنفسی و درمان عفونت های تنفسی شده و همچنین برای سلامت دهان و لثه نیز بی نظیر است. علاوه بر این خوردن قرص بی پروپولیس با توجه به املاحی که دارد در حفظ سلامتی دندان و جلوگیری از پوسیدگی آن نقش دارد. به طور کلی اگر به دنبال سلامت دهان و بینی خود هستید در جهت درمان گرفتگی بینی می توانید از آن استفاده نمایید.

مایع فعال ساز آلوئه اکتیویتور:ماده ی فعال ساز فوراور به طور کلی در درمان مشکلات مربوط به دهان و دندان مانند آبسه کردن لثه،خونریزی های لثه، عفونت ها و... نقش دارد. این ماده با خاصیت پاک کنندگی قوی که دارد عفونت های گوش و حلق و بینی را برطرف کرده و در درمان پلیپ نقش دارد. پ

قرص سیر و آویشن فوراور: مکمل غذایی سیر و آویشن فوراور به عنوان یک قرص گیاهی برای درمان بسیار از بیماری های عفونی و بیماری های خونی و همچنین در درمان التهابات تنفسی نقش داشته و منجر به تقویت بینایی نیز می شود. در درمان سیاه سرفه و برونشیت هم نقش دارد.

نوشیدنی ژل آلوئه ورا: نوشیدنی ژل آلوئه ورای فوراور منجر به پاکسازی بدن از سموم می شود. این نوشیدنی علاوه بر این که ارتقا دهنده ی سیستم ایمنی و گوارشی است در درمان بیماری و پاکسازی سیستم تنفسی نقش داشته و از این رو در جهت برطرف نمودن مشکلات تنفسی و پلیپ بینی نقش داشته و منجر به درمان سینوزیت نیز می شود.

.