فوراور پرو ایکس 2 دارچینی (شکلات پروتئین رژیمی) Forever PRO X2 Cinnamon

فوراور پرو ایکس 2 دارچینی (شکلات پروتئین رژیمی) Forever PRO X2 Cinnamon

قیمت: 19.00 درهم
15.20 درهم
قیمت: 73,200 تومان
قیمت با تخفیف: 58,600 تومان

پروایکس فوراور، در هر بسته بندی مخلوط اختصاصی و خوشمزه پروایکس که متشکل از ایزوله پروتئین سویا و کنسانتره و ایزوله پروتئین به همراه دو گرم از فیبر رژیمی می باشد را در اختیارتان می گذارد و به شما در ساخت و پرورش ماهیچه و کنترل وزن ایده آلتان کمک می کند.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

وضعیت کالا: اتمام موجودی (محصولات جایگزین یا کالاهای مرتبط در پایان صفحه توضیحات محصول می‌باشد)
کد کالا: 466

تضمین اصالت کالا

ارسال رایگان

پرداخت در محل

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تحویل فوری

مشاوره رایگان

کد ٤٦٦

متخصصان دریافته‌اند که مصرف کافی پروتئین، وقتی که با یک رژیم حساس و ورزش منظم ترکیب شود، نقش مهمی در یک برنامه‌ی کنترل وزن سالم بازی می‌کند.

پرو ایکس فورِاوِر، در هر بسته بندی، مخلوط اختصاصی و خوشمزه‌ی پرو ایکس را که متشکل از ایزوله‌ی پروتئین سویا و کنستانتره و ایزوله‌ی پروتئین، به همراه 2  گرم از فیبر رژیمی می‌باشد، در اختیارتان می‌گذارد تا به شما در ساخت و پرورش ماهیچه و کنترل ایده‌آل وزن‌تان، کمک کند.

پروتئین به شما کمک می‌کند که احساس (سیری) بکنید، بنابراین می‌توانید اشتهایتان را کنترل کنید و کنترل اشتها باعث می‌شود که در وعده‌ی غذایی بعدی، زیاده روی نکرده  و همچنین به سمت اسنک‌های پرکالری و پر از کربوهیدرات نیز نروید. علاوه بر آن، از آنجا که ماهیچه‌ی لاغر از نظر سوخت و ساز از بافت چاق فعال‌تر است، حفظ  اندام لاغر از طریق مصرف پروتئین در حد کافی می‌تواند به سوخت وساز بدن و در نتیجه کنترل وزن کمک کند.

پروتئین علاوه بر نقشی  که در کنترل اشتها دارد، برای ساخت ماهیچه ضرروی است، به خصوص زمانی که شدت ورزش کردن شما افزایش می‌یابد. بعضی‌ها ممکن است نگران این باشند که ترکیب رژیم با ورزش ممکن است باعث کوچک شدن عضلات شود. از آنجا که پروتئین عنصر سازنده‌ی بافت ماهیچه است، اطمینان از مصرف پروتئین در حد کافی می‌تواند مانع کوچک شدن ماهیچه ناشی از رژیم و ورزش شود.

در عین حالی که می‌توانید یک برنامه‌ی کنترل وزن سالم داشته باشید. پروتئین با کیفیت، به شما درساخت و حفظ بافت ماهیچه‌ای لاغر، کاهش مدت زمان استراحت بعد از ورزش، و ارتقای  تناسب ماهیچه از طریق تمرین کمک خواهد کرد. به علاوه، مصرف  پروتئین، به همراه ورزش مداوم، می‌تواند به حفظ توده‌ی عضلانی وقتی پیر می‌شویم کمک کند.

"سویا"  و "وی" دو پروتئین‌ با کیفیت هستند که درباره‌ی فواید آنها در ساخت و محافظت از بافت ماهیچه تحقیقات مفصلی انجام شده‌است. پرو ایکس فوراِوِر در یک بسته بندی خوشمزه و مناسب 15 گرم پروتئین با کیفیت بالا را عرضه می‌کند. این محصول طراحی شده تا با فراهم نمودن پروتئین اضافه، به شما در کنترل وزن‌تان کمک کند؛ مخصوصا اوقاتی که مشغله‌ی زیاد شما را به سمت مصرف اسنک‌های خوشمزه و پر کالری می‌کشاند.

فواید  پروتئین سویا در مکمل غذایی پروتئینه پرو ایکس:
• پروتئین سویا حاوی آمینو اسید های غیر ضروری بیشتری است.
• مصرف 25-50 گرم پروتئین سویا به طور روزانه به افزایش تولید هورمون های محرک تیروئید که مربوط به میزان متابولیسم هستند کمک می کند و در نتیجه کاهش و کنترل وزن و داشتن اندامی باریک تر و مناسب را آسان تر می کند.
• سویا برای ورزشکاران بسیار مفید است: درمطالعه ای که در کشور رومانی انجام شد، ورزشکاران استقامتی کار کاهش حجم بدن، افزایش قدرت و کاهش خستگی در طول تمرینات را تجربه کردند.
• سویا حاوی پروتئین بیشتر و چربی کمتری نسبت به گوشت، ماهی و مرغ است.
• سازمان غذا و داروی آمریکا این اظهارات را تایید کرد: رژیم های غذایی که در آنها چربی اشباه شده و کلسترول وجود ندارد و شامل 25 گرم پروتئین سویا در روز می شوند، می توانند خطر بیماری های قلبی را کاهش دهند.
• مطالعات دیگر نشان می دهند که پروتئین سویا ایزوله شده به طور موثر توانایی کاهش کلسترول ال دی ال (لیپو پروتئین کم چگال) و سطح تری گلیسیرید خون را دارد.
• پروتئین سویا می تواند عملکرد کلیه ها را بهبود دهد.

بسته بندی‌های پرو ایکس فورِاوِر با دو طعم خوشمز‌ه فاقد گلوتن: "دارچین" و "شکلات" که هر کدام یک روش فوق العاده برای کمک به افزایش مصرف روزانه‌ی پروتئین هستند،عرضه می‌شوند.

محتویات: 10 بسته در هر جعبه

• 15g پروتئین در هر بسته
• 2g فیبر
• طعم‌های خوشمزه‌ی شکلات و دارچین
• فاقد گلوتن

طریقه‌ی مصرف پیشنهادی:
پرو ایکس فورِاوِر را می‌توانید به عنوان یک اسنک میان وعده در جهت کمک به کنترل اشتها و میل به غذا مصرف کنید. همچنین می‌توانید آن را به عنوان یک منبع اضافه برای پروتئین قبل یا بعد از ورزش و تمرین استفاده کنید. پرو ایکس فوراِوِر دارچینی و پرو ایکس فورِاوِر شکلاتی انتخاب‌های مناسبی برای اسنک صبحانه یا بخشی از وعده‌ی صبحانه برای بالا بردن پروتئین در آغاز روز هستند، در ضمن شما می‌توانید آن را به عنوان یک اسنک خوشمزه‌ی سالم برای فراهم نمودن پروتئین اضافه در هر زمان از روز مصرف کنید.
 

CONTENTS: 1.6 FL OZ. (45 g)

Protein is a key to weight management and exercise since it aids in muscle recovery and promotes muscle growth.

Sugar and gluten free, Forever Pro X2® is a high protein bar packed with 15 grams of protein from three types soy protein isolate, whey protein concentrate and whey protein isolate. Soy and whey are complete proteins, meaning they have all of the essential amino acids needed for human nutrition.

Forever Pro X2® comes in two mouth-watering flavors. Delicious Cinnamon features gluten-free rolled oats and is topped with white chocolate while Chocolate has a delicious crunch from sugar-free chocolate wafers.

Both bars feature Vitamin A, Calcium and Iron. Iron is important to exercise since it helps carry oxygen throughout your body.

Forever Pro X2® features 2 grams of fiber, which come from inulin, a special fiber that also doubles as a prebiotic. Protein plus dietary fiber helps muscles build, all while enjoying a tasty snack.

Contains: soy and milk.

 

DIRECTIONS

Forever PRO X2® can be consumed as a between meal snack to help control appetite and cravings. It can also be used as an additional source of protein before or post-workout. Forever PRO X2® Cinnamon and Forever PRO X2® Chocolate are great choices as a morning snack or part of a breakfast meal for a boost of protein to start the day and can also be used as a delicious, healthy snack to provide extra protein anytime of the day.

 

• Sugar and gluten free

• 15 grams of protein

• Two delicious flavors: Cinnamon or Chocolate

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : PRO X2 Cin

.