ضدعفونی کننده دست فوراور (حاوی آلوئه ورا و عسل) Forever Hand Sanitizer

ضدعفونی کننده دست فوراور (حاوی آلوئه ورا و عسل) Forever Hand Sanitizer

قیمت: 16.25 درهم
14.62 درهم
قیمت: 85,200 تومان
قیمت با تخفیف: 76,700 تومان

٨٠٪ از تمام عفونت توسط دست منتقل می شود. یک راه آسان برای تمیز نگه داشتن دست، استفاده از ژل ضد عفونی کننده فوراور است که ۹۹.۹۹٪ میکروب ها را از بین می برد. با توجه به سایز کوچک آن، به راحتی قابل حمل بوده و همچنین با از بین بردن میکروبها، دست ها را نیز مرطوب نگه می دارد.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 318
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

کد ۳۱۸

ضدعفونی کننده دست Forever Hand Sanitizer 

اگر دغدغه سلامتی و بهداشت خود و خانواده تان را دارید، حتماً می دانید که برخی از بزرگ ترین دشمنان بهداشت شما، دشمن هایی نامرئی هستند که هرگز قادر به دیدن شان نیستید. اگر خانواده ای فعال هستید، حتما با چیزهای زیادی در تماس هستید و حتما میکروب در اکثر این چیزها وجود دارد.

«ضد عفونی کننده دست فوراِور» طوری تهیه و تولید شده است که قادر است ۹۹/۹۹٪ میکروب ها را نابود کند. آلوئه ورای غنی شده و نرم کننده، در ترکیب با عسل می تواند دستان شما را نرم، مرطوب و پاکیزه کند و نیازی به گفتن نیست که بوی خوش لیمو و سنبل، آن را برای همه مطلوب و دلنشین ساخته است. به علاوه، سایز بسته بندی این محصول (۵۷ میلی لیتر) نیز به گونه ای طراحی شده که می توان آن را همیشه و هر جایی با خود به همراه داشت.

اجازه دهید صریح باشیم: اگر شما خانواده ای فعال و پویا دارید، کار زیادی برای مبارزه با میکروب ها از دست تان بر نخواهد آمد. اما می توانید با این محصول، خیلی سریع از شر میکروب ها خلاص شوید. همین بطری کوچکِ «ضد عفونی کننده دست فوراِور» می تواند خیال تان را بابت میکروب ها آسوده سازد.

  • ٪۹۹/۹۹ میکروب ها را از بین می برد.
  • دارای رایحه خوش لیمو و سنبل است.

روش استفاده: دستان خود را به آرامی با این محصول خیس کنید. سپس دستان خود را سریع به هم بمالید تا خشک شود. کودکان کمتر از ۶ ساله باید این محصول را تحت نظر بزرگ تر ها استفاده کنند.

محتوی: ۵۹ میلی لتر

هشدار: این محصول فقط جهت استعمال خارجی است. قابل اشتعال است. از آتش دور نگه دارید. هنگام استفاده از این محصول، آن را به چشم خود نزدیک نکنید. از تماس محصول با زخم ها و بریدگی های پوست اجتناب کنید. اگر این محصول با زخم یا قسمت های بریده پوست تان برخورد کرد، آن قسمت پوست را با آب بشویید. در صورت حساسیت یا بروز سوزش یا التهابات پوستی، مصرف آن را متوقف کرده و با پزشک خود مشورت کنید. دور از دسترس اطفال نگهداری کنید. اگر محصول خورده شد و وارد معده گردید، بلافاصله به مرکز پزشکی یا مرکز کنترل مسمومیت مراجعه کنید.

 

When you’re trying to keep yourself and your family healthy, some of your biggest enemies are the ones you can’t see. Being an active family, you come in contact with just about everything—including plenty of germs.

Forever Hand Sanitizer™ with Aloe & Honey is designed to kill 99.99% of germs. The skin-soothing stabilized aloe and hydrating honey soften and moisturize as it cleans – not to mention its pleasing scent of lemon and lavender. And the 2-oz bottle makes it the perfect size for us to have on hand anywhere, any time!

Let’s face it – if you’re an active family, there’s not much you can do about picking up a few germs. But you can get rid of them quick. Forever Hand Sanitizer™ – a big peace of mind in a tiny bottle.

  • Kills 99.99% of germs
  • Pleasing lemon & lavender scent

 

Wet hands thoroughly with product. Briskly rub hand together until dry. Children under 6 years of age should be supervised when using this product.

گواهی گلوتن فری 

 

دانلود پی دی اف ضدعفونی کننده دست فوراور

For more information on this product refer to the PDF downloads.

 

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Hand Sanitizer

.