فوراور اکتیو اچ آ (مکمل پوست و مفاصل) Forever Active HA

فوراور اکتیو اچ آ (مکمل پوست و مفاصل) Forever Active HA

قیمت: 127.75 درهم
102.20 درهم
قیمت: 491,900 تومان
قیمت با تخفیف: 393,500 تومان

هیالورونیک اسید (HA) ماده ای است که به طور طبیعی در بافت های همبند وجود دارد که می تواند فضاهای بین سلول ها را پر کند. مانند بسیاری از مواد دیگر در بدن ما، اسید هیالورونیک با بالا رفتن سن دچار تحلیل می شود. همگون سازی روغن ریشه زنجبیل، پودر زرد چوبه که در چین باستان برای بهبود فعالیت مفاصل مورد استفاده قرار می گرفته است، در این محصول شما تمامی خواص آن را در اختیار دارید که سلامت مفاصل، تحرک و کمک به داشتن پوستی سالم را برای شما در بر دارد. این محصول نیز حاوی سویا است.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 264

تضمین اصالت کالا

ارسال رایگان

پرداخت در محل

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تحویل فوری

مشاوره رایگان

کد ۲۶۴

مکمل غذایی مفاصل و پوست
Forever Active HA

فوراور اکتیو اچ اِی فرمولی منحصر به فرد از اسید هیالورونیک با وزن مولکولی پایین است . هیالورونیک اسید یک پروتئین بخصوص است که در بدن برای روان سازی و نرم کردن مفاصل و مرطوب کردن پوست تولید می شود. با افزایش سن، میزان تولید HA در بدن کاهش می یابد و این امر موجب فرسایش مفصل و خشکی پوست می شود.

 در حالت طبیعی دستگاه گوارش قادر به جذب HA نمی باشد و باید آنرا به بدن تزریق کرد. اما با تولید این محصول از طریق فرایندی نو و منحصربفرد ، مصرف HA به شکل خوراکی نیز میسر شده است.

اسید هیالورونیک در پزشکی ترمیمی و جراحی زیبایی استفاده‌های بسیار دارد. با جاسازی اسید هیالورونیک در زیر چروک‌های پوست (مانند صورت) یا هر بخش لازم از بدن از جمله در بافت پستان یا باسن، حجم مورد نظر با تمرکز آب در منطقه تولید می‌شود. اسید هیالورونیک در زیر پوست تا ۸ ماه و در بافت‌های دیگر چون پستان یا باسن تا سه سال پایدار می ماند.

ترکیبات اصلی :
روغن ریشه زنجبیل، پودر زردچوبه و  هیالورونیک اسید ( HA )به شکل مولکولهای سبک :
برای بهبود عملکرد مفاصل و عضلات، نرم سازی و محافظت از مفاصل و عضلات، مرطوب کننده پوست ، بهبود آرتروز( همراه فوراور فریدم )، خشکی چشم، خشکی بینی، بی‌اختیاری ادراری و همچنین عمل جراحی آب مروارید یا زجاجیه چشم به کار می‌رود.


اسید هیالورونیک که دانشمندان به اختصار به آن HA میگویند نوعی پروتئین مخصوص است که بدن برای روانکاری و مرطوب کردن مفاصل و ماهیچه ها تولید میکند. این اسید حتی رطوبت لازم برای پوست را نیز از داخل به بیرون تامین میکند. وقتی سن بالا میرود، بدن ضعیف شده و تولید این اسید در بدن کم میشود. با کم شدن این اسید روانی و نرمی پوست مفاصل نیز کم میشود، و پوست بدن بخش زیادی از رطوبت خود را از دست میدهد.


چند نکته در مورد اکتیو اچ ای فوراور

١.اسید هیالورونیک میتواند در مقایسه با حجم خود مقدار بسیار زیادی آب را جذب کرده و تمرکز دهد .
 به عنوان مثال ۹۸٪ زجاجیه چشم انسان از آب تشکیل یافته که بوسیله ۲٪ اسید هیالورونیک در محل متمرکز گشته است. پس اکتیو اچ ای برای خشکی چشم و عوارض جراحی آب مروارید موثر است

٢.فوراور اکتیو اچ ای حاوی پودر زرد چوبه است.(۵۰ میلی گرم )، ماده موثر زردچوبه یعنی کورکومین ( Curcumin ) اثرات ضد التهابی و ضد درد شبیه داروهای مسکن معمولی را دارا می‌باشد.اثر ضدالتهابی کورکومین با اثر ضدالتهابی داروهای استروئیدی و غیر استروئیدی با فنیل بوتازون قابل مقایسه است. این دارو با مهار سنتزپروستاگلاندین‌های التهابی، اثر ضدالتهاب خودرا آشکارمیسازد.

٣.فوراور اکتیو اچ ای حاوی ۵۰ میلی گرم روغن (Ginger (Zingiber officinale یا زنجبیل است . زنجبیل همیار فوق‌العاده ای برای تسکین التهاب‌ها و دردهایی مفاصل مثل روماتیسم است. به خاطر این که مانع از تولید هورمون‌های التهاب زا می‌شوند.

محتوی: ۶۰ قرص

روش مصرف: روزانه ۲ وعده هر بار 1 عدد کپسول ژلاتینی مانند مکمل های غذایی

 

60 softgel bottle

Forever Active HA® provides a unique form of low molecular weight hyaluronic acid, with moisturizing and lubricating properties, plus Ginger Oil and Turmeric - making it one of the most powerful nutritional joint and skin moisturizing supplements on the market.

Hyaluronic Acid (HA) is a special protein that our bodies produce to lubricate and cushion our joints and muscles, as well as to insure adequate skin hydration. As we age, our bodies produce less and less HA. With less HA, our joints can lose their natural lubrication, and our skin appears rough and dry. Until recently, HA had to be injected because the digestive system could not absorb it in its natural state; but thanks to a new and unique process, HA may now be consumed orally. And for centuries, Chinese herbalists have used Ginger and Turmeric to help promote proper joint function.

With low molecular weight HA, plus the power of Ginger Oil and Turmeric, Forever Active HA® is your key to becoming a well-oiled machine again!

  • Lubricates the joints and moisturizes skin
  • Unique form of low molecular weight hyaluronic acid
  • Contains beneficial ginger and turmeric root for joint support

Suggested Use: Two softgels daily as a dietary supplement.

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Active HA
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند

.