ری هیدراتینگ تونر (تونر آبرسان و پاک کننده) Rehydrating Toner

ری هیدراتینگ تونر (تونر آبرسان و پاک کننده) Rehydrating Toner

قیمت: 55.75 درهم
50.18 درهم
قیمت: 301,000 تومان
قیمت با تخفیف: 270,900 تومان

این محصول یک فرمول بدون الکل و غیر خشک کننده است که حاوی آلوئه ورای طبیعی و نارون کوهی است که با مرطوب کننده های مخصوص پوست و عصاره های گیاهی ترکیب شده تا پوست را تقویت نماید. این محصول ، برای نرم کردن سلول های پوستی، حاوی کلاژن و آلانسیون نیز هست. این کرم آخرین آثار باقی مانده از مواد آرایشی و تنظیفی دیگر را از بین می برد و آلودگی ها سلول های مرده سطح پوست را دفع می کند و به همین خاطر، می تواند نقش پاک کننده و تقویت کننده منفذهای پوستی را نیز ایفا نماید. این محصول، چربی ها و آلودگی های پوست را از بین برده و پوست را تمیز، نرم، متعادل و شاداب نگه می دارد. ری هیدریتینگ که در واقع به معنای آبدهی و مرطوب سازی است، کار پاکسازی پوست را نیز به انجام می رساند.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

وضعیت کالا: اتمام موجودی (محصولات جایگزین یا کالاهای مرتبط در پایان صفحه توضیحات محصول می‌باشد)
کد کالا: 338
زمان تحویل: بلافاصله پس از موجود شدن کالا

کد ۳۳۸

محلول آبرسان و پاک کننده  Rehydrating Toner

«ری هیدریتینگ تونر» یک فرمول بدون الکل و غیر خشک کننده است که حاوی آلوئه ورای طبیعی و نارون کوهی است که با مرطوب کننده های مخصوص پوست و عصاره های گیاهی ترکیب شده تا پوست را تقویت نماید. این محصول ، برای نرم کردن سلول های پوستی، حاوی کلاژن و آلانسیون نیز هست.

«ری هیدریتینگ تونر» آخرین آثار باقی مانده از مواد آرایشی و تنظیفی دیگر را از بین می برد و آلودگی ها  سلول های مرده سطح پوست را دفع می کند و به همین خاطر، می تواند نقش پاک کننده و تقویت کننده منفذهای پوستی را نیز ایفا نماید. این محصول، چربی ها و آلودگی های پوست را از بین برده و پوست را تمیز، نرم، متعادل و شاداب نگه می دارد. ری هیدریتینگ که در واقع به معنای آبدهی و مرطوب سازی است، کار پاکسازی پوست را نیز به انجام می رساند.

این کرم حاوی دو ماده موثر در بهبود عملکرد سلول ها می باشد : کلاژن و آلانتوئین همچنین حاوی ژل آلوئه ورا و فندق به همراه مرطوب کننده های طبیعی پوست و عصاره های گیاهی سفت کننده پوست می باشد.

 

نکات کلیدی محصول:

  • پوست را مرطوب و سفت کرده و به آن حالت می دهد
  • فرمول فاقد الکل
  • حاوی آلوئه ورا، نارون کوهی، عصاره های گیاهی و کلاژن
  • تمیز کننده چربی ها و آلودگی های پوست
  • جداسازی سلول های مرده پوست و آشکار کردن پوستی صاف و شفاف و عاری از هرگونه ناپاکی
  • موثر در بستن منافذ باز پوست
  • بالانس Ph پوست


محتوی: ۱۱۸ میلی لیتر


روش مصرف: با استفاده از یک دستمال پنبه ای، ری هدریتینگ تونر را از پایین به بالا بر روی پوست بکشید. این کار را آن قدر ادامه دهید که اثری از محصول بر روی دستمال باقی نماند. این محصول را روزی دو بار، یک بار صبح و یک بار شب مصرف کنید. پس از هر بار مصرف، پوست تان احساس پاکیزگی و نرمی خواهد داشت و منافذ پوستی پر و بسته خواهند شد و پوست تان شاداب به نظر خواهد رسید.

 

Rehydrating Toner is a non-drying, alcohol-free formula that contains natural aloe vera and witch hazel, together with special skin moist-urizers and plant extracts, for toning the skin. It also contains collagen and allantoin for cell conditioning.

Rehydrating Toner is a gentle preparation, used to remove the last traces of cleanser, makeup, impurities and dull, lifeless surface cells, thus providing good secondary cleansing and toning to tighten the pores. It removes residual oils and dirt while invigorating the skin and leaving it clean, smooth, balanced and stimulated. Rehydration is provided as the skin is gently refined.


  • Tones and moisturizes the skin
  • Alcohol-free formula
  • Contains aloe vera, witch hazel, plant extracts, and collagen

 

Using a cotton ball, apply Rehydrating Toner in an upward motion every morning and evening. Continue until no further discoloration of the cotton ball is evident. Your skin will feel clean and conditioned, with tightened pores, for a smoother appearance.

 

 

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Rehyd Toner

.