فوراور جین چیا (جینسینگ و گلدن چیا) Forever Gin Chia

فوراور جین چیا (جینسینگ و گلدن چیا) Forever Gin Chia

قیمت: 68.00 درهم
54.40 درهم
قیمت: 261,800 تومان
قیمت با تخفیف: 209,500 تومان

جنسینگ یک گیاه افسانه ای است که به دلیل خواص سالم و انرژی بخش آن، قرن هاست در شرق توسط آزتک ها کاشت و برداشت می شده است. تولید شده از دو نوع داروی گیاهی بسیار قدیمی: این محصول از ترکیب منحصر به فرد گلدن شیا یک گیاه غربی و جنسینگ یک گیاه شرقی به دست آمده است که هر دو ماده ی قدرتمند هستند .این محصول دارای ویتامین ها و مواد معدنی فراوان است . این محصول دارای سویا مى باشد.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 047

تضمین اصالت کالا

ارسال رایگان

پرداخت در محل

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تحویل فوری

مشاوره رایگان

کد ۰۴۷
 
ترکیبات اصلی: Golden Chia یک گیاه غربی و Ginseng یک گیاه شرقی
ترکیبات دیگر: پروتئین سویا، فسفات تری کلسیم، عسل، سمغ عربی، چاشنی طبیعی لیمو وگرد فلفل قرمز
کمک به گردش خون در بدن و افزایش پایداری و استقامت بدن

ترکیب ۲ گیاه باستانی و کهن «چیای طلایی» و «جینسینگ»، معجزه ای مدرن است که جین- چیا نام گرفته است.

این دو گیاه اسطوره ای، در کنار هم ترکیبی قدرتمند می سازند که مصرف آنها سبب می شود در تمام طول روز، سرشار از انرژی باشید.

چیای طلایی که با نام سیجِ آمریکای شمالی نیز شناخته می شود، تا اواخر قرن بیستم توسط بومیان آمریکای جنوب شرقی مورد استفاده قرار می گرفت. بومیان اعتقاد داشتند که این گیاه باعث طول عمر می شود.

-گیاه چیا حاوی اسیدهای چربِ اشباع نشده، آنتی اکسیدان، فیبر، و پروتئین است.

-از سوی دیگر، جینسِنگ، یک گیاه مغذی است و به عنوان «پادشاه گیاهان نیروبخش» شناخته می شود. این گیاه حاوی ساپونینها است و همین امر سبب شده تا جینسِنگ تبدیل به گیاه دارویی بسیار موثری شود (که بسته به نیاز بدن، تاثیر خود را آشکار می سازد). بعلاوه، جینسِنگ سرشار از آنتی اکسیدان است.

چند نکته مهم در خصوص مکمل جین چیا:

١. به دلیل داشتن جینسنگ زمانی که شخص در معرض یک استرس شدید قرار می گیرد کارکرد بدن را طبیعی کرده و باعث واکنش مثبت دستگاه عصبی و هورمونی می شود.

٢. ترکیب جینسنگ با رویال ژلی یکی از انرژی بخش ترین محصولات شناخته شده است و به بدن کمک می کنند که در لحظات استرس و تنش عصبی به ثبات و پایداری برسد و ترکیب بی نظیری است برای افزایش قوای جسمی و جنسی و بهبود باروری و افزایش میل جنسی.

۳. خوردن جینسنگ با چیا (Chia) اثرات فوق العاده ای دارد و تاثیرات هم را چند برابر می کند مکمل جین چیا فوراور حاوی ١٦٠ میلی گرم چیا در هرقرص است. همینطور گیاه چیا حاوی اسید های چرب اشباع نشده است که به تنظیم سطح کلسترول خون کمک می کند.

۴. گیاه جینسنگ به فعالیت صحیح غدد درون ریز به خصوص هیپوفیز، غدد فوق کلیوی و غدد جنسی کمک می کند. همینطور مکمل غذایی جین چیا باعث افزایش متابولیسم ( گردش خون ) می شود.

 

توضیحات:

Golden Chia -North American Sage حاوی اسیدهای چرب اشباع نشده مقوی، آنتی اکسیدان ها، فیبر و پروتئین است.
Ginseng (درخت جینسینگ) که King Of Tonic لقب گرفته، حاوی ۱۱ ساپونین است.

موارد مصرف:
این محصول از جینسینگ آمریکایی ( panax ginseng ) و جینسینگ سیبریایی ( Siberian Ginseng ) تهیه شده است که یک آنتی اکسیدان قوی می باشد و سبب افزایش سطح ایمنی بدن در مقابل بیماریها می شود. این محصول برای درمان ناتوانی و تقویت قوای جنسی بسیار موثر است.
کمک به گردش خون در بدن و افزایش پایداری و استقامت بدن

ترکیبات اصلی : Golden Chia یک گیاه غربی و Ginseng یک گیاه شرقی

ترکیبات دیگر : پروتئین سویا، فسفات تری کلسیم، عسل، سمغ عربی، چاشنی طبیعی لیمو وگرد فلفل قرمز

هر قرص حاوی ۶۰ میلی گرم پودر جین سنگ ( ۴۰ میلی گرم جینسینگ آمریکایی، ۲۰ میلی گرم جینسینگ سیبریایی) و ۱۶۰ میلی گرم پور Golden Chia

محتوی: ۱۰۰ قرص

روش مصرف: روزانه ۳ بار هر بار ۱ عدد جویده و با آب میل شود.

 100 tablet bottle  

Two ancient herbs: golden chia from the West and ginseng from the East, combine to create a modern miracle - Forever® Gin-Chia®. Let this powerful combination of herbs give your body back what your busy lifestyle takes out!

Golden Chia, or North American Sage, was used by southwest Native American Indians in the US at the turn of the century for its life-sustaining properties. Chia contains healthful polyunsaturated fatty acids, antioxidants, fiber, and protein.

Ginseng is legendary as a tonic, earning its name as the “King of Tonics.” It contains saponins, making ginseng an adaptogen (a compound that adapts its effects depending on the needs of the body). Ginseng is also a potent antioxidant.

Together these two legendary herbs pack a powerful punch to help you get through the day.

  • Powerful antioxidant
  • Can help increase stamina and endurance
  • Helps support healthy circulation


For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Gin Chia
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند

.