فوراور فیلدز آو گرینز (مکمل سبزیجات) Forever Fields of Greens

فوراور فیلدز آو گرینز (مکمل سبزیجات) Forever Fields of Greens

قیمت: 45.00 درهم
36.00 درهم
قیمت: 173,300 تومان
قیمت با تخفیف: 138,600 تومان

با توجه به سبک زندگی های امروزی افراد و استفاده آنها از غذاهای آماده و فست فود، اکثر افراد غالبا استفاده از مواد مغذی و تازه را نادیده می گیرند. این محصول، راه حل ساده ای برای این معضل یافته است که می تواند کوتاهی افراد در مصرف غذاهای مغذی و تازه را جبران کند. این مکمل غذایی از ترکیب مواد مغذی و مفید موجود در جوانه ها از جمله جوانه یونجه، جوانه گندم، جوانه جو و نوعی فلفل قرمز تولید شده است. دیگر ترکیبات این محصول شامل بتاکاروتن، آنزیم ها، آمینو اسیدها، ویتامین ها و کلروفیل ها با مقادیر فیبر بالاتر نسبت به سبوس می باشند. با مرور اجمالی بر محتویات این محصول، در می یابیم که عناصر مغذی موجود در این محصول منحصراَ به منظور مبارزه با کمبودهای مواد مغذی در بدن بوده که بر اثر مصرف بی رویه ی فست فود در بدن ایجاد شده است.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 068

تضمین اصالت کالا

ارسال رایگان

پرداخت در محل

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تحویل فوری

مشاوره رایگان

کد ۰۶۸

قرص سبزیجات فوراِوِر لیوینگ (منبع عالی غذای سبز و یک آنتی اکسیدان قوی، حاوی کلروفیل)

ترکیبات اصلی : جوانه گندم، جوانه جو، یونجه و پودر
فلفل قرمز (جهت سلامتی سیستم گردش خون و دستگاه گوارشی)
ترکیبات دیگر : عسل (انرژی زا)، سیترات منیزیم، اسید سیتریک و سیلیکا،

نکاتی درباره مکمل غذایی فیلدز او گرینز:

١. مکمل غذایی فیلدز او گرینز دارای پودرجوانه جو است. جوانه جو برای بهبود مشکلات معده و اثنی عشر ( مشکلات التهابی و برگشت غذا از معده به مری یا ریفلاکس ) موثر است.

٢. قرص فیلدز او گرینز یونجه دارد و یونجه سرشار از کلروفیل هست . کلروفیل ماده ای سرشار از منیزیم است که ترکیب ان مشابه هموگلبین خون است. در حقیقت تنها تفاوتی که بین مولکول کلروفیل و هموگلبین وجود دارد ان است که أتم مرکزی در خون آهن و در کلروفیل منیزیم می باشد. به همین دلیل فیلدز او گرینز برای مقابله با کم خونی می تواند مؤثر باشد همینطور یکی از وظایف اصلی این ماده مقابله با بوی بد تنفس و بوی بد بدن است. این موضوع به خاطر نمک های منیزیم موجود در ان است.

٣. قرص فیلدز او گرینز به دلیل داشتن یونجه به بهبود دیابت ،یبوست و رفع مشکلات مربوط به اسید معده کمک می کند زیرا یونجه دارای خاصیت قلیایی است.

۴. قرص فیلدز او گرینز جوانه گندم دارد و این گیاه سرشار از ویتامین E است و باعث تنظیم سطح کلسترول خون و بهبود مصرف اکسیژن طی تمرینات بدنی و بهبود در انرژی عضلانی و افزودن قدرت تحمل شخص در حین ورزش می شود.

۵. همچنین فیلدز او گرینز به دلیل داشتن فلفل کاین (Cayenne Pepper ) به کنترل خونریزی و زخم معده همینطور بهبود پسوریازیس و روماتیسم مفصلی کمک می کند.

 

خواص اصلی قرص مزرعه ای از سبزیجات فیبر دار:

-چه پیش از این رژیم غذایی سالم مصرف کرده باشید و چه نیاز به گنجاندن غذاهای سبز بیشتر به وعده های غذایی تان داشته باشید، قرص سبزیجات فواور می تواند به شما کمک کند در سطح بالایی مواد مغذی گیاهی، ویتامینها و آنتی اکسیدان ها را به دست آورید و نیز با وزن اضافی، بیماری و پیری مبارزه کنید.
-با توجه به سبک زندگی های امروزی و استفاده فراوان مردم از غذاهای آماده و فست فود، اکثر افراد استفاده از غذاهای تازه و سبز را نادیده می گیرند. محصولات فوراوِر لیوینگ، راه حلی ساده برای این معضل پیدا کرده اند که این کوتاهی افراد در مصرف غذاهای سبز را جبران می کند. نگاهی به فهرست مواد تشکیل دهنده این محصولات، ارزش آنها را برای بدن آشکار می سازد.
-با این محصول، تمام آنتی اکسیدان های مورد نیاز بدن تان را به دست آورید. فیلدز آو گرینز® جوانه های تازه جو، جوانه گندم، جوانه یونجه و فلفل قرمز را در خود ترکیب کرده است تا به بدن شما در حفظ سلامتی دستگاه گردش خون و دستگاه گوارش کمک نماید. به علاوه، عسل نیز به این ترکیب اضافه شده است تا انرژی حاصل از مصرف این دارو تقویت شود.

موارد مصرف:
• جهت کمک به سلامتی سیستم گردش خون و دستگاه گوارشی
• منبع عالی غذای سبز و یک آنتی اکسیدان قوی
• حاوی کلروفیل
• ضد سرطان و مفید برای بیماری دیابت، یبوست، سوء تغذیه و تنظیم کلسترول خون
• لاغری

حاوی : ۸۰ قرص

روش مصرف: روزانه ۲ وعده، هر بار ۱ عدد جویده همراه آب میل شود.

 80 tablet bottle  

With today’s busy lifestyles and the convenience of fast food, we all too often neglect eating fresh, green foods. Forever Living Products® provides a simple solution to “convenience eating” in Fields of Greens®. One glance at its ingredient list reveals a cornucopia of green foods for your body. Get the antioxidants you may be lacking. Fields of Greens® combines young barley grass, wheat grass, alfalfa and added cayenne pepper (to help maintain healthy circulation and digestion). We have also added honey to promote energy.

  • Excellent “green food” source .
  • Antioxidant
  • Contains beneficial phytonutrients

 

Suggested Use: take one tablet twice daily.

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Fields of Greens

.