پاکسازی و سم زدایی | فوراور ایران www.forever-iran.net

پاکسازی و سم زدایی

بدن انسان معمولا در معرض آلودگی های زیادی قرار می گیرد که این دسته از آلودگی ها بر اثر عوامل متعددی وارد بدن می شود. داشتن تغذیه ی نامناسب ،مشکلات گوارشی و استرس از مهم ترین مواردی است که می تواند موجب ورود دسته ای از باکتری ها به داخل بدن شود. 10 روز اول محصولات پاکسازی برای کسانی که اولین بار مصرف می کنند.

کد کالا: 1001
5.0 / 2

پاکسازی و سم زدایی

بدن انسان معمولا در معرض آلودگی های زیادی قرار می گیرد که این دسته از آلودگی ها بر اثر عوامل متعددی وارد  بدن می شود. داشتن تغذیه ی نامناسب ،مشکلات گوارشی و استرس از مهم ترین مواردی است که می تواند موجب ورود دسته ای از باکتری ها به داخل بدن شود.

سم ها از چه راه هایی وارد بدن می شوند؟

سیگار اولین و مهم ترین عاملی است که موجب تجمع سم در بدن می شود. اما به جز مصرف دخانیات راه های دیگری برای ورود سم به بدن وجود دارد. هوایی که استشمام می کنیم و یا مواد غذایی که مورد استفاده قرار می دهیم نیز به نحوی سم را وارد بدن انسان می کنند. به جز خوراکی ها و موادی که ما مصرف می کنیم فشار های روحی و جسمی به ویژه استرس می تواند به شدت بر روی سیستم ایمنی بدن تاثیر گذاشته و سم را وارد بدن نمایند. از این رو اگر دچار استرس و فشار های عصبی هستید حتما برای درمان استرس اقدام کنید.

مورد دوم استفاده از مواد آرایشی،اسپری ها و محصولات بهداشتی شیمیایی می باشد. این محصولات علاوه بر این که برای پوست و سیستم تنفسی مضر هستند موجب ورود دسته ای از سم ها به بدن شده و سلامتی را به خطر می اندازند. در این خصوص محصولات آرایشی و بهداشتی فوراور به صورت گیاهی و طبیعی بوده و فاقد هر نوع ماده ی شیمیایی هستند. برای این که در معرض مضرات محصولات شیمیایی قرار نگیرید از محصولات ارگانیک فوراور بهره مند شوید.

سم زدایی در بدن چیست؟

وقتی سموم وارد بدن می شوند به سمت کبد و کلیه ها رفته و از آن قسمت خود را به خون انسان می رسانند. خون که منبع انتشار مواد و آلودگی ها به قسمت های مختلف در بدن است سموم را در بدن انتشار می دهد. فرآیند پاکسازی سموم در بدن فرآیندی است که سم را به خارج از بدن هدایت کرده و سیستم ایمنی بدن فرد را احیا می کند. این روند هرچه سریع تر انجام گیرد آسیب های کمتری به بدن می رسد.

راه های سم زدایی بدن

  • اولین و مهم ترین موضوع داشتن تغذیه ی سالم است. مصرف روزانه ی سبزیجات و میوه های تازه می تواند مهم ترین عامل در سم زدایی بدن تلقی شود. از طرفی اگر مایل به خوردن روزانه ی سبزیجات نیستید می توانید از مکمل سبزیجات فوراور که به صورت کپسول هستند استفاده نموده و نیاز بدن به این دو ماده ی غذایی را برطرف نموده و به سم زدایی هر چه بهتر کمک نمایید.
  • چای سبز و دمنوش های گیاهی را فراموش نکنید استفاده از دمنوش های گیاهی که مخصوص بهبود عملکرد دستگاه گوارش هستند عاملی دیگر در تسریع سم زدایی است. مصرف ویتامین سی نیز به شما کمکم می کند تا سیستم ایمنی بدن ارتقا یافته و بهبود یابید.
  • اگر دچار استرس و فشار های روحی هستید حتما در سدد برطرف نمودن آن باشید. حال این کار را می خواهید از طریق یک روانشناس انجام دهید و یا  از روش های طبیعی مانند یوگا استفاده کنید.
  • ورزش و فعالیت بدنی را فراموش نکنید. شما می توانید به راحتی با استفاده از ورزش بسیاری از درد های خود را درمان کنید و یا از بروز امراض مختلف جلوگیری نمایید. ورزش موجب دفع سموم از راه تعریق شده و همچنین عملکرد سیستم عصبی و ایمنی را بهبود می بخشد. حتی اگر دچار استرس هستید می توانید از طریق ورزش کردن آن را کاهش داده و رفع کنید.
  • مصرف میوه های قرمز رنگ مانند سیب و توت فرنگی  را فراموش نکرده و به طور مرتب آن ها را در برنامه غذایی هفتگی خود قرار دهید.

با استفاده از محصولات فوراور بدن خود را از سموم پاکسازی نمایید!

محصولات گیاهی فوراور دارای کیفیت بالا و تاییدیه های بین المللی می باشند. کمپانی فوراور ایران برای درد های مختلف راه چاره پیدا کرده است. در جهت پاکسازی و سم زدایی بدن فوراور ایران نوشیدنی ژل آلوئه ورا را پیشنهاد می کند. این نوشیدنی دارای خواص بی شماری بوده و کار اصلی آن ارتقای سیستم ایمنی و پاکسازی بدن از سموم می باشد. این نوشیدنی دارویی هزار درمان بوده و برای درد های مختلف درمان است. خواص منحصر به فرد این محصول موجب شده است تا ما آن را به افرادی که به دنبال سلامتی همیشگی هستند پیشنهاد نماییم که طبق تحقیقات بیشتر افراد از استفاده ی این محصول رضایت کامل دارند. نوشیدنی آلوئه ورا با ارتقای سیستم ایمنی، حفظ سلامتی دستگاه گوارش و پاکسازی کبد و کلیه عملیات سم زدایی بدن را به بهترین شکل انجام می دهد.

 
 
 
دوره پاکسازی و سم زدایی با آلوئه ورا ژل در ۱۰ روز:
 
 
تعداد آلوئه ورا ژل مورد نياز:
٢ بطری
 
زمان مصرف:
صبح نیم الی یک ساعت قبل از صبحانه، عصر با معده خالی ترجیحا با ٢ ساعت فاصله از خوردن غذا
هر ۱۰ میلی لیتر حدود یک قاشق غذا خوری سرپُر یا یک درب پر خود بطری می‌باشد.
 
 
روز اول
٦٠ میلی لیتر ٢ بار در روز ( جمعاً ١٢٠ میلی لیتر در روز )
 
 
روز دوم تا روز پنجم
٩٠ میلی لیتر ٢ بار در روز ( جمعاً ١٨٠ میلی لیتر در روز ) 
 
 
روز ششم تا دهم
١٢٠ میلی لیتر ٢ بار در روز (جمعاً ٢٤٠ میلی لیتر در روز)
مهمان

ممنون از توضیحات.بین دوره های مصرف آلوئه ورا برای دفع سموم کدوم دوره از همه مناسب تره و سریع تر جواب میده؟ سپاس

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام خواهش میکنم
بسته به نیاز بدن یا بیماری شما بهتره از پکیج مناسب مربوطه در بسته های سلامتی فوراور، حداقل به مدت سه دوره پیوسته (سه ماه متوالی) استفاده بفرمایید تا بدن شما به تعادل برسه
همچنین بهتره سالی یک یا دو بار از پکیج سم زدایی و پاکسازی کلین ناین و یا سم زدایی با دو بطری نوشیدنی آلورای فوراور استفاده کنیم تا همواره از بیماری ها در امان باشیم و از لحاظ تناسب اندام سایز شویم.

2
1
مهمان

به دلیل مصرف مشروبات الکلی کبد گرید دو داشتم و با یک دوره استفاده برای من معجزه کرد و یک گرید کمتر شد، حتما تا بهبودی کامل ادامه میدم

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

ممنون از اشتراک گذاری حس خوبتون با فوراور ایران. در خدمتیم.

1
0

.