فوراور موو (مکمل حرکت) Forever Move

فوراور موو (مکمل حرکت) Forever Move

قیمت: 244.50 درهم
183.38 درهم
قیمت: 941,400 تومان
قیمت با تخفیف: 706,000 تومان

آزادانه حرکت کنید و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین محصول شرکت فوراور از مفاصل و عضلات خود به خوبی محافظت کنید. این راه حل طبیعی برای حمایت از عضلات و مفاصل سالم از ویژگی های ترکیب دو ماده قدرتمند است که در هیچ جای دنیا یافت نمی شود; !®NEM® and **BioCurc* این محصول ارائه شده توسط شرکت فوراور، از نظر بالینی تقریبا ٥ برابر موثرتر از گلوکزامین و کندراتین است که حرکت شما را آسان تر کرده و انعطاف پذیری مفاصل را نیز افزایش داده، به سلامتی غضروف ها کمک می کند، گرفتگی عضلات و مفاصل را کاهش داده و به بازیابی سریع ( ٧ تا ١٠ روز) پس از ورزش سرعت می بخشد!


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 551
ارسال رایگان

تضمین اصالت کالا

ارسال رایگان

پرداخت در محل

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تحویل فوری

مشاوره رایگان

ترکیبات فوراور موو

کد ۵۵۱

تصور حرکت کردن و راه رفتن آزادانه ، بدون هیچ محدودیت و مانعی با FOREVER MOVE™

همیشه اهمیت توانایى حرکت کردن نادیده گرفته شده است ، در صورتی که توانایى بدن به لحاظ فیزیکی تمامی جوانب زندگی از جمله ؛ زندگی شخصی ، کاری ، اجتماعی و احساسی ما را به شدت تحت تأثیر قرار میدهد .

فوراور موو (Forever Move) ترکیبی است طبیعی و انحصاری، تشکیل شده از ٢ ماده ی مؤثر و قوی، برای سلامت مفاصل و ماهیچه ها که این ترکیب را هیچ کجای دنیا نخواهید یافت.

ما سالهاست که از اهمیت گلوکوزآمین و کندرواتین در سلامت مفاصل و ماهیچه آگاهیم اما ما به دنبال فراتر از اینها بوده ایم ، با تأثیر سریعتر و تأیید شده به لحاظ پزشکی.

پس بهترین های علوم پزشکی و طبیعت را به کار گرفتیم تا ترکیبی را خلق کنیم که نتایج قطعی آن در کمترین زمان بین ٧ تا ١٠ روز تأیید شده باشد ، با تأثیری ۵ برابر بیشتر از، مصرف فقط گلوکزامین و کندرواتین .
 
پوسته ی نازک داخل پوست تخم مرغ، ®NEM، یک ماده ی طبیعی با منشأ غذایی است که کندرواتین، هیالورونیک أسید، گلیکوزآمینوگلیکان (Glycosaminoglycans) و کلاژن ( یکی از پروتئین های بسیار مهم در ساختار غضروف ، استخوان و پوست ) را به همراه دارد .


این مواد أولیه ی بسیار پیشرفته و مطالعه شده با به روز ترین روش های علمی ، باعث کمک به بالا بردن توانایى درمیزان حرکت ، راحتی و انعطاف مفاصل ، سلامت غضروف ها ،کاهش خشکی در مفاصل و ترمیم و بهبود سریع آسیب های ناشی از ورزش میشود.

چه کسی تصورمیکرد که  این ماده ی بسیار ظریف (NEM) چنین قدرت بالایی داشته باشد.

به این ماده (NEM) , curcumin (ماده ای زرد رنگ)؛ گرفته شده از زردچوبه اضافه شده ،که انحصارا در این کمپانی به ثبت رسیده، البته نه ورژن معمول ، بلکه ورژنی به نام ®BioCurc با استفاده از تکنولوژی امولسیون انحصاری کمپانی فوراور لیوینگ .

هزاران سال است که از تأثیر زردچوبه برای کمک به سلامت مفاصل و همینطور تقویت و ارتقا قدرت آنتی اکسیدان بدن آگاه هستیم اما این پروسه ی منحصر به فرد با بالا بردن bioavailability تا ٢٠٠٪‏ ، باعث افزایش قدرت جذب بدن میشود تا بهترین نتیجه از این ترکیب خارق العاده حاصل شود .

ما مفتخریم که با در دست داشتن علم روز توانستیم این مواد طبیعی که در طبیعت به وفور یافت میشود را استخراج کرده و در این محصول قدرتمند با بالاترین کیفیت استفاده کنیم.

محتوی: ۹۰ عدد کپسول ژله ای

روش مصرف: روزانه ۳ وعده، هر بار ۱ عدد

مواد مغذی برای رشد عضلات

 رشد عضلات بستگی به پروتئین مصرفی دارد.

- عملکرد عصب و هماهنگی عضلات، نیاز به ویتامین های گروه B و E دارد. هر عاملی که موجب کاهش این ویتامین ها شود، منجر به ضعف عضلانی خواهد شد.

- انرژی لازم برای عضله، به وسیله ویتامین E و افزایش ذخیره اکسیژن فراهم می شود.

- مواد مغذی دیگر از قبیل: ویتامین B12، کلسیم و منیزیم برای عملکرد سیستم عصبی و عضلانی لازم می باشند.

- اسید آمینه لیزین برای استحکام و مقاومت استخوان و اتصال بافت ها لازم است. همچنین این اسید آمینه جزئی از آنتی بادی ها و هورمون ها و آنزیم های بدن می باشد. بیماری هایی نظیر: هرپس (نوعی بیماری پوستی) و بسیاری از بیماری های قلبی، روی لیزین اثر می گذارند. خستگی، بی توجهی، زود رنجی، ورم کردن و قرمز شدن چشم ها، بیماری هرپس، کاهش رشد بدنی، کم مویی، آنمی یا کم خونی، ضعف عضلانی و ... در اثر کمبود لیزین به وجود می آیند.

- کراتین نیز برای ضعف عضلات و برای کاهش درد پیشنهاد می شود. کراتین در گوشت قرمز وجود دارد.

 


NEM® * یک علامت تجاری ثبت شده توسط شرکت فناوری  ESM ،LLC می باشد.
BioCurc® یک علامت تجاری ثبت شده توسط شرکت Boston BioPharm می باشد.

The ability to move is often something we take for granted. With Forever’s latest and most clinically advanced joint and muscle supplement, you can move freely and get support for joint comfort and flexibility.

NEM®, an all-natural food-sourced ingredient taken from eggs, delivers chondroitin, hyaluronic acid, glycosaminoglycans and key proteins like collagen. This patented ingredient has published studies that show it supports a healthy range of motion, enhances joint comfort and flexibility, promotes healthy cartilage, decreases stiffness in joints, and promotes fast recovery from exercise—basically everything your joints have been begging for!

We further increased the benefits in this breakthrough formula by adding curcumin from turmeric - and not just in any form - but a version that uses a proprietary, patented emulsification technology, BioCurc. This technology increases curcumin’s bioavailability by 200%--allowing your body to absorb and utilize it more fully.  This natural herbs has been trusted for thousands of years to support joint health and provide antioxidant benefits. 

Whether you’re an athlete at the top of your game, a weekend warrior, or just looking to enjoy more freedom in your everyday life, these two powerful ingredients will help you get moving in three easy-to-take softgels.

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

 

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Move
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند

.