ریفاینینگ ژل ماسک سونیا (ژل ماسک ترمیم و پاکسازی) Sonya refining gel mask

ریفاینینگ ژل ماسک سونیا (ژل ماسک ترمیم و پاکسازی) Sonya refining gel mask

قیمت: 85.75 درهم
42.88 درهم
قیمت: 462,900 تومان
قیمت با تخفیف: 231,500 تومان

ژل ماسک سونیا یکی از محصولات پاکسازی پوست فوراور است. ساختار ژل مانند این محصول به دلیل افزایش جذب در حین استفاده است. در هنگامی که شما از این ماسک بر روی صورت خود استفاده می کنید خنکی آن را با تمام وجود حس کرده و پوست صورت شما سریعا این ماسک را جذب خواهد کرد. در این ژل مرطوب کننده هایی نظیر عصاره ی میوه ی سیم و عصاره ی گل شبدر استفاده شده است که احساس نرمی و جوانی پوست را در دوره ی استفاده به پوست شما هدیه می دهد. از خواص بسیار عالی این ژل خاصیت آنتی اکسیدانی بالای آن است که به رفع چین و چروک پوست شما کمک شایانی می کند.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 607
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

 

کد 607

 

ژل ماسک ترمیم و پاکسازی سونیا (ریفاینینگ ژل ماسک سونیا)

ژل ماسک سونیا یکی از محصولات پاکسازی پوست فوراور است. ساختار ژل مانند این محصول به دلیل افزایش جذب در حین استفاده است. در هنگامی که شما از این ماسک بر روی صورت خود استفاده می کنید  خنکی آن را با تمام وجود حس کرده و پوست صورت شما سریعا این ماسک را جذب خواهد کرد. در این ژل مرطوب کننده هایی نظیر عصاره ی میوه ی سیم و عصاره ی گل شبدر استفاده شده است که احساس نرمی و جوانی پوست را در دوره ی استفاده به پوست شما هدیه می دهد. از خواص بسیار عالی این ژل خاصیت آنتی اکسیدانی بالای آن است که به رفع چین و چروک پوست شما کمک شایانی می کند.

با استفاده از این محصول در حین خواب پوست خود را بدون احساس سنگینی مرطوب نگه دارید. در صورتی که تنها دو با سه بار در هفته از این محصول عالی استفاده نمایید تاثیر معجزه آسای آن را خواهید دید.

 

 

 

خواص منحصر به فرد این محصول

  • بهبود حالت سلامت پوست
  • پشتیبانی از تغییرات و نوسانات پوست‌های ترکیبی
  • تغذیه‌ی پوست در هنگامی که شما خواب هستید

 

 

ترکیبات ژل ماسک ترمیم کننده ی سونیا

میوه‌ی برگ آلوئه باربادنسیس (ژل تثبیت شده‌ی آلوئه ورا)، آب (آکوا)، گلیسیرین، دایمتیکون، عصاره‌ی میوه‌ی پیروس مالوس (سیب)، کاپریلیل متیکون، آمینیوم آکریلول دامتیل تارات/ کو پلیمر وی.پی، کراس پلیمرِ دسیگلوکوساید اولیت سوربیتان، دایمتیکون کراس پلیمر، عصاره‌ی ریشه‌ی گلیسیریزا گلابرا (شیرین بیان)، ایزو پنتیدلدیول، عصاره‌ی گلِ تریفولیوم پراتنس (گل شبدر)، اتیل هگزیل گلیسیرین، هگزیلن گلیکول، پروپاندیول، عصاره‌ی ساسا کوئل پارتنیس، پلی اکریلات کراس پلیمر ۶، دی سدیم ای.دی.تی.اِی، روغن گلیسین سویا (سویا)، روغن بذر داکوس کاروتا ساتیوا (هویج)، روغن اوسیموم باسیلیکوم (ریحان)، روغن گل آرتیمیسیا پالانز، فنوکسیتانول، کاپریلیل گلیکول.

 

محتوا: 59 میلی لیتر

 

روش مصرف

مقداری از ژل را قبل از خواب روی تمام صورت‌تان بمالید و بگذارید در طول شب بر روی پوست‌ صورت‌تان بماند. صبح، صورت‌تان را کاملا بشویید. برای رسیدن به بهترین نتیجه، هفته‌ای حداقل ۲-۳ بار مصرف کنید.

 

 

 

  • Promotes healthy skin tone
  • Supports fluctuations of combination skin
  • Nourishes skin while you sleep

To make the most of your shut eye, we infused this gel with a bounty of botanicals, including: carrot seed oil, basil oil, artemisia pallens flower oil and soybean oil.

As the cool gel quickly absorbs into your skin, you’ll feel the moisturizing effect of our rich, stabilized aloe vera gel, and moisturizers like: apple fruit extract, clover flower extract that will leave your skin feeling soft with a youthful glow. Sasa quelpaertensis (Korean bamboo) extract, and licorice root, which has been used for over 3000 years, provide antioxidant support in this formula. This high-quality blend moisturizes your skin while you sleep, without leaving a greasy after-feel.

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Refining Gel

.