فوراور الورینگ آیز (کرم دور چشم) Forever Alluring Eyes

فوراور الورینگ آیز (کرم دور چشم) Forever Alluring Eyes

قیمت: 90.75 درهم
81.68 درهم
قیمت: 489,900 تومان
قیمت با تخفیف: 440,900 تومان

این محصول، یک کرم مخصوص زیر چشم است که فرمول ویژه آن، از فناوری های مدرن استفاده کرده است تا چروک های زیر چشم را کاهش داده و خطوط و حلقه های پوست زیر چشم را تنظیم نماید. این محصول، سرشار از مواد و ترکیباتی است که برای افزایش نرمی و انعطاف پذیری پوست زیر چشم بسیار مفید هستند، زیرا پوست این قسمت از بدن، از جمله بخش های پوست است که کاملا در معرض دید قرار دارد.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 233
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

کد ۲۳۳

کرم دور چشم آلوئه ورا (Forever Alluring Eyes)
 

کرم دور چشم فوراِوِر (با تکنولوژی بسیار  مدرن)، جهت کاهش مؤثر چین و چروک، رفع تیرگی و کبودی و پف‌کردگی دور چشم و جوان‌سازی آن و موثر در بر طرف کردن افتادگی پلک ها

«فوراوِر الورینگ آیز» یک کرم احیا کننده ی زیر چشم است که با استفاده از تکنولوژی مدرن جهت کاهش ظهور چروک ها، خطوط ریز و منحنی های زیر چشم ، فرمول سازی شده است.

این محصول، سرشار از مواد و ترکیباتی است که برای افزایش نرمی و انعطاف پذیری پوست زیر چشم بسیار مفید هستند، زیرا پوست این قسمت از بدن، از جمله بخش های پوست است که کاملا در معرض دید قرار دارد.


نکات کلیدی کرم دور چشم فوراور:


• موجب کاهش چروک ها و چین های کوچک و جوانسازی اطراف چشم می شود.
• منطقه حساس اطراف چشم را به دلیل وجود ویتامین E حالت می دهد.
• حاوی مواد ضد التهاب برای کاهش پف اطراف چشم مربوط به آلرژی و خستگی چشم ها.
• بر طرف کردن تیرگی و سیاهی دور چشم.در صورت مشکلات کلیوی و آلرژی و سموم بدن که عاملی برای سیاهی دور چشم می باشد بایستی حتما از ژل آلوئه ورا باربادنسیس میلر برای خوردن و پاکسازی تا حدود یک ماه استفاده شود.

 

ترکیبات اصلی کرم آلورینگ دور چشم فوراور لیوینگ شامل مواد زیر است:

1- ژل آلوئه ورا باربادنسیس میلر: عنصری طبیعی برای تسکین پوست است.
2- کاپریلیک/کاپیریک تری گلیسیرید Caprytic/Capri Triglyceride : که یک ماده نرم ملایم کننده است و از روغن نارگیل بدست می آید و بدون ایجاد احساس چربی و سنگینی سایر روغن ها، پوست را مرطوب می کند.
3- استر جوجوبا JojobaEster: ماده ای نرم کننده که از روغن جوجوبا گرفته شده است.این ماده نرم کننده و مرطوب کننده و حالت دهنده عالی بوده و به کرم قوام مناسب می دهد.
4- گلیسیرین Gilycerine: ماده ای مرطوب کننده بوده به پوست برای حفظ رطوبت کمک می کند.
5- اسکولان Squalane : یک نرم کننده ملایم و طبیعی است که بدون ایجاد احساس چربی بر روی پوست آن را مرطوب کرده و تغذیه می نماید. خشکی پوست را کاهش داده وچین های کوچک را به حداقل می رساند.
6- سدیم هیالورانات So DiumHyaluronate: یکی از مؤثرترین عناصر مرطوب کننده موجود است زیرا دارای خواص هیدروفیلیک یا آب دوستی بسیار قوی می باشد و به دلیل تمایل زیاد آن به پوست در روی سطح پوست باقی مانده و تشکیل لایه انعطاف پذیر و غیر چسبنده ای را بر روی آن می دهد که به افزایش الاستیسیته پوست کمک کرده و علائم چروک و پف و تیرگی و سیاهی دور چشم را تا حد ممکن کاهش می دهد.
7- توکوفرول: منبع خوب ویتامینE است.به نرمی پوست کمک کرده و آن را از درون مرطوب می کند.به علاوه از اکسید شدن فرآورده جلوگیری می کند.


محتوی ٢٨/٣ گرم

روش مصرف کرم دور چشم فور اور:

این محصول را به نرمی و با انگشت خود با ضربه های آرام روی پوست اطراف چشم بزنید و از مالش بیش از حد خودداری نمایید.

پوست دور چشم نازکترین پوست در تمام کل بدن است؛
 تقریباً ده برابر نازک تر از دیگر قسمت ها.

چون غدد چربی اطراف چشم کم هستند به راحتی دچار خشکی شده و در نهایت زودتر چروک میشود.

کرم های دور چشم طوری فرموله شده اند که چشم را تحریک نکنند و مرطوب کنندگی بالاتری نسبت به کرم های مرطوب کننده داشته باشند پس غلیظ تر هستند.

برای استفاده از این محصول سه نقطه در زیر چشم و دو نقطه بالای آن قرار داده و با حرکت دورانی از قسمت بالاتر اشک چشم تا انتها و برای زیر چشم به سمت اشک چشم پایین کرم را پخش کرده و بعد ضربه هایی آرام زده تا حدی که جذب شود.

⛔️نباید بیش از حد مالش داده شود چون فرمول کرم حاوی کلاژن و الاستین هست. بر اثر مالش زیاد کرم خاصیتش از بین رفته و مثل پوسته شدن می ریزد.

چرا باید از کرم دور چشم فور اور استفاده کرد

کرم دور چشم فور اور پوست اطراف چشم را آبرسانی می کند در حالتی که رطوبت پوست تامین باشد  کمتر دچار پیری پوست و ایجاد چین و چروک خواهد شد. کرم دور چشم فور اور به تولید کلاژن و کلاژن سازی کمک بسزایی می کند همانطور که می دانید کلاژن می تواند باعث شادابی و نشاط پوست شود و خاصیت ارتجاعی پوست نیز در گروه وجود کلاژن باشد.

علاوه بر این مشکلات معمولا خانم ها دچار مشکلات گودی زیر چشم و یا تیرگی و پف در این ناحیه هستند که با استفاده از این کرم خواهید دید تیرگی و پف زیر چشم کم خواهد شد و این موضوع  به دلیل خاصیت روشن کنندگی این کرم است در نهایت گودی زیر چشم نیز دیگر چندان نمایان نخواهد بود.

کرم دور چشم فوراور برای انواع پوست مناسب بوده و به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان می تواند بسیاری از رادیکال های آزاد را حذف نماید و از سرطان شما را در امان نگه دارد همچنین با وجود انتی اکسیدان می تواند کلاژن سازی را در پوست تحریک نماید و حتی پوست شما را ترمیم و بازسای کند. ویتامین های موجود در کرم از جمله ویتامین E که برای درمان انواع مشکلات پوستی و التهاب های پوستی به کار می رود در کرم دور چشم فوراور موجود است.

افرادی که دچار آلرژی هستند و نمی توانند از هر نوع محصولات مراقبت از پوست استفاده کنند می توانند با خیال راحت این محصول رامورد استفاده قرار دهند زیرا دارای خاصیت ضد آلرژی نیز می باشد و هیچ گونه اثر التهابی و خارشی را برای شما ایجاد نخواهد کرد.

 

Forever Alluring Eyes® is a revitalizing under-eye cream, formulated using modern technology to reduce the appearance of wrinkles, fine lines and under-eye circles. It is fortified with some of the finest ingredients to improve the suppleness and elasticity of the skin in the delicate and highly visible area around the eyes.

Major ingredients include:

 • Aloe Barbadensis Gel (Stabilized Aloe Vera gel) – nature’s original skin soothing agent.
 • Caprylic/Capric Triglyceride – a light, natural emollient from coconut oil, which moisturizes without a heavy, greasy feel.
 • Jojoba Ester – an emollient made from Jojoba Oil. An excellent skin conditioner and moisturizing agent, it provides a fine consistency to the cream.
 • Glycerin – a humectant, it helps the skin maintain moisture.
 • Squalane – a fine emollient, nourishes and conditions without a greasy feel. Helps minimize the appearance of fine lines and dryness of skin.
 • Sodium Hyaluronate – one of the most effective moisturizing agents, due to its highly hydrophilic (water-seeking) properties. It helps improve suppleness and elasticity and minimizes the signs of wrinkles, dark circles and puffiness of the skin.
  Tocopherol – a good source of Vitamin E, it helps soften and moisturize the skin.Pat on and smooth gently around eye areas.

 • Reduces the appearance of fine lines and wrinkles
 • Conditions eye area with Vitamin E and moisturizers
 • Helps to reduce puffiness

 

Pat on and smooth gently around eye area.

 

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Alluring Eyes

.