فوراور مولتی-ماکا (تقویت قوای جنسی و تناسب اندام) Forever Multi-Maca

فوراور مولتی-ماکا (تقویت قوای جنسی و تناسب اندام) Forever Multi-Maca

قیمت: 98.75 درهم
79.00 درهم
قیمت: 380,200 تومان
قیمت با تخفیف: 304,200 تومان

این محصول در قدیم توسط جنگجویان پرو مورد استفاده قرار می گرفته است. این محصول حاوی ریشه گیاه Maca و دیگر گیاهان قدرتمند مؤثر در باروری کاهش دهنده اثرات استرس روی بدن و جلوگیری از خستگی و ناتوانی روحی و جسمی باعث افزایش نیرو، انرژى و اشتیاق جنسى و همچنین تناسب اندام بخصوص بانوان مى شود. این محصول نیز حاوی سویا است.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 215
ارسال رایگان

تضمین اصالت کالا

ارسال رایگان

پرداخت در محل

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تحویل فوری

مشاوره رایگان

کد ۲۱۵

-حاوی ریشه گیاه Maca و دیگر گیاهان قدرتمند
-مؤثر در باروری
-کاهش دهنده اثرات استرس روی بدن و جلوگیری از خستگی و ناتوانی روحی و جسمی
-باعث افزایش نیرو، انرژی و اشتیاق جنسی می شود.

• گیاه Maca ( جنسه پرویی) ، در مناطق کوهستانی پرو کشت می شود.، ریشه خوردنی این گیاه که شبیه تربچه است یکی از غذاهای اساسی مردم آن منطقه می باشد. تحقیقات روی ریشه این گیاه نشان داده که خوردن آن در افزایش میل و قدرت جنسی و ساخت موادی که در سیستم عصبی برای ارسال سیگنالها به کار می روند بسیار مفید است. همچنین کارایی بدن را در طول عمل جنسی و باروری افزایش می دهد.

ترکیبات محصول مولتی مکا:

گیاه Maca(ریشه)، Tribulus Terrestris(یک گیاه گلدار در مناطق استوایی و گرمسیر به صورت میوه) ، Muira Puama (یک گیاه گلدار ،ریشه) ، Catuaba (پوست درخت) ، Pygeum Africanum (درخت همیشه سبز در مناطق افریقایی و …پوست درخت) ، کوآنزیمQ10(یک آنتی اکسیدان ضروری و قوی)، عصاره سویا، لولز ریز، سیترات کلسیم، اسید استیریک، سدیم کروزکارملوز، صمغ گوار، استیرات منیزیم، دی اکسید سیلیکن، دکسترین، دکستروز، لیستین، سدیم کاربوکسیمتیل سلولز و سیترات سدیم.

توضیحاتی در مورد خواص ترکیبات مولتی مَکا:

•ماکا یا مَکا (ریشه):به عنوان غذا و دارو استفاده می شود و غدد درون ریز، حجم عضلات، مدیریت استرس ، عملکرد جنسی و باروری در زنان و مردان را بهبود میبخشد.
•خار خاسک Tribulus terrestris (میوه):برای افزایش نیروی محرک جنسی (لیبیدو) از طریق فعال سازی گیرنده های اندروژن در مغز، مورد استفاده قرار می گیرد. این انرژی می تواند برای افزایش کارکردهای ورزشی، ذهنی و هنری هدایت شود.
•ریشه muira puam:برای سرکوب اشتها، جلوگیری از جذب کلسترول و کاهش التهاب شناخته شده است. این گیاه دارویی همچنین در مطالعات آزمایشگاهی از سرطان پروستات و سرطان پوست جلوگیری نموده است.
•چوب کاتوابا Catuaba:برای خواص برانگیزنده جنسی و بهبود دهنده عملکرد سیستم عصبی شناخته شده است.
•ال – آرژینین L Arginine : آمینو اسیدی است که استخوانها و عضلات را تقویت می کند و فشار خون را کاهش داده به بهبودی سرعت می بخشد و عملکرد جنسی مردانه را تقویت می کند.
•نخل اره ای (میوه): برای سلامت تخمدانها و پروستات مفید است و نیز از طاسی با الگوی مردانه در زنان و مردان پیشگیری می نماید.
•چوب پیجیوم آفریکانوم Pygeum Africanum:به عنوان درمان جایگزین برای بزرگی پروستات مورد استفاده قرار می گیرد.
•کو آنزیم ۱۰ Q: آنتی اکسیدان و آنزیم مهم برای تولید انرژی است. کو آنزیم Q10 خواص طولانی کردن طول عمر، سلامت قلب، کاهش فشار خون، پیشگیری از میگرن و مدیریت سرطان دارد.
•عصاره سویا:حاوی فیتو استروژنهای است که تاثیر هورمونهای مردانه را متعادل میسازند. سویا علائم سندرم پیش از قاعدگی و یائسگی را کاهش داده و رنگ پوست را بهبود می بخشد.

ماکا: گیاه تقویت کننده ی میل جنسی

✅ فواید مکا چیست؟

• مصرف مداوم و پیوسته ی مکای با کیفیت باعث بهبود شرایط هورمونی، فیزیکی و روحی افرد می شود. اینها رایج ترین فواید مکا هستند:

❣️1 افزایش انرژی و مقاومت
❣️2 افزایش استقامت
❣️3 کمک به بهبود سندرم خستگی مزمن
❣️4 افزایش عملکرد جنسی و میل جنسی در زنان و مردان و بهبود زود انزالی
❣️5 کمک به باروری در انسان و حیوانات
❣️6 کاهش اختلال عملکرد هورمونی در دوران یائسگی  
❣️7 متعادل کردن اختلالات هورمونی
❣️8 کاهش افسردگی
❣️9 کاهش ترس و اضطراب
❣️10 افزایش گردش خون که موجب بهبود کم خونی و بهبود سریع تر جراحت می شود
❣️11 کمک به حافظه، یادگیری و توانایی های ذهنی
❣️12بهبود سلامت و افزایش جوانی پوست
❣️13کمک به سلامت دندان و استخوان

✔️همچنین مکا:
▪️1 به عنوان یک ضد باکتری و ضد قارچ عمل می کند
▪️2 یک ضد سرطان می باشد
▪️3 به عنوان جایگزینی برای استروئید آنابولیک، به عضله سازی کمک می کند.

فواید گیاه مَکا یا ماکا برای زنان:

این گیاه برای ایجاد تعادل هورمونی در زنانی که علائم سندرم پیش از قاعدگی و یائسگی مانند کرامپهای شکمی، آکنه، کاهش قند خون، گُر گرفتگی و افسردگی (سطح پایین استروژن در بدن) را نشان می دهند مورد استفاده قرار می گیرد. چون مَکا بدن را به تولید مقادیر مناسب هورمونها تحریک می کند شما می توانید کمتر بر قرص ها یا تزریقات هورمونی که در بلند مدت تاثیرات نامطلوبی دارند، اتّکا داشته باشید.
چون زنان امروزه اغلب هم کار می کنند، هم به کودکان و کارهای خانه رسیدگی می کنند، خستگی مشکل شایعی است که از بهره وری و لذت از زندگی می کاهد. مکا می تواند با بهبود بنیه و توانایی با غلبه بر استرس به این زنان یاری رساند.
برای زوج هایی که می خواهند بچه دار شوند، احتمال بارداری می تواند با استفاده هر دو طرف زوج از ماکا، افزایش یابد. نه تنها مکا میزان اسپرم و توانایی جنسی را افزایش می دهد، بلکه مشکلات دستگاه تولید مثل در زنان مانند کیست تخمدان و عفونت های دستگاه ادراری را نیز بر طرف می کند و مرحله باروری را طولانی تر می نماید. (اگر تحت نظر درمانهای باروری هستید پیش از مصرف با پزشکتان مشورت نمایید.)

◊ نکته مهم در اثر بخشی گیاه مکا: به خاطر داشته باشید که بدن هر کسی با بدن دیگری تفاوت دارد  و بعضی از افراد با مصرف گیاه مکا نتایج متفاوتی کسب می کنند . اما افراد بسیاری با مصرف طولانی مدت ریشه خالص گیاه مکا از مزایای بی شمار آن در بهبود سلامتی و پر شدن برجستگی های بدنشان برخوردار می شوند.

اطلاعات بیشتر در مورد افزایش نیروی جنسی با مولتی گیاه مکا:

زنان در جنوب آمریکا نیز هزاران سال برای کمک به حفظ استقامت،جلوگیری از خستگی و کاهش تاثیرات استرس روی بدنشان از Maca استفاده می کردند. زنان پرو مصرف Maca را از ۳ سالگی شروع می کنند، و بنابراین قدرتمند و بارور می مانند و در سالهای پیش روی زندگی خود دارای استقامت بیش از اندازه هستند. گیاه مَکا می تواند شهوت جنسی زنان را افزایش داده و برای نتیجه بهتر باید آن را روزانه مصرف کرد.
ارزش غذایی ریشه Maca بصورت خشک شده، مثل دانه غلاتی چون برنج و گندم بالاست. حاوی ۶۰درصد کربوهیدرات، ۱۰درصد پروتئین، ۸٫۵ درصد فیبر و ۲٫۲ درصد لیپید است. تاثیرات مفیدی که گیاه مکا روی عملکرد میل جنسی دارد می تواند بدلیل غلظت بالای پروتئین ها و مواد مغذی حیاتی آن موجود در آن باشد.

قرص تنظیم هورمون مردانه و زنانه Forever Multi_Maca

با تنظیم هورمون های بدن خود استرس و التهاب را از خود دور کنید.این  قرص علاوه بر Maca(یکی از گیاهان دارویی معروف کشور پرو، شبیه تربچه،که در ارتفاعاتپ این کشور رشد می کند)که ریشه ی ان سرشار از منابع طبیعی پتاسیم،کلسیم،کربوهیدرات،پروتئین،فیبر و لیپید می باشد.

آزمایشات انجام گرفته بر روی این قرص حاکی از وجود مقدار فراوان آمینو اسید و تاثیر شگرف آن بر افزایش قوای جنسی مردان، تنظیم هورمون در زنان و کاهش استرس می باشد.

محتوی: ۶۰ عدد قرص

روش مصرف: روزانه 2 وعده، هر بار 1 عدد.

چگونه هورمون‌های بدن را متعادل کنیم؟

متخصصان معتقدند با استفاده از مواد مغذی در زیر، زنان می‌توانند به روش طبیعی تعادل هورمون‌های بدن خود را حفظ و برقرار کنند. برای رسیدن به این هدف بهتر است این مواد غذایی را در رژیم غذایی خود بگنجانید:

- غذاهای غنی از فیبر مثل میوه‌ها، سبزیجات، حبوبات و غلات سبوس‌دار

- سبزیجات بوته‌ای مثل کلم بروکلی و کلم در رژیم غذایی

- سبزیجات مغذی دارای برگ‌های سبز و پهن مثل اسفناج و کاهو

- منابع گیاهی غنی از استروژن مثل دانه سویا، نخود و عدس

- میوه‌های سرشار از فلاوونوئیدها مثل توت‌ها، انگور قرمز و مرکبات

- اسیدهای چرب حیاتی مثل روغن زیتون، ماهی، امگا 3، غلات سبوس‌دار و خشکبار

- چربی امگا 3 موجود در ماهی آزاد، ماهی تن و مکمل‌های روغن ماهی

- مکمل‌های غذایی حاوی ب‌کمپلکس

- محصولات ارگانیک، مرغ و ماهی

علاوه بر رژیم غذایی سالم و مناسب، انجام فعالیت‌های ورزشی منظم و روزانه، کنترل استرس، خواب شبانه کافی، پرهیز از مصرف بیش از اندازه گوشت و چربی حیوانی و لبنیات پرچرب، کافئین، قهوه، کولاها و نوشابه‌های انرژی‌زا و کربوهیدرات‌های تصفیه شده مثل نان و برنج سفید، همگی عواملی هستند که می‌توانند ترشح هورمون‌ها را در بدن متعادل نگه دارند.

 

Forever_Multi_Maca_ENG.pdf

 

60 tablet bottle

Maca, also known as Lepidium Meyenii, is an annual plant that is cultivated in the Peruvian central highlands. The edible root, which resembles a radish, is a staple food for the local population.

Maca has been highly revered for over 2,000 years in Peru. According to legend, the Incan warriors ate Maca for strength and endurance before going to battle. The Spanish Conquistadors called it the “sex herb of the Incas.” Today it is known as “Peruvian Ginseng”. Modern studies suggest that Maca may promote libido, sexual potency and energy.

Women in South America have also used Maca for thousands of years to help maintain their stamina and handle stress. Peruvian women begin using Maca at age 3, and remain strong, fertile and productive, well into their later life. Maca may increase a woman’s libido, and should be taken daily for best results.

Forever Multi-Maca® combines legendary Peruvian Maca with other powerful herbs and select ingredients, to create one of the finest supplements of its kind!

  • Known as the sex herb of the Incas
  • Helps promote libido, stamina and energy

 

Suggested use: take two tablets everday with water.

 

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Multi-Maca
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند

.