سینوزیت | فوراور ایران www.forever-iran.net

سینوزیت

سینوزیت یکی از بیمارهایی می باشد که بر اثر یک سرماخوردگی ساده به وجود می آید. ویروس‌ها که بیشتر سینوزیت‌ها را ایجاد می‌کنند، باکتریها، آلرژی و حساسیت‌ها، پولیپ و تومور‌های بینی، انحراف بینی، عفونت‌های قارچی و در مواردی عفونت‌های دندانی هستند. شرکت فوراور ایران نیز داروهایی برای درمان سینوزیت دارد.

کد کالا: 1108

 درمان سینوزیت به علت ایجاد کننده ی آن بستگی دارد. به طور قطعی عواملی که سبب التهاب مجرای ارتباطی سینوس‌ها به بینی شده‌اند باید برطرف شوند تا ارتباط سینوس و حفره بینی دوباره برقرار شده و ترشحات سینوس‌ها تخلیه گردند و از اضافه شدن عفونت به آن جلوگیری ‌شود. درمان به موقع سینوزیت مهم است، زیرا تاخیر در درمان سینوزیت، به خصوص نوع حاد آن می‌تواند منجر به مزمن شدن آن شود. علاوه بر آن چون سینوس‌ها در اطراف چشم، حفره بینی و دهان قرار دارند، عدم‌ درمان، تاخیر و یا درمان ناقص سینوزیت می‌تواند موجب گرفتاری حفره دهان یا کاسه چشم نیز بشود.
وقتی هدف از درمان باز کردن راه ارتباط سینوس با حفره بینی است، استفاده از ضد احتقان‌های موضعی یا عمومی می‌تواند کمک‌کننده باشد.

گاهی ممکن است بسته شدن راه ارتباطی در اثر آلرژی باشد که در این مواقع استفاده از داروهای ضدآلرژی مناسب است. اما اگر علت بسته شدن مجرا، آلرژی نباشد ممکن است استفاده از داروهای ضد آلرژی حتی باعث غلیظ شدن ترشحات شود و روند بهبودی سینوزیت را به تاخیر بیندازد.

نشانه سینوزیت در افراد

    احساس خستگی
    سرفه
    گلو درد
    گوش درد
    مشکل در تنفس
    سر درد
    احساس درد وقتی که به جلو خم می‌شوید
    تب

داروهای شرکت فوراور ایران برای سینوزیت

فوراور بی پروپولیس (بره موم زنبور عسل) Forever Bee Propolis

فوراور بی پروپلیس یک آنتی بیوتیک طبیعی برای حفاظت و دفاع از بدن در برابر بیماری ها می باشد که صد در صد طبیعی بوده, موثر در مقابله با انواع سلول های سرطانی, دفاع طبیعی از بدن در برابر بیماری ها, موثر در مقابله با بیماری های ایدز, هپاتیت, الرژی, اسم, مننژیت, برونشیت, عفونت های مجاری تنفسی, کمک به بهبود بیماری های گوش, مفید برای بهبود کیست ها

بی پولن (گرده زنبور عسل) Bee Pollen

فوراور بی پولن گرده گل می باشد که زنبورها برای تامین غذای خود آن را جمع آوری میکنند مکمل کاملی برای تامین نیازهای روزانه میباشد,
حاوی ویتامین های A,D,C,E و B-کمپلکس و بتاکاروتن, کمک به سلامتی بدن و بهبود سیستم گردش خون, دستگاه گوارش, سیستم ایمنی و عصبی بدن, بهبود عملکرد روده ها, افزایش استقامت و انرژی بدن و افزایش هموگلوبین خون و...

آلوئه هیت لوشن (لوسیون گرمازا، ضد درد، ضد گرفتگی عضلات) Aloe Heat Lotion

 محتویات لوسیون گرمازا و ضد گرفتگی عضلات آلوئه ورا : ژل پایدار آلوئه ورا، آب مقطر، متیل سالسیلات،گلیسریل استئرات، پروپلین گلیکول، ستیل الکل منتول، تری اتانولامین، روغن اکالیپتوس، روغن هسته زردآلو، پترولاتوم، روغن کنجد، لانولین، روغن جوجوبا، اسید اولئیک، استئارات، ۱۰۰-PEG، آلانتوئین، الکل پشم گوسفند، اسید اسکوربیک (ویتامین C)، دیازولیدینیل اوره، متیل پارابن، پروپیل پارابن.
 

آلوئه اکتیویتور جدید (مایع فعال ساز) Aloe Activator

 این محصول یکی از محصولات فوق العاده از محصولات مراقبت پوستی فوراور است. در مایع فعال ساز اکتیویتور فوراور بیش از 98% ژل خالص آلوئه ورا به کار برده شده است. این محصول دارای ویتامین آ، ای و سی بوده و موجب می شود تمامی نیاز های تغذیه ای پوست برطرف گردد. اگر دارای پوستی حساس هستید استفاده از این محصول به شما پیشنهاد می شود.

فوراور ابسوربنت سی (ویتامین C با سبوس جو دوسر) Forever Absorbent-C

 نیاز بدن انسان به میزان کافی ویتامین ث کاملا مشهود و آشکار است. علم نشان داده است که هر یک نخ سیگار، ۲۵ میلی گرم از ویتامین ث بدن را از بین می برد. استرس، مصرف داروها و عوامل محیطی نیز میزان فراوانی از ویتامین ث بدن را کاهش می دهد. کمبود ویتامین ث در بدن می تواند منجر به پارگی مویرگ ها و خونریزی لثه می شود.

فوراور آلوئه ورا ژل (نوشیدنی خالص ژل آلوئه ورا) Forever Aloe Vera Ge

این محصول که اولین تاییدیه را از شورای بین المللی علوم آلوئه ورا دریافت کرد، مخلوطی از مایع و پالپ است که تمام خواص طبیعی آلوئه ورا را در خود جای داده است. مصرف روزانه این محصول، چه به صورت تنها و چه در ترکیب با آبمیوه های طبیعی، آن را تبدیل به یکی از سالم ترین نوشیندی ها جهان کرده است. به طور کلی نوشیدنی های خالص آلوئه ورا که یکی از محصولات فوق العاده ی کمپانی فوراور است برای بهبود بخشی بسیاری از مشکلات مفید بوده و موجب می شود شما همبشه سالم بمانید و سالم زندگی کنید.در ادامه فواید این محصول بی نظیر را برایتان شرح می دهیم.

 

سینوزیت

.