فوراور مارین ماسک (ماسک دریایی) Forever Marine Mask
5.0 / 3

فوراور مارین ماسک (ماسک دریایی) | Forever Marine Mask

قیمت: 84.25 درهم
71.61 درهم
قیمت: 634,900 تومان
قیمت با تخفیف: 539,600 تومان

یک روز کاریِ طولانی، یا یک روز سخت توام با ورزش و تحرک ممکن است سبب شود پوست تان تیره و خشک به نظر برسد. افزودن رطوبت و پاکیزگی به پوست، راه حلی آشکار برای احیای پوست و بازگرداندن نرمی و لطافت به بافت طبیعی پوست است. "فوراورِ مارین ماسک" (ماسک دریایی فوراوِر)، سبب تنظیف پوست شده و تعادل بافت پوست را با مواد معدنی دریایی که از اشنه ها و خزه های دریایی به دست می آیند، برقرار می سازد و افزون بر آن، به خاطر برخورداری از آلوئه ورا، عسل و عصاره خیار، دارای خاصیت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی فوق العاده ای است. این ماسک که استفاده از آن بسیار راحت است، به پوست تان اجازه می دهد تا احساس شادابی و طراوت را حس کرده و خود را از نو زنده کند.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 234
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

کد محصول = ۲۳۴


کرم ماسک صورت مارین آلوئه ورا | Forever Marine Mask

مارین ماسک فوراور


یک روز کاریِ طولانی، یا یک روز سخت توام با ورزش و تحرک، ممکن است سبب شود پوست تان تیره و خشک به نظر برسد. افزودن رطوبت و پاکیزگی به پوست، راه حلی آشکار برای احیای پوست و بازگرداندن نرمی و لطافت به بافت طبیعی پوست است. فوراورِ مارین ماسک (ماسک دریایی فوراوِر)، سبب لطیف سازی پوست شده و تعادل بافت پوست را با مواد معدنی دریایی که از اشنه ها و خزه های دریایی به دست می آیند، برقرار می سازد و افزون بر آن، به خاطر برخورداری از آلوئه ورا، عسل و عصاره خیار، دارای خاصیت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی فوق العاده ای است.

این ماسک که استفاده از آن بسیار راحت است، به پوست تان اجازه می دهد تا احساس شادابی و طراوت را حس کرده و خود را از نو زنده کند. پوست شما از کیفیتِ استثناییِ ترکیبات و مواد طبیعی موجود در فوراوِر مارین ماسک نهایت لذت را خواهد برد.


ویژگی ها و فوائد مارین ماسک فوراور

 

ویژگی های ماسک مارین فوراور

  • جهت لطافت بخشیدن و مرطوب کر‌‌دن پوست، حاوی مواد بسیار مغذی و مفید، گرفته شده از املاح بستر دریا جهت تغذیه بهینه پوست
  • پاک کننده و مرطوب کننده مؤثر
  • حاوی مواد معدنی طبیعی دریایی از قبیل اشنه و جلبک دریایی
  • جهت حفظ طراوت و شادابی، تغذیه و تقویت پوست
  • تعادل بافت پوست و بستن منافذ باز
  • حاوی ژل خالص آلوئه ورا، عسل، عصاره خیار، رزماری، ویتامین ای طبیعی (E)
  • جذب و نفوذ بسیار بالا به همراه استفاده آسان

 

افزودن مرطوب کننده و پاک کننده عمیق مارین ماسک راه حلی طبیعی برای بازسازی و احیای نرمی و بافت طبیعی پوست شما است. مارین ماسک فوراور پاک سازی عمیق را همزمان با ایجاد تعادل در بافت پوست برای شما فراهم می آورد.
ماسک مارین حاوی کتانجک و جلبک دریایی به اضافه خواص عالی مرطوب کنندگی و نرم کنندگی آلوئه ورا، عسل و عصاره خیار است. این ماسک ساده و راحت به طور عمیق در پوست نفوذ می کند و احساس تازگی و جوانی را به پوست شما می بخشد.


ترکیبات کرم ماسک صورت آلوئه ورا فوراور FOREVER MARINE MASK:

عصاره برگ آلوئه باربادنسیس (ژل آلوئه ورای پایدار شده)، آب، بنتونیت، گلیسرین، عسل، کائولین، سدیم هیالورونات، عصاره جلبک، عصاره پیریفرا ماکروکیستیس، عصاره برگ رزماری، عصاره میوه خیار، توکوفرول (ویتامین E طبیعی)، اسید اسکوربیک، رتینیل پالمیتات، هگزان دیول – 2.1 ، کارپریلیل گلیکول، متیل پارابن، عطر طبیعی.

 

 محتوی: ۱۱۳ گرم
روش مصرف: پس از پاک کردن پوست صورت با صابون آووکادو یا دیگر پاک کننده های مرغوب، ماسک دریایی را به مقدار کافی و با حرکت پائین به بالا و برعکس در کل صورت و بدون برخورد با چشم پخش کنید. ۱۵ تا ۲۰ دقیقه صبر کنید تا مایع خشک شود، سپس آن را با آب گرم و حوله نرم پاک کنید. برای رسیدن به بهترین نتیجه، حداقل هفته ای دو بار از این محصول استفاده نمایید.

هشدار: از تماس این محصول با چشم اجتناب کنید. در صورت سوزش چشم، آن را به دقت با آب بشویید. اگر سوزش ادامه یافت، مصرف این ماسک را متوقف کرده و با پزشک خود مشورت کنید.


همچنین شما عزیزان میتوانید علاوه بر تماس با ما جهت مشاوره، برای مشاهده مشخصات دقیق محصول، به لینک زیر مراجعه نمایید.

گواهینامه گلوتن فری فوراور 

 جهت مشاهده مشخصات دقیق مارین مارسک فوراور اینجا را لمس کید.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Marine Mask
مهمان

مارین ماسک هفته ای یکبار باید استفاده بشه ؟

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است:

مارین ماسک حداقل دو بار در هفته مناسب هست.

1
0
مهمان

ایا فور اور قرص جلبک دریایی هم داره؟

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است:

فوراور یک ماسک دریایی عالی حاوی جلبک و گیاهان دریایی داره. صفحه همین محصول حاوی جلبک دریایی خاص میباشد.

1
1
مهمان

بعدازچندباراستفاده نتیجه میگیریم؟

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است:

سلام. برای رسیدن به بهترین نتیجه، حداقل هفته ای دو بار از این محصول استفاده نمایید.

0
0

.