تصویر فوراور اکتیو پروبیوتیک Forever Active Probiotic

فوراور اکتیو پروبیوتیک Forever Active Probiotic

قیمت: 109.50 درهم
54.75 درهم
قیمت: 366,825 تومان
183,413 تومان

میکروب ها، میکرو ارگانیسم هایی هستند که در بدن ما زندگی می کنند و به طور کلی در سلامتی و تندرستی ما نقش به سزایی دارند. در حالیکه برخی از میکروب ها مضر هستند، اما بیشتر آنها برای بدن ما مفید می باشند. باکتری های مفید، پروبیوتیک نام دارند که در زبان یونانی به معنای "برای زندگی" است. شرکت فوراور طی پژوهش های مختلف دریافته است که باکتری های مفید نفش مهمی در سلامتی انسان ایفا می کنند و برای عملکرد بهتر به پروبیوتیک ها نیازمند هستند. به منظور افزایش سطح سلامت دستگاه گوارش، این محصول به صورت قرصی کوچک تهیه شده است که به راحتی قابل هضم بوده و به التیام ناهماهنگی های بدن که از طریق انتخاب های ما در روش زندگی و مصرف غذاهای مختلف ایجاد می شود، کمک می کند. این محصول نیز حاوی سویا است.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 222
ارسال رایگان
زمان تحویل: ۱ الی ۳ روز

کد ۲۲۲

فوراوِر اکتیو پروبیوتیک ®
(Forever Active Probiotic®)
 
میکروب ها میکرو ارگانیسم ها یا جانوران بسیار کوچکی هستند که در بدن ما زندگی می کنند و بر سلامتی ما تاثیر می گذارند. اگرچه برخی از میکروب ها مضرند، اما اکثر آنها در واقع برای بدن مفید به شمار می روند. این «باکتری های خوب»، پروبیوتیک نامیده می شوند. پروبیوتیک در زبان یونانی به معنای «برای زندگی» است. محصولات فوراوِر لیوینگ، نقش مهم پروبیوتیک ها در حفظ سلامتی را دریافته و از این رو، نیاز به مکمل های پروبیوتیک را برآورده ساخته اند.
 

محصول فوراور اکتیو پروبیوتیک که به منظور افزایش سلامتی دستگاه گوارشی ساخته شده است، قرص کوچکی است که بلع آن بسیار راحت است. تاثیر این قرص کوچک آن است که بین رژیم غذایی و سبک زندگی ما تعادل ایجاد می کند، زیرا در صورت عدم برقراری این تعادل، میزان پروبیوتیک های مورد نیاز بدن کاهش می یابد.
 فورِور اکتیو پروبیوتیک عمدتا در روده ها عمل می کند و به فرایند هضم غذا کمک نموده و سبب آزادسازی مواد مورد نیاز برای جذب غذاها گردیده و نقش مثبتی در رشد سالم و طبیعی بدن بازی می نماید و از این رو به حفظ سلامت و تعادل بدن کمک می کند.

از آنجا که خود پروبیوتیک ها بسیار حساس و آسیب پذیر هستند، فوراور اکتیو پروبیوتیک از نوعی فناوری انحصاری برای ساخت این قرص ها استفاده می کند. این قرص ها، پروبیوتیک ها را در مسیرشان تا رسیدن به مقصد محافظت می کنند و پس از آن که به مقصد خود در روده رسیدند، ترکیبی از شش میکروب سودمند را آزاد می سازند.

پروبیوتیک های موجود در فوراور اکتیو پروبیوتیک، از خانواده لاکتوباسیلوس و بیفیدو باکتریوم به دست می آیند. شش گونه این پروبیوتیک ها عبارت اند از:

لاکتو باسیلیوس اسیدو فیلوس، بیفیدو باکتریوم لانگوم،
بیفیدو باکتریوم لاکتیس،
لاکتو باسیلیوس رامناسوس،
لاکتو باسیلیوس بولگاریسوس، لاکتو باسیلیوس پلانتاروم.

فوراور اکتیو پروبیوتیک تنها محصول در بازار است که حاوی شش پروبیوتیک محافظت شده است و نیازی به نگهداری در یخچال ندارد. نکته مهم دیگر در مورد فوراور اکتیو پروبیوتیک، آن است که این محصول همراه با آلوورای انحصاری این کمپانی عمل می کند. آلوورا، خود به عنوان پروبیوتیکی عمل می کند که محیط رشد پروبیوتیک ها را فراهم نموده و به رشد آنها کمک می نماید. بنابراین، شما چه هدف تان بهبود سیستم گوارشی تان باشد و چه افزایش جذب مواد غذایی یا تقویت سیستم دفاعی بدن تان ، حتما فوراور اکتیو پروبیوتیک را در برنامه های غذایی و مکمل روزانه تان بگنجانید.

مواد تشکیل دهنده:

ترکیب منحصر به فرد پروبیوتیک 1 billion cfu
ال اسید فیلوس، ب لونگوم  
ب لاکتیس، ال رامنوسوس  

سایر مواد تشکیل دهنده: روغن خرما، ژلاتین، گلیسیرسن، لسیتین سویا، ژلاتین گیاهی، رنگ کارامل. حاوی سویا
 
• سیستم گوارشی را تقویت می کند.
• جذب مواد غذایی و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.
• ترکیبی منحصر به فرد از ۶ گونه میکروب مفید برای بدن است.
• نیازی به نگهداری در یخچال ندارد.

موارد مصرف:
• جهت سلامتی و بهبود عملکرد دستگاه گوارش از طریق کمک به فرایند هضم غذا، بهبود جذب مواد مغذی توسط بدن، مشارکت در رشد طبیعی بدن و صحت عملکرد فعالیتهای دفاعی
• باکتری های مفید Probiotic نامیده می شوند که در سلامتی و تندستی بدن نقش مهمی برعهده دارند. از آنجایی که باکتری های مفید ضعیف هستند، در این محصول از یک تکنولوژی عالی و منحصر بفرد جهت محافظت از انها تا زمان رسیدن به روده استفاده شده است، زمانیکه آنها در روده به منبع مطلوب رسیدند، ترکیب منحصربفرد ۶ باکتری مفید آزاد خواهد شد.
• باکتری های مفید موجود در این محصول از دسته Lactobacillus و Bifidobacterium هستند و عبارتند از :
Lactobacillus Acidophilus : مانع فعالیت ارگانیزم های نامطلوب و جلوگیری از تکثیر آنها
Bifidobacterium Longum : کاهش تجمع باکتریهای مضر و کمک به کاهش اختلالات معده و روده
Bifidobacterium Lactis : کمک به کاهش pH بدن و مانع رشد باکتریهای مضر
Lactobacillus Rhamnosus : محافظت از روده و مانع ساکن شدن میکروارگانیزم های نامطلوب در آن
Lactobacillus Bulgaricus : پاک کننده روده کوچک
Lactobacillus Plantarum : حفظ مواد مغذی حیاتی، ویتامین ها و آنتی اکسیدانها و خنثی کردن اثر مواد نامطلوب موجود در غذاها
• مصرف ژل آلوئه ورا (کد محصول : ۰۱۵ ) قبل از این محصول بسیار توصیه می شود چراکه ژل آلوئه ورا به عنوان یک Prebiotic عمل کرده و یک محیط ایده آل برای فعالیت باکتریهای مفید در بدن مهیا می کند.
• ترکیبات دیگر : روغن خرما، ژلاتین، گلیسیرین، سویا، پکتین (ژلاتین گیاهی)
• قابلیت نگهداری در دمای اتاق ( این محصول از مواد طبیعی ساخته شده و تغییر رنگ آن طبیعی است.)

محتوی: ۳۰ عدد در ۲ برگ ۱۵ تایی

روش مصرف: روزانه یک عدد به همراه آب با معده خالی و یا ۲ ساعت بعد از غذا مصرف شود. این قرص ریز، بلعیدنی است به هیچ عنوان جویده و یا خرد نشود.


توجه: این قرص را در دمای زیر ۸۰ درجه فارنهایت (۲۷ درجه سلسیوس) نگهداری کنید.

از آنجا که این محصول دارای مواد طبیعی است، تغییر رنگ این قرص ها طبیعی است.

 

Forever_Active_Probiotic_ENG.pdf
 

30 beadlets

Microbes are live microorganisms that exist in our bodies and play a role in our general health and well being. While some microbes are bad, the majority are beneficial. These “good bacteria” are called “probiotic,” meaning “for life” in Greek. Forever Living Products® recognizes the important role that beneficial microbes play in human health and the need for probiotic supplementation. Designed to promote a healthy digestive system, Forever Active Probiotic® is a small, easy-to-swallow beadlet that helps overcome imbalances created by our food and lifestyle choices, which can inadvertently lead to a reduction in the amount of naturally occurring probiotics. Forever Active Probiotic® works primarily in the intestines where it assists with the process of food digestion, helping to release nutrients for absorption, and contributes positively to normal human growth and development by helping to maintain a balanced and healthy system.

As probiotics themselves are quite fragile, Forever Active Probiotic® uses an exclusive, patented encapsulation technology that protects the probiotics then releases a unique combination of six beneficial strains of microbes only after they reach the desired destination of the intestines. The probiotics in Forever Active Probiotic® are derived from Lactobacillus and Bifidobacterium genera; the species are:

Lactobacillus Acidophilus
Bifidobacterium Longum
Bifidobacterium Lactis
Lactobacillus Rhamnosus
Lactobacillus Bulgaricus
Lactobacillus Plantarum


Forever Active Probiotic® is the only shelf-stable, 6-strain probiotic on the market today that requires no refrigeration. And what’s great about Forever Active Probiotic® is that it works in tandem with our patented aloe vera. Aloe acts as a “prebiotic,” which fosters the growth of and provides the ideal environment for the probiotic to function. So whether your goal is to promote a healthy digestive system or enhance nutrient absorption and immune function, add Forever Active Probiotic® to your daily supplement program.

  • Promotes a healthy digestive system
  • Enhances nutrient absorption and immune function
  • Unique combination of 6 beneficial strains of microbes
  • No refrigeration needed

Take one beadlet daily with water on an empty stomach or two hours after a meal. Do not chew or crush.
Note: STORE BELOW 80 DEGREES F (27 DEGREES CELSIUS) FOR BEST RESULTS. This product contains natural ingredients, so color variations are normal.

 

 

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Active Probiotic
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند