تصویر فوراور نیچر مین (مواد معدنی) Forever Nature Min
1.0 / 1

فوراور نیچر مین (مواد معدنی) Forever Nature Min

قیمت: 68.00 درهم
54.40 درهم
قیمت: 261,800 تومان
قیمت با تخفیف: 209,500 تومان

تقریبا ١٠ ٪ از مردم از کمبود ویتامینها و مواد معدنی رنج می برند. این محصول شامل بیش از ١٠ مواد معدنی ضروری و مفید که بر گرفته شده از دانه های طبیعی و گیاهان دریایی است، می باشد. این محصول برای بافت های سلولی و استخوان ها و همچنین آزاد سازی انرژی بسیار موثر و مفید است.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 037

تضمین اصالت کالا

ارسال رایگان

پرداخت در محل

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تحویل فوری

مشاوره رایگان

کد ۰۳۷

 

فوراور نیچرمین (مواد معدنی)

می دانید که املاح و مواد معدنی نقش بسیار مهمی در بدن داشته و تاثیر زیادی در سوخت و ساز بدن دارند. در واقع این مواد از جمله پتاسیم و سدیم در ایجاد انقباض عضلانی که منجر به حرکت می شود  نقش بسیار مهمی داشته و املاح و مواد معدنی مثل روی و آهن نیز در موارد مختلف از جمله حمل هموگلوبین و سلامت ناخن و مو تاثیر گذار هستند. از این رو همیشه باید در حد تعادل باشند.

مکمل غذایی نیچر مین فرمولی پیشرفته  از کانی های بیولوژیکی است
 ترکیبی است از مواد معدنی طبیعی گرفته شده از رسوبات بستر دریا، با توان و‌کیفیت بسیار بالاتر از مواد شیمیایی.

 

ترکیبات فوراور نیچرمین

این مکمل ترکیبی از مواد معدنی مورد نیاز بدن بوده و آن ها را در حد تعادل حفظ می کنند این ترکیبات شامل:کلسیم، آهن،  فسفر،  ید، منیزیم ، روی، سلنیم ، مس، منگنز، مولیبدنوم، وانادیوم هستند.


فواید مکمل فوراور نیچرمین

همان طور که گفته شد این مکمل ترکیبی از مواد معدنی مورد نیاز بدن بوده و در حفظ سلامت موارد زیر نقش دارند:

  1. منجر به سلامت پوست و ناخن می شوند. روی یکی از مواد معدنی برای سلامت ناخن و مو می باشد و آن ها را محکم می کند این مکمل با دارا بودن روی این امر را امکان پذیر می سازد. 
  2. کلسیمی که در این مکمل به صورت ترکیب موجود است در سلامت مفاصل و محکم سازی استخوان کمک می کند.
  3. برای سلامت و پیشگیری از کمر درد مفید است. 
  4. در پیشگیری از کم خونی تاثیر دارد. 
  5. آرتروز را بهبود می بخشد. 

مکملی برای اینکه بدن تان مواد و مکمل های معدنی مورد نیاز برای حفظ سلامتی و تعادل حیاتِ خود را به دست آورد.

۴ درصد وزن بدن را مواد معدنی تشکیل ﻣیدهند که از طریق غذا و مکملﻫﺎی غذایی تأمین شوند. تک تک مواد معدنی نقشی مهم در بدن ایفا ﻣیکنند.

 

نقش موادمعدنی دربدن

-تعدادی مانند کلسیم، فسفر و منگنز جزء اصلی سازنده استخوانﻫﺎ و دندانﻫﺎ هستند و در سلامت استخوان و دندان بسیار مؤثر ﻣیباشند و سبب فعال سازی ژنﻫﺎ و هورمونﻫﺎ در بدن ﻣیشوند.
-تعدادی دیگر مانند نمکﻫﺎی حل شدنی به کنترل ترکیب مایعات بدن و سلولﻫﺎ کمک ﻣیکنند.از طرفی در عملکرد غده ی تیروئید نقش داشته و بد موجود در این مکمل موجب بهبود عملکرد تیروئید می شود.
 -مینرالﻫﺎیی مثل آهن وظایف حیاتی دیگری بر عهده دارند. این مینرالﻫﺎ روی کار آنزیمﻫﺎ و پروتئینﻫﺎ که برای به مصرف رساندن و آزادسازی انرژی ضروری هستند بسیار مؤثرند.از طرفی آهن نقش حمل هموگلوبین که در حفظ تعادل خون و اکسیژن رسانی تاثیر دارد مفید است.

 

چندنکته مهم در مورد نیچرمین فوراور

۱-حاوی ١٠٠٠ میلی گرم کلسیم است یعنی شخصی که روزانه ۶ عدد قرص نیچرمین استفاده می کند، علاوه بر دریافت مواد الی و معدنی میزان کلسیم مورد نظر را نیز دریافت می کند.


۲-حاوی ۶۶۵ میلی گرم فسفر ( دی کلسیم فسفات ) است. فسفر عنصری است که برای عملکرد صحیح خود به حضور ویتامین D و کلسیم نیاز دارد که قرص نیچرمین حاوی هر دو انهاست. فسفر برای دستگاه عصبی، مغز، استخوان و دندان و در مجموع برای کل فرایند فیزیولوژیک بدن مورد نیاز است.

۳- حاوی ۱۸ میلی گرم اهن است. دوز پیشنهادی برای مردان ١٠ میلی گرم و برای زنان ۱۸ میلی گرم است.آهن برای تولید هموگلوبین در خون لازم است. برای اینکه این ماده غذایی جذب شود به ویتامین C ، مس و منگنز احتیاج دارد که قرص نیچرمین حاوی مس و منگنز است.


یک جیره غذایی طبیعی روزانه معمولاً حاوی ۱۲ـ ۱۵ میلی گرم آهن است که از این مقدار حدود ۵ ـ ۱۰ درصد یعنی ۶٪ تا 5/1 میلی گرم از طریق روده ها جذب می شود. روزانه کمتر از یک میلی گرم آهن از بدن دفع می شود.زنان بالغ به طور متوسط روزی ۲میلی گرم آهن از دست میدهند. بنابراین یک بانوی باردار باید مقدار همانندی آهن از راه غذا دریافت کند تا کمبود، جبران شود. میزان از دست رفتن آهن در عادت ماهانه ۴ تا ۱۰۰ میلی گرم است. البته زنان باردار یا شیرده به اهن بیشتری نیاز دارند.

۴-حاوی ٤٠٠ میلی گرم منیزیم است که برای عملکرد درست اعصاب و عضلات ضروری بوده و به نحو موثری به مقابله با استرس و افسردگی کمک می کند. در فرایند متابولیک قند خون به انرژی نقش حیاتی داشته و به جلوگیری از حملات قلبی نیز کمک می کند و به صورت ترکیب با کلسیم به عنوان یک ارامبخش طبیعی مؤثر است.


۵-حاوی روی ( مؤثر برای ساختن پروتئین، مؤثر برای تولید مایع منی در پروستات، کمک به روند التیام، باروری، پایین اوردن کلسترول و برقراری توازن PH و همینطور موثر در کنترل ریزش مو و ضد سرماخوردگی  )

حاوی منگنز ( رفع خستگی، بهبود حافظه و کاهش تحریک پذیری دستگاه عصبی)

حاوی سلنیوم ( عنصری مهم برای سلامتی إنسان که همراه ویتامین E به عنوان انتی اکسیدان عمل می کند) و همینطور مس ، وانادیم ، مولیبدیوم ...

 

محتوا و روش مصرف محصول فوراور نیچرمین

محتوی: ۱۸۰ عدد قرص

روش مصرف:

 روزانه ۳ وعده، هر بار ۲ عدد

 

 

 

 180 tablet bottle  

Your body can benefit from nutrients locked deep in an ancient seabed, because four percent of our body weight is comprised of these minerals. Since our bodies can’t manufacture minerals, we have to obtain them from our food or supplementation.

Forever Nature-Min® is an advanced, multi-mineral formula using new bio-available forms of minerals for maximum absorption. It provides minerals and trace minerals in a perfectly balanced ratio for maximum efficiency. Using a mineral base of natural seabed deposits, Nature-Min provides most of the key minerals found in the human body.

Minerals in the body perform three functions:

1. Some, like calcium, phosphorus and magnesium, are constituents of the bones and teeth.
2. Others are soluble salts that help to control the composition of body fluids and cells.
3. Minerals, such as iron and hemoglobin, perform other vital tasks. They work with enzymes and proteins, which are necessary for releasing and utilizing energy.

Forever Nature-Min® is an excellent way to ensure that your body is getting the minerals and trace minerals it needs to meet the demands of a healthy, balanced lifestyle.

Contains trace minerals from natural sea bed deposit
Perfect blend of minerals in each tablet
Minerals play many roles in the human body, from regulating fluid balance to activating genes and hormones

Suggested use: six tablets daily as a dietary supplement.

 

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Nature Min
(0/0)
fahimeh behnam

سلام
مصرف این کپسول حتما باید 6عدد در سه وعده باشد؟
واینکه بعد غذا خورده شود؟

.