تصویر فوراور اپی بلانک (لکه بر و روشن کننده) Forever Epiblanc

فوراور اپی بلانک (لکه بر و روشن کننده) Forever Epiblanc

قیمت: 75.00 درهم
55.50 درهم
قیمت: 267,000 تومان
197,580 تومان

اکثر ما آرزوی داشتن پوستی نرم و پاکیزه داریم. با این حال، سبک زندگی های ما و قرار گرفتن مان در معرض عناصر مختلف، معمولا منجر به لک شدن پوست و از دست رفتن طراوت و شادابی آن می شود. فرمول منحصر به فرد این محصول به طور خاص بدین منظور طراحی شده است که ظاهر چهره و پوست شما را بهبود بخشد. آلوورای ۱۰۰ درصد طبیعی و غنی شده ما، مبنایی بسیار عالی برای مواد گیاهی موثری چون آربوتین (زرشک)، رومکس اوکسیدنتالیستها، و ویتامین ای به شمار می رود که حاصل ترکیب این مواد و عناصر، همین محصول خارق العاده است.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 236
ارسال رایگان

کد ۲۳۶

کرم روشن کننده و ضد لک آلوئه ورا Forever Epiblanc

اکثر ما آرزوی داشتن پوستی نرم و پاکیزه داریم. با این حال، سبک زندگی های ما و قرار گرفتن مان در معرض عناصر مختلف، معمولا منجر به لک شدن پوست و از دست رفتن طراوت و شادابی اش می شود.

فرمول منحصر به فرد «فوراور اپی بلانک» به طور خاص بدین منظور طراحی شده است که ظاهر چهره و پوست شما را بهبود بخشد. آلوورای ۱۰۰ درصد طبیعی و غنی شده ما، مبنایی بسیار عالی برای مواد گیاهی موثری چون آربوتین (زرشک)، رومکس اوکسیدنتالیست ها، و ویتامین ای به شمار می رود که حاصل ترکیب این مواد و عناصر، همین محصول خارق العاده است.

«فوراور اپی بلانک» به ویژه زمانی بیشترین تاثیر را دارد که مستقیما بر روی لک ها و خال های تیره پوست مورد استفاده قرار گیرد. توصیه می کنیم در طول روز، «فوراور اپی بلانک» را به همراه و در ترکیب با «ضد آفتاب آلوئه فوراوِر لیوینگ» مصرف نمایید.

 

ویژگیهای کرم فوراور اپی بلانک :

•  پیگمنت هاى پوست را فعال نموده و رنگ پوست را به آرامی یکدست می نماید.
•  سیما و پوست شما را روشن و شفاف نموده و به رفع دانه های تیره کمک می کند.
•  اثر لک های پوستی را از بین می برد و جهت از بین بردن تدریجی و مؤثر لک های حاملگی و لکهاى ناشى از آفتاب (کک و مک) و جوش مناسب می باشد.

 

محتوی ۲۸/۳ گرم

روش مصرف: این محصول را صبح و شب، بر روی قسمت هایی از پوست که مد نظرتان هستند، استفاده کنید و سپس از مرطوب کننده بر روی این قسمت ها استفاده کنید. توصیه می کنیم در طول روز، «فوراور اپی بلانک» را به همراه و در ترکیب با «ضد آفتاب آلوئه فوراوِر لیوینگ» مصرف نمایید.

هشدار: از تماس این محصول با چشم اجتناب کنید. در صورت سوزش چشم، آن را به دقت با آب بشویید. اگر سوزش ادامه یافت، مصرف این ماسک را متوقف کرده و با پزشک خود مشورت کنید.

 

           
Most of us dream of having smooth, clear skin. However, our busy lifestyle and exposure to the elements often result in spots and blemishes.

Forever Epiblanc’s exclusive formula is specifically designed to brighten the complexion and even skin tone while helping to diminish the appearance of dark spots. Our 100% stabilized Aloe Vera is an excellent base for natural botanicals such as Arbutin (Bearberry), Rumex Occidentalis and Natural Vitamin E, resulting in this extraordinary product.

Forever Epiblanc® is most effective when applied directly to blemishes or dark spots on the skin. Use of Forever Living’s Aloe Sunscreen, in combination with Forever Epiblanc, is recommended during the daytime.

  • Gently evens skin tone
  • Brightens the complexion
  • Diminishes appearance of dark spots

 

DIRECTIONS
Apply morning and night to cleansed skin area where desired, followed by moisturizer. Use of Forever Living’s Aloe Sunscreen during the day-time is also recommended.

CAUTION
Avoid contact with eyes. In case of eye irritation, rinse thoroughly with water. If irritation persists, discontinue use and consult a physician.

 

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Epiblanc
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند