فوراور اپی بلانک (لکه بر و روشن کننده) Forever Epiblanc

فوراور اپی بلانک (لکه بر و روشن کننده) Forever Epiblanc

قیمت: 75.00 درهم
67.50 درهم
قیمت: 404,900 تومان
قیمت با تخفیف: 364,400 تومان

اکثر ما آرزوی داشتن پوستی نرم و پاکیزه داریم. با این حال، سبک زندگی های ما و قرار گرفتن مان در معرض عناصر مختلف، معمولا منجر به لک شدن پوست و از دست رفتن طراوت و شادابی آن می شود. فرمول منحصر به فرد این محصول به طور خاص بدین منظور طراحی شده است که ظاهر چهره و پوست شما را بهبود بخشد. آلوورای ۱۰۰ درصد طبیعی و غنی شده ما، مبنایی بسیار عالی برای مواد گیاهی موثری چون آربوتین (زرشک)، رومکس اوکسیدنتالیستها، و ویتامین ای به شمار می رود که حاصل ترکیب این مواد و عناصر، همین محصول خارق العاده است.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 236
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

کد ۲۳۶

کرم روشن کننده و ضد لک آلوئه ورا Forever Epiblanc

 پوست قسمت مهمی از بدن است. پوست صورت از مهم ترین قسمت هاست که برای اکثر افراد مهم است. این موضوع در بانوان بیشتر صدق می کند چرا که داشتن پوستی صاف و شفاف موجب می شود زیبایی فرد دو چندان شود. داشتن پوست صاف و شفاف کار ساده ای نیست. روش های بسیار مختلفی برای داشتن پوست صاف توصیه می شود اما ممکن است همه ی این روش ها پاسخگو نباشند.

قرار گرفتن در شرایط محیطی نیز موجب می شود تا آلودگی ها و آفتاب تاثیرات بدی بر روی پوست بگذارند. از این رو ما در این مقاله بهترین روش برای سلامت پوست را به شما معرفی می کنیم.

اکثر ما آرزوی داشتن پوستی نرم و پاکیزه داریم. با این حال، سبک زندگی های ما و قرار گرفتن مان در معرض عناصر مختلف، معمولا منجر به لک شدن پوست و از دست رفتن طراوت و شادابی اش می شود.

محصول فوراور اپی پلانک

فرمول منحصر به فرد «فوراور اپی بلانک» به طور خاص بدین منظور طراحی شده است که ظاهر چهره و پوست شما را بهبود بخشد. آلوورای ۱۰۰ درصد طبیعی و غنی شده ما، مبنایی بسیار عالی برای مواد گیاهی موثری چون آربوتین (زرشک)، رومکس اوکسیدنتالیست ها، و ویتامین ای به شمار می رود که حاصل ترکیب این مواد و عناصر، همین محصول خارق العاده است.

«فوراور اپی بلانک» به ویژه زمانی بیشترین تاثیر را دارد که مستقیما بر روی لک ها و خال های تیره پوست مورد استفاده قرار گیرد. توصیه می کنیم در طول روز، «فوراور اپی بلانک» را به همراه و در ترکیب با «ضد آفتاب آلوئه فوراوِر لیوینگ» مصرف نمایید.

ویژگیهای کرم فوراور اپی بلانک :

•  پیگمنت هاى پوست را فعال نموده و رنگ پوست را به آرامی یکدست می نماید.
•  سیما و پوست شما را روشن و شفاف نموده و به رفع دانه های تیره کمک می کند.از این طریق پوستی روشن و با طراوت را به شما هدیه می دهد.
•  اثر لک های پوستی را از بین می برد و جهت از بین بردن تدریجی و مؤثر لک های حاملگی و لکهاى ناشى از آفتاب (کک و مک) و جوش مناسب می باشد.این نوع لک ها اصولا به سختی از بین می روند و برای کسانی که به دنبال پوستی زیبا هستند استفاده از این محصول به آن ها کمک می کند تا به بهترین نحو ممکن این نوع لک ها را از بین ببرند.

 

 

 

محتوا  و روش مصرف

 

محتوی:۲۸/۳ گرم

 

 

روش مصرف

این محصول را صبح و شب، پس از شستن و تمیز کردن کامل محل مربوطه بر روی قسمت هایی از پوست که مد نظرتان هستند، استفاده کنید و سپس از مرطوب کننده بر روی این قسمت ها استفاده کنید. توصیه می کنیم حتما در طول روز، «فوراور اپی بلانک» را به همراه و در ترکیب با «ضد آفتاب آلوئه فوراوِر لیوینگ» مصرف نمایید، در غیر اینصورت هرگز بعد از اپی بلنک در معرض نور آفتاب قرار نگیرید.

هشدار: از تماس این محصول با چشم اجتناب کنید. در صورت سوزش چشم، آن را به دقت با آب بشویید. اگر سوزش ادامه یافت، مصرف این ماسک را متوقف کرده و با پزشک خود مشورت کنید.

شایع ترین علل مشکلات پوستی

شایع ترین دلایلی که لکها را به یک عارضه پوستی تبدیل می کند تخریب پوست با خورشید و بیش از حد قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، عامل مهم ژنتیک، همچنین تغییرات هورمونی و لک شدن در اثر التهاب یا مشکلات پزشکی و آسیب رسیدگی به پوست مانند سوختگی یا زخم است اما تغییر یکباره رنگ پوست و لک های پیری که با افزایش سن بیشتر می شوند هم از شناخته شده ترین عوامل ایجاد این لک هاست. از طرفی لک های دوره ای به نام ملاسما هم که درصد بالایی از آن روی پوست خانم ها به ویژه در دوران بارداری با افزایش هورمون استروژن اتفاق می افتد. پیگمانتاسیون که بیشترین بروز را در ناحیه پیشانی، بینی و اطراف آن و گونه ها دارد تحت تاثیر همه عوامل ذکر شده گاه به یکباره یا به مرور زمان ! روی صورت و دیگر قسمت های پوست بدن ظاهر می شوند اما ضایعات لک مانند پوست دودسته بندی مهم و کلی دارند اول نوع اپیدرمال و دوم نوع درمال. به این ترتیب برای تعیین نوع درمان و موثر بودن آن، تشخیص درمال یا اپیدرمال بودن لک ها بسیار مهم است.

 

           
Most of us dream of having smooth, clear skin. However, our busy lifestyle and exposure to the elements often result in spots and blemishes.

Forever Epiblanc’s exclusive formula is specifically designed to brighten the complexion and even skin tone while helping to diminish the appearance of dark spots. Our 100% stabilized Aloe Vera is an excellent base for natural botanicals such as Arbutin (Bearberry), Rumex Occidentalis and Natural Vitamin E, resulting in this extraordinary product.

Forever Epiblanc® is most effective when applied directly to blemishes or dark spots on the skin. Use of Forever Living’s Aloe Sunscreen, in combination with Forever Epiblanc, is recommended during the daytime.

  • Gently evens skin tone
  • Brightens the complexion
  • Diminishes appearance of dark spots

 

DIRECTIONS
Apply morning and night to cleansed skin area where desired, followed by moisturizer. Use of Forever Living’s Aloe Sunscreen during the day-time is also recommended.

CAUTION
Avoid contact with eyes. In case of eye irritation, rinse thoroughly with water. If irritation persists, discontinue use and consult a physician.

 

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Epiblanc

.