فوراور ایموبلند (جهت ارتقای سیستم ایمنی بدن) Forever Immublend

فوراور ایموبلند (جهت ارتقای سیستم ایمنی بدن) Forever Immublend

قیمت: 360,800 تومان
قیمت با تخفیف: 283,300 تومان

این مکمل حمایتی و همه جانبه دارای ویژگی های FOS (fructooligosaccharides)، لاکتوفرین، maitake و قارچ، ویتامین D، C و روی است. ترکیب هم افزایی مواد مغذی اساسی و ترکیبات گیاهی طبیعی برای حفظ عملکرد سیستم ایمنی بدن بسیار مفید و موثر است. Maitake، قارچ محبوب ژاپنی، نشان داده شده است که می تواند توانایی سلول های ایمنی بدن و افزایش پاسخ ایمنی بدن بسیار را افزایش دهد. زندگی به سرعت در گذر است و ما نمی توانیم از سرعت گذر زمان بکاهیم. پس باید از سیستم ایمنی بدن حمایت کنیم.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 355
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

تضمین اصالت کالا

ارسال رایگان

پرداخت در محل

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تحویل فوری

مشاوره رایگان

کد ۳۵۵

 فوراور ایموبلند (مکمل غذایی جهت ارتقای سیستم ایمنی بدن)یکى از بهـترین و پرفروش ترین مکمل ها «مکمل فوراور ایمو-بِلِند» است. همان طور که می دانید مواد مغذی نقش اساسی را جهت تقویت سیستم ایمنی بدن ایفا می کنند یکی از مهم ترین مواد مغذی که در بدن نقش تقویت سیستم ایمنی را بر عهده دارند ویتامین ها به ویژه ویتامین های سی و دی هستند که در غذای مصرفی روزانه ی ما مواد مغذی فقیری وجود داشته از این رو باید حتما در کنار مواد غذایی روزانه از مکمل استفاده شود تا نیاز بدن در حد طبیعی بر طرف شود.

اگر بدن انسان را به یک تیم فوتبال تشبیه کنیم، ایمیوبلند بهترین انتخاب برای یک خط دفاعی قدرتمند خواهد بود و کمتر مهاجمی قابلیت عبور از این خط دفاعی مستحکم را خواهد داشت!

«فوراوِر ایمو- بِلِند» بدین منظور تولید شده است تا با هدف قرار دادن تمام جنبه های سیستم دفاعی بدن (از اولین خط دفاعی گرفته تا آخرین و درونی ترین جنبه های سیستم دفاعی)، به تقویت این سیستم کمک کند.

تک تک اجزای تشکیل دهنده این محصول ترکیبی، با دقت انتخاب شده اند تا نقشی مهم در تقویت عملکرد سیستم دفاعی بدن ایفا نمایند.

«فوراوِر ایمو- بِلِند» به سیستم دفاع بیولوژیک بدن کمک می کند تا بهترین عملکرد و بیشترین کارایی را در فعالیت های روزمره داشته باشد.

ترکیب گیاهى این محصول که با هـدف تقویت سیستم دفاعى تهـیه شده است شامل موارد زیر است که با ویتامین هـاى C،D و زینک ترکیب شده اند تا تأثیر خارق العاده شان به حداکثر برسد.

 

 

ترکیب گیاهی محصول فوراور ایموبلند


⭕️لاکتوفرین
⭕️قارچ شیتاکه(شى تاکه)
⭕️قارچ گریفولا فروندوسا
⭕️قارچ میتاکه( مى تاکه)

 

 

هر یک از اجزای تشکیل دهنده این محصول، نقش ویژه ای در سلامت بدن دارند. این موضوع سبب می شود این مکمل در قسمت های مختلف بدن تاثیر گذاشته و کمبود های بدن را برطرف نمایند تا بدن فرد تا همیشه سلامت و سالم بماند.

 

نقش اجزای تشکیل دهنده ی این محصول در بخش های مختلف بدن

 

• فلاکتو لیگوسا کاریدها: سطح باکتریاییِ پروبیوتیک در دستگاه گوارش را نرمال نگه می دارند.

• لاکتوفرین: به تولید سلول های ایمنی بدن (گلبول های سفید) کمک می کند و باکتری های سودمند در روده را در سطحی بهینه نگه می دارد.

• قارچ های گریفولا فروندوسا و شیاکه:  به تولید سلول های ایمنی بدن (گلبول های سفید) و عملکرد بهینه سیستم قلبی عروقی کمک می کنند.

ویتامین د: سلول های ایمنی بدن را تقویت می کند.

ویتامین ث: رادیکال های آزاد در بدن را از بین می برد.

زینک: رادیکال های آزاد در بدن را از بین می برد و به تولید سلول های ایمنی بدن کمک می نماید.

این فرمول منحصر به فرد، تمام جنبه های عملکرد سیستم دفاعی بدن را پوشش می دهد و نه تنها مغذی های گیاهی مورد نیاز برای حفظ سلامتی این سیستم را فراهم می آورد، بلکه حاوی ترکیباتی گیاهی است که از عملکرد سیستم دفاعی بدن پشتیبانی می کنند.

 

مزایای استفاده از محصول فوراور ایموبلند 


• تمام جنبه های سیستم عصبی را پوشش می دهد.

• انواع مواد مغذی لازم برای فعالیت سیستم عصبی را ارایه می کند.

• با رادیکال های آزاد مبارزه می نماید.

• به دلیل داشتن قارچ شیتاگه و خواص آن، جهت پیشگیری و بهبود ویروس HPV و زگیل تناسلی مناسب و موثر می‌باشد. این ویروس که امروزه افراد زیادی را درگیر خود می کند دارای روش های درمانی طولانی و پر هزینه است. با استفاده از محصول ایموبلند شما می توانید به راحتی به پیشگیری و درمان این بیماری دردناک و شابع بپردازید و از عوارض  آن در امان باشید.

 

ترکیبات محصول فوراور ایموبلند

 • ویتامین C
 • ویتامین D3
 • روی (Zinc)
 • پودر قارچ های (Shiitake, Mitake)
 • ترکیبات دیگر: سویا که یکی از مواد غذایی سرشار از مواد مغذی است.

 

محتوا و روش مصرف فوراور ایموبلند

 

محتوی: ۶۰ قرص

 

 

روش مصرف 

روزانه ۲ وعده، هر بار ۱ عدد

 

 

توجه: در صورت باردار بودن، حتما قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنید.

 

 

60 tablet bottle

Forever ImmuBlend™ is designed to support immune system function by addressing all aspects of the immune system from its first line of defense to its last. Each ingredient in our proprietary blend is specifically chosen for the crucial role it plays in supporting your body’s immune system function. It helps the body’s biological defense system to operate at peak performance so you can carry on your daily routine without any cares.

Our immune-enhancing nutrient blend includes the power of lactoferrin, maitake and shiitake mushrooms, along with vitamins C & D and zinc for that extra support your body needs. Each of these key ingredients contributes to your body’s well-being:

 • Fructooligosaccharides – promote healthy levels of probiotic bacteria in the digestive system.
 • Lactoferrin – supports immune cell production and helps maintain optimum levels of beneficial bacteria in the intestines
 • Maitake & Shiitake Mushrooms – support immune cell production and cardiovascular function •Vitamin D – strengthens immune cells
 • Vitamin C –fights free radicals
 • Zinc – fights free radicals and supports immune cell production


This exclusive formula addresses all aspects of immune system function, providing both foundational nutrients required for a healthy immune system and natural botanicals that work synergistically to support immune function.

 • Supports all aspects of immune system function
 • Provides a variety of nutrients to support immune system activity
 • Fights free radicals

Take two tablets daily as a dietary supplement.

 

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : ImmuBlend

.