لکه های ناشی از کهولت | فوراور ایران www.forever-iran.net

لکه های ناشی از کهولت

لکه های قهوه ای پوست که معمولا با افزایش سن پدیدار می شوند، به دلیل تابش نور آفتاب و بیماری های کبدی نمایان می شوند. در این مقاله بهترین راهکار برای رفع این لکه ها را بیان می کنیم.

کد کالا: 1005

لکه های ناشی از کهولت

با افزایش سن و نزدیک شدن به کهنسالی، در روی پوست لکه های قهوه ای رنگ پدید می آید. این لکه ها با نام لکه های پیری، لکه های خورشیدی و لکه های کبدی شناخته می شوند. هر کدام از این لکه ها همان طور که از نامشان پیداست دارای تفاوت های بارزی با یکدیگر هستند. به طور مثال لکه های خورشیدی در اثر تابش بیش از حد نور خورشید بر روی پوست و لکه های کبدی در اثر بیماری های کبدی ایجاد می شوند.

انواع لکه های قهوه ای رنگ پوست

لکه های کبدی: این دسته از لکه ها بر اثر اختلالات کبدی ایجاد می شوند. در ابتدا این لکه ها به صورت ریز اما زیاد هستند. با مرور زمان معمولا بیشتر می شوند.

لکه های خورشیدی: در صورتی که بیشتر زمان خود را در بیرون از منزل سپری می کنید، توصیه می کنیم از کرم ضد آفتاب مناسب استفاده نمایید تا دچار این لکه ها نشوید. افرادی که از کرم ضد آفتاب استفاده نمی کنند معمولا بیشتر از افراد دیگر در معرض لکه های قهوه ای در پیری قرار می گیرند.

چرا این لکه ها در زمان پیری ایجاد می شود؟

با افزایش سن ترکیبات پوست فعالیت خود را از دست داده و کلاژنی در بدن ساخته نمی شود. از این رو بدن توانایی سابق را در جهت مبارزه با عوامل پیری نداشته و این عوامل لکه های قهوه ای را در روی پوست ایجاد می کند. البته دلیل اصلی آن قرار گیری در معرض اشعه بنفش خورشید است.

چگونه لکه های قهوه ای را درمان کنیم؟

می دانید که پیشگیری بهتر از درمان است. از این رو از همین حالا از پوست خود مراقبت کنید. استفاده از کرم ضد آفتاب مناسب و کلاه نقاب دار در معرض آفتاب مهم ترین روش های پیشگیری از ایجاد لکه های قهوه ای است. اجازه ندهید پوستتان خشک شود و مرتب آن را با مرطوب کننده مناسب نرم کنید. از لوازم آرایشی یا کیفیت استفاده کنید. در این خصوص می توانید از محصولات گیاهی فوراور بهره مند شوید. از طریق مصرف کرم های پوستی مناسب جهت لکه بری نیز می توانید لکه ها را از بین ببرید.

لکه های ناشی از کهولت

محصولات فوراور برای از بین بردن لکه های قهوه ای پوست

فوراور ایران بزرگ ترین تولید کننده محصولات فوراور در ایران دارای محصولات کاملا گیاهی و ارگانیک در جهت از بین بردن لکه های قهوه ای پوست است. اگر به دنبال بهبود سریع لکه های پوستی خود هستید محصولات زیر بهترین انتخاب برای شماست:

  1. کرم آلوئه ورا ژلی: یکی از فوق العاده ترین محصولات پوستی فوراور، کرم آلوئه ورا ژلی است. این کرم علاوه بر مرطوب کردن پوست، در درمان التهاب پوستی و شفاف سازی پوست نقش دارد. این کرم یک محصول عالی در جهت تغذیه پوست است. برای از بین بردن کک و مک، تبخال، قارچ، اگزما و سایر آلرژی های پوستی تاثیر فوق العاده ای دارد.
  2. نوشیدنی ژل آلوئه ورا: یکی ازمحصولات بی نظیر فوراور در جهت بهبود انواع مشکلات پوستی و حفظ سلامتی نوشیدنی ژل آلوئه ورا است. این نوشیدنی تضمین کننده یک عمر زندگی سالم برای شماست. در جهت حفظ سلامت پوست و درمان بیماری های پوستی، کاهش قند خون، درمان بیماری های گوارشی و سم زدایی بدن  در جهت شفاف سازی پوست از این محصول بی نظیر بهره مند شوید.
  3. قرص جنسینگ و گلدن چیای فوراور: جنسینگ موجود در این قرص علاوه بر جوانسازی و از بین بردن لکه های پوستی، در افزایش میل جنسی نیز تاثیر گذار است. ترکیب جنسی و رویال ژلی یک مکمل قوی در جهت از بین بردن لکه های پوستی و جوانسازی پوست است.
  4. کرم ضد آفتاب و آبرسان فوراور: آلوئه سانسکرین، یک محصول چند منظوره است. کرم آلوئه سانسکرین نه تنها یک ضد آفتاب، بلکه یک کرم آبرسان و ضد لک بسیار قوی است. با استفاده از این کرم تاثیرات منفی اشعه بنفش را خنثی کنید. این کرم از طریق افزایش رطوبت پوست مانع ایجاد لکه و تیره شدن پوست می گردد.
  5. کرم آلوئه اسکراب فوراور: این کرم از ترکیب ژل آلوئه ورا و جوجوبا ساخته شده است. کرم آلوئه اسکراب یک پاک کننده قوی در جهت پاکسازی پوست از میکروب هاست. با مصرف این کرم به احیا سازی پوست خود کمک کرده و لکه های پوست خود را به طور کامل از بین ببرید.

 

.