فوراور لین (مکمل کاهش جذب کالری) Forever Lean

فوراور لین (مکمل کاهش جذب کالری) Forever Lean

قیمت: 157.50 درهم
126.00 درهم
قیمت: 606,400 تومان
قیمت با تخفیف: 485,100 تومان

این محصول ترکیب فوق العاده ای ارائه میدهد که میتواند به کاهش جذب کالری از چربی و کربوهیدراتها کمک کند. به طور کل این محصول مانع جذب کالری های موجود در چربی ها و کربو هیدرات ها شده و همچنین به طور موقت مانع جذب کالری قندها در بدن می شود. کرومِ موجود در این محصول به تنظیم قند خون جهت سوخت و ساز سالم بدن کمک می کند. ترکیبات اصلی آن شامل فیبر جذب چربی که از گیاهان کاکتوس به دست امده، اپونتیا فیکوس ایندیکا، پروتئین به دست آمده از گیاهان فازئولوس وولگاریس (لوبیای سفید کیدنی- لوبیای سبز – لوبیا چیتی)، کرومیوم تری کلرید می باشد.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 289

تضمین اصالت کالا

ارسال رایگان

پرداخت در محل

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تحویل فوری

مشاوره رایگان

کد ۲۸۹

فوراِور لین، دو عنصر انقلابی را در خود گنجانده است که به کاهش جذب کالری های موجود در چربی ها و کربوهیدرات ها کمک می کنند. یکی از این دو عنصر، فیبری منحصر به فرد برای جذب چربی است که از گیاه کاکتوس خاردار (با نام علمیِ اوپونتیا فیکوس ایندیکا) به دست می آید. این گیاه با نام انجیر هندی یا انجیر هندی خاردار نیز شناخته می شود. تحقیقات نشان داده است که فیبرِ به دست آمده از این گیاه، در مقایسه با مشتقات سایر گیاهان، توانایی بسیار بالایی در خنثی کردن چربی ها دارد.

عنصر منحصر به فرد دیگر که در فوراِور لین گنجانده شده، پروتئینی ویژه است که از دانه های گیاه لوبیا چیتی (با نام علمی فاسیلوس وولگاریس) به دست آمده است. این پروتئین منحصر به فرد، با ممانعت از فعالیت آنزیم هایی که نشاسته را به قند تبدیل می کنند، جذب قند در روده کوچک را کند می نماید.

ترکیب این دو عنصر مهم، می تواند به شما کمک کند تا راحت تر به وزن ایده آل و مطلوب تان برسید؛ چرا که این محصول، عملا مانع جذب برخی از چربی ها و کالری های هضم شده در بدن تان می شود.

سومین عنصر مهم و تاثیرگذاری که در فوراِور لین گنجانده شده، تری کلورید کروم است. کروم، یک ماده مغذی معدنی است که با ایفای نقش هم­فاکتورِ جی تی اف (فاکتور مقاوم گلوکز) توانایی طبیعی بدن در تنظیم قند خون را افزایش می دهد. این عنصر، به ویژه برای سوخت و ساز طبیعی بدن از اهمیت فراوانی برخوردار است.

با این حال، جهت به حداکثر رساندن تاثیر این مکمل، باید به یاد داشته باشید که رژیم غذایی سالم و انجام ورزش منظم، اهمیتی چشمگیر در کنترل رژیم مربوط به وزن تان داشته و تنها از این راه است که می توانید به وزن دلخواه خود رسیده و آن را حفظ کنید.

 

موارد مصرف:
فوراور لین ترکیب فوق العاده ای ارائه میدهد که ‌می‌تواند به کاهش جذب کالری از چربی و کربوهیدراتها کمک کند.
مانع جذب کالری های موجود در چربی ها و کربو هیدرات ها می شود.
کرومِ موجود در این محصول به تنظیم قند خون جهت سوخت و ساز سالم بدن کمک می کند.
به طور موقت مانع جذب کالری قندها در بدن می شود.

ترکیبات اصلی: فیبر جذب چربی که از گیاهان کاکتوس به دست امده، اپونتیا فیکوس ایندیکا، پروتئین به دست آمده  از گیاهان فازئولوس وولگاریس (لوبیای سفید کیدنی- لوبیای سبز – لوبیا چیتی)، کرومیوم تری کلرید.

محتوی: ۱۲۰ کپسول

روش مصرف: تا ۴ کپسول در روز ، هر بار ۱ کپسول بلافاصله قبل از وعده غذایی یا قبل از میان وعده به همراه آب مصرف شود.
 

 

120 capsule bottle

Forever Lean® provides two revolutionary ingredients that can help reduce the body’s absorption of calories from fat and carbohydrates. The first of these ingredients is a unique, fat-absorbing fiber derived from the cactus plant, Opuntia ficus-indica, otherwise known as Indian fig, nopal or prickly pear. Studies have shown that this unique fiber has a very high ability to bind fats, compared to other types of plants.

The other unique ingredient in Forever Lean® is a protein specially derived from the beans of the Phaseolus vulgaris plant, otherwise know as white kidney beans. This protein works by slowing the body’s absorption of sugar in the small intestine by temporarily inhibiting the enzyme activity that converts starches into sugar.

Together these two revolutionary ingredients can help you succeed in your quest to reach your ideal weight by helping to block the absorption of some of the fat and carb calories you ingest.

The third most effective ingredient in Forever Lean® is Chromium Trichloride. Chromium is a very important trace mineral which helps the body’s natural ability to regulate blood sugar by acting as a GTF (glucose tolerance factor) cofactor. This is especially important for normal metabolism.

To maximize the effectiveness of this supplement, however, it is important to remember that you should also incorporate a healthy diet and regular exercise into your overall weight control regimen in order to achieve and maintain your weight goal.

  • Helps block the absorption of calories from fat and carbohydrates
  • Chromium helps the body regulate blood sugar for a normal metabolism
  • Temporarily inhibits the body’s absorbtion of calories from sugar

Take one capsule with water immediately before meals or snacks, up to four capsules a day.

 

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Lean
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند

.