فوراور اکتیو پروبیوتیک Forever Active Pro-B

فوراور اکتیو پروبیوتیک Forever Active Pro-B

قیمت: 538,200 تومان
قیمت با تخفیف: 422,500 تومان

میکروب ها، میکرو ارگانیسم هایی هستند که در بدن ما زندگی می کنند و به طور کلی در سلامتی و تندرستی ما نقش به سزایی دارند. در حالیکه برخی از میکروب ها مضر هستند، اما بیشتر آنها برای بدن ما مفید می باشند. باکتری های مفید، پروبیوتیک نام دارند که در زبان یونانی به معنای "برای زندگی" است. شرکت فوراور طی پژوهش های مختلف دریافته است که باکتری های مفید نفش مهمی در سلامتی انسان ایفا می کنند و برای عملکرد بهتر به پروبیوتیک ها نیازمند هستند. به منظور افزایش سطح سلامت دستگاه گوارش، این محصول به صورت قرصی کوچک تهیه شده است که به راحتی قابل هضم بوده و به التیام ناهماهنگی های بدن که از طریق انتخاب های ما در روش زندگی و مصرف غذاهای مختلف ایجاد می شود، کمک می کند. این محصول نیز حاوی سویا است.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 610
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

تضمین اصالت کالا

ارسال رایگان

پرداخت در محل

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تحویل فوری

مشاوره رایگان

 

کد ۶۱۰

 

فوراور اکتیو پروبیوتیک(forever active pro-b)

 

هدف اصلی از استفاده ی این محصول تقویت سیستم گوارش و بهبود مشکلات گوارشی است. فوراور اکتیو پروبیوتیک شامل ترکیبی از 6 پروبیوتیک بوده ک در هر دوز 8 میلیارد CFU فراهم می کند. بسته بندی این محصول شامل یک بطری منحصر به فرد است که با استفاده از اکتیویال تکنولوژی ساخته شده است. این روش از بسته بندی کمک می کند تا کپسول های داخل آن در طول عمر مفید خود موجب جذب رطوبت و حفاظت از مواد داخل خود شود.

فناوری ساخت این محصول طوری است که در برابر اسید معده و نمک صفرا مقاومتی بالا داشته و به سلامت دستگاه گوارش کمک می کنند. برای داشتن دستگاه گوارشی سالم خود را آماده کنید. استفاده از این کپسول گیاهی کمک می کند تا با 6 گونه پروبیوتیک مفید بیش از 8 میلیارد باکتری خوب در بدن تولید شده و این یعنی معجزه برای سلامت روده ها.

 

 

نقش اکتیو پروبیوتیک در سلامت روده ها و عملکرد عمومی بدن

 

سلامت روده ی بزرگ امری مهم و حیاتی بوده و در صورت نادیده گرفتن این ارگان حیاتی دستگاه گوارش شما با مشکلات زیادی مواجه خواهد شد. استرس، انتخاب مواد غذایی نا مناسب، شیوه ی زندگی نا مناسب و هزاران عوامل دیگر موجب می شود تاثیرات بدی در بدن شما ایجاد شود.

طبق تحقیقات انجام گرفته ترکیب میکرو فلورا در سلامت روده و عملکرد عمومی بدن تاثیر مثبتی می گذارد. بنابراین استفاده از این محصول منجر می شود تا باکتری های خوب در سیستم گوارش شما باز سازی شده و سیستم گوارش و ایمنی سالمی داشته باشید. همچنین طبق تحقیقات پیشرفته پروبیوتیک های خوب می باست بین 5 تا 10 میلیارد CFU داشته باشند.

 

 

ویژگی های منحصر به فرد اکتیو پروبیوتیک

طبق تحقیقاتی که از این محصول شده نشان داده شده است که پروبیوتیک با بیش از 8 میلیارد CFU  و 6 نوع باکتری سنرژیک است. منظور از این جمله این است که قادر به عبور از اسید معده جهت تحویل بهینه  در روده می باشد. شما می توانید تنها با استفاده از یک کپسول در روز یک عمر دستگاه گوارش سالم داشته باشید.

به منظور ساخت Forever Active Pro-B™، ما با بیمارستان دانشگاه کپنهاگ، یک رهبر در زمینه بیماری های گوارشی، همکاری می کنیم تا عملکرد روده را به چرخ دنده تبدیل کنیم. دو مورد از گونه هایی که Forever Active Pro-B™ را تشکیل می دهند، به طور بالینی ثابت شده است که اجازه می دهد کلنی سازی طولانی در روده ها ادامه یابد. این پروبیوتیک ها به طور خاص مهندسی شده با سایر گونه های انتخاب شده همکاری می کنند تا بهینه سازی دستگاه گوارش را با باکتری های اثبات شده بالینی انجام دهند و نتایج را به حداکثر برسانند.

در این کپسول ها فیبر موجود برای پروبیوتیک نیز وجود داشته که برای حفظ، ذخیره و تحویل پروبیوتیک به روده بسیار مفید است.

فوراور اکتیو پرو بیوتیک یک پروتیئن گیاهی بسیار عالی بوده که به صورت کربوژنیک منجمد می شود. این موضوع سبب می شود تا توانایی لازم برای پروبیوتیک های ما تامین گردد.

نکته ی دیگر در مورد این محصول منحصر به فرد استفاده ی آسان از آن است. بر خلاف سایر محصولات شیمیایی این محصول گیاهی نیازی به نگهداری در یخچال ندارد. این محصول بخشی از پکیج فوق العاده ی بسته های حیاتی فوراور است. استفاده از این محصول در کنار نوشیدنی آلوئه ورا ژل فوراور کمک می کند تا سیستم گوارشی شما چندین برابر سالم مانده و تاثیر معجزه آوری بر روی بیماری های گوارشی داشته باشد.

 

CPU  چیست و چرا برای سلامت دستگاه گوارش مهم هستند؟

این واحد های تشکیل دهنده ی کلنی تعیین می کنند که چ تعداد باکتری در پروبیوتیک می تواند تقسیم شود و کلنی ها را تشکیل دهد. هدف اصلی در استفاده از این محصول نیز زنده نگه داشتن باکتری های مفید در داخل روده می باشد. باکتری های خوب در بدن ما اعمال زیادی انجام می دهند. از جمله مهم ترین اعمال آن ها کمک به داشتن سیستم ایمنی سالم، تکمیل فرآیند هضم غذا، کمک به انتشار مواد مغذی و کمک به رشد طبیعی در بدن است.

میکروب ها میکرو ارگانیسم های بسیار کوچکی هستند که دارای دو نوع مضر و مفید بوده و به نام باکتری خوب و بد آن ها را می شناسیم. نوع بد آن ها که منجر به بیماری شده و بدن را از بین می برند. اما نوع خوب آن ها پروبیوتیک نامیده می شوند. که برای بدن ما بسیار مفیدند. این واژه در زبان یونانی به معنای برای زندگی ترجمه می شود. هدف اصلی استفاده از محصول اکتیو پروبیوتیک نیز کمک به حفظ این باکتری ها و در نتیجه سلامتی بدن است.

 

 

 

محصول فوراور پرو بیوتیک فوراور و نفش آن در سلامتی بدن

 
محصول فوراور اکتیو پروبیوتیک که به منظور افزایش سلامتی دستگاه گوارش ساخته شده است، قرص کوچکی است که بلع آن بسیار راحت است. تاثیر این قرص کوچک آن است که بین رژیم غذایی و سبک زندگی ما تعادل ایجاد می کند، زیرا در صورت عدم برقراری این تعادل، میزان پروبیوتیک های مورد نیاز بدن کاهش می یابد.


 فورِور اکتیو پروبیوتیک عمدتا در روده ها عمل می کند و به فرایند هضم غذا کمک نموده و سبب آزادسازی مواد مورد نیاز برای جذب غذاها گردیده و نقش مثبتی در رشد سالم و طبیعی بدن بازی می نماید و از این رو به حفظ سلامت و تعادل بدن کمک می کند.

از آنجا که خود پروبیوتیک ها بسیار حساس و آسیب پذیر هستند، فوراور اکتیو پروبیوتیک از نوعی فناوری انحصاری برای ساخت این قرص ها استفاده می کند. این قرص ها، پروبیوتیک ها را در مسیرشان تا رسیدن به مقصد محافظت می کنند و پس از آن که به مقصد خود در روده رسیدند، ترکیبی از شش میکروب سودمند را آزاد می سازند.

این محصول فوق العاده تنها محصولی است که حاوی شش پروبیوتیک محافظت شده بوده و نیازی به نگهداری در یخچال ندارد. یکی از اصلی ترین خصوصیات این محصول وجود آلوئه ورای خالص و انحصاری در آن بوده که خود به عنوان پروبیوتیک عمل می کند. از این رو شما می توانید از این محصول برای حفظ سلامت دستگاه گوارش استفاده نموده و در عین حال جذب مواد غذایی به طور نرمال و تقویت سیستم دفاعی در بدنتان را بالا ببرید. گنجاندن این محصول در بین وعده های روزانه تان به سالم ماندن شما کمک زیادی خواهد کرد.

 

 

مواد تشکیل دهنده ی فوراور پروبیوتیک

 • ترکیب منحصر به فرد پروبیوتیک 8billion cfu
 • ال اسید فیلوس، ب لونگوم  
 • ب لاکتیس، ال رامنوسوس  

علاوه بر سه ماده ی بالا شامل روغن خرما، ژلاتین، گلیسیرسن، لسیتین سویا، ژلاتین گیاهی، رنگ کارامل و سویا نیز می باشد.

 

 

6 گونه پرو بیوتیک در این محصول انحصاری فوراور وجود دارد که شامل:

 1. باکتری باسلیوس اسیدو فیلوس
 2. بیفیدو باکتریوم لانگوم
 3. بیفیدو باکتریوم لاکتیس
 4. لاکتو باسیلیوس رامناسوس
 5. لاکتو باسیلیوس بولگاریسوس
 6. لاکتو باسیلیوس پلانتاروم

 

 

نکات منحصر به فرد فوراور پروبیوتیک

 • به تقویت سیستم گوارش کمک می کند.
 • موجب افزایش جذب مواد غذایی شده و سیستم ایمنی را تقویت می کند.
 • ترکیبی منحصر به فرد از 6 گونه میکروب مفید برای بدن است.
 • نیازی به نگهداری در یخچال ندارد.

 

 

خواص کلی فوراور پروبیوتیک

جهت سلامتی و بهبود عملکرد دستگاه گوارش از طریق کمک به فرایند هضم غذا، بهبود جذب مواد مغذی توسط بدن، مشارکت در رشد طبیعی بدن و صحت عملکرد فعالیتهای دفاعی

باکتری های مفید Probiotic نامیده می شوند که در سلامتی و تندستی بدن نقش مهمی برعهده دارند. از آنجایی که باکتری های مفید ضعیف هستند، در این محصول از یک تکنولوژی عالی و منحصر بفرد جهت محافظت از انها تا زمان رسیدن به روده استفاده شده است، زمانیکه آنها در روده به منبع مطلوب رسیدند ترکیب 6 باکتری مفید آزاد خواهد شد که این 6 باکتری موارد زیر را در بدن انجام می دهند:

 • موجب عدم فعالیت باکتری های نا مطلوب شه و باعث جلوگیری از تکثیر آن ها می شوند.
 • کمک به کاهش تجمع باکتری های مضر و جلوگیری از اختلالات معده و روده
 • کمک به حفظ و کاهش ph  بدن و مانع رشد باکتری های مضر
 • حفظ مواد مغذی و حیاتی بدن

 

 

چرا توصیه می شود در کنار این محصول از آلوئه ورا ژلی استفاده شود؟

آلوئه ورا ژلی یک محصول قوی در بین محصولات فوراور است. این محصول یک سم زدای قوی بوده و به عنوان یک پروبیوتیک عمل می کند. این محصول به حفظ باکتری های خوب بدن و در نتیجه یک عمر زندگی سالم کمک می کند.

 

 

محتوا: 30 کپسول

 

 

روش مصرف

روزانه یک عدد به همراه آب با معده خالی و یا ۲ ساعت بعد از غذا مصرف شود. این قرص ریز، بلعیدنی است به هیچ عنوان جویده و یا خرد نشود.

 

توجه: این قرص را در دمای زیر ۸۰ درجه فارنهایت (۲۷ درجه سلسیوس) نگهداری کنید. از آنجا که این محصول دارای مواد طبیعی است، تغییر رنگ این قرص ها طبیعی است.

 

 

 

 

 

30 beadlets

--Promotes a healthy digestive system

--Able to bypass stomach acid for optimal delivery within the intestines

--Contains 6 synergistic strains including clinically studied Lactobacillus rhamnosus

--Over 8 billion CFU

--Strains freeze dried for protection, potency and shelf stability

--Soy and allergen-free

 

Support your body like never before with the latest in scientific advancements and new, clinically studied probiotic strains. Designed to promote a healthy digestive system, Forever Active Pro-B™ includes FloraActive—a range of beneficial probiotic strains from Copenhagen University Hospital, a leader in the gastroenterology field. With a proprietary blend of 6 different strains, Forever Active Pro-B™ provides 8 billion CFU per dose. These strains were researched and selected based on their beneficial properties, clinical research and their ability to work synergistically.

 

This formula also includes a prebiotic fiber to sustain the probiotics during storage, transport and delivery to the gut. Prebiotics provide the ideal environment for the probiotic to function and thrive. The prebiotic fiber selected is a short chain fructo-oligosacharide that is known to support fermentation of bifidobacteria and lactobacillus  pecies used in the Forever Active Pro-B™ formula.

 

Just one capsule per day can help overcome imbalances created by our food and busy lifestyle choices, which can inadvertently lead to a reduction in the amount of naturally occurring probiotics. Forever Active Pro-B™ works primarily in the intestines where it assists with the process of food digestion, helping to release nutrients for absorption and contributes positively to normal human growth and development by helping to maintain a balanced and healthy immune and digestive system.

 

Forever Active Pro-B™

is a vegetarian capsule packaged in a unique vial that uses Activ Vial Technology™. This new packaging includes an engineered desiccant sleeve built into the bottle to control moisture absorption and protect the probiotics throughout their shelf-life.

 

As probiotics themselves are quite fragile, Forever Active Pro-B™ uses an exclusive, cryo protection technology that protects the probiotics during manufacture and throughout shelf-life. The strains in Forever Active Pro-B™ have been selected and engineered to have high resistance to stomach acid and bile salts allowing them to reach the intestine. Clinical studies have shown these strains have a greater ability to colonize and proliferate and survive the passage of the GI Tract.

The probiotics in Forever Active Pro-B™ are derived from Lactobacillus and Bifidobacterium genera; the species are:

 

Bifidobacterium lactis

Lactobacillus rhamnosus

Lactobacillus reuteri

Lactobacillus acidophilus

Bifidobacterium longum

Bifidobacterium B-bifidim

 

Forever Active Pro-B™ is a shelf-stable, 6-strain probiotic that requires no refrigeration. And, what’s great about Forever Active Pro-B™ is that it works in tandem with our patented aloe vera, which acts as a prebiotic. Whether your goal is to promote a healthy digestive system or enhance nutrient absorption and immune function, add Forever Active Pro-B™ to your daily supplement program.

 

 

 

 

 

Forever_Active_Probiotic_ENG.pdf

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Active Pro-B

.