تونر بازسازی کننده پوست آلوئه سونیا (حاوی چای سفید) Sonya Aloe Refreshing Toner

تونر بازسازی کننده پوست آلوئه سونیا (حاوی چای سفید) Sonya Aloe Refreshing Toner

قیمت: 120.75 درهم
108.68 درهم
قیمت: 651,800 تومان
قیمت با تخفیف: 586,600 تومان

این محصول تهیه شده از چای سفید و مرطوب کننده های حیاتی برای پوست جهت حفظ رطوبت مورد نیاز آن و بدون الکل می باشد. به پوست های خشک نرمی و لطافت بخشیده، آنرا عمیقا تغذیه می کند و موجب تقویت حالت ارتجاعی پوست می گردد واز پوست در برابر عوامل مخرب محیطی و رادیکال های آزاد محافظت کرده و رطوبت پوست را به حالت طبیعی باز می گرداند .


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

وضعیت کالا: 2 موجود در انبار
کد کالا: 279
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

کد ۲۷۹

تونر بازسازی کننده پوست آلوئه سونیا Sonya Aloe Refreshing Toner

«آلوئه رفرشینگ تونر سونیا» با عصاره چای سفیدی که در آن است، رطوبت حیاتی مورد نیاز پوست را تامین می کند تا پوست شما به درستی هیدراته (آبرسانی) شود. این تونر بدون الکل، به همان اندازه که خاصیت مرطوب کنندگی دارد، به همان میزان نیز پوست را شاداب می کند. اگر این محصول را پس از پاک کننده پیرایشگر آلوئه سونیا استفاده کنید، پوست شما به سرعت، خواص تقویتیِ ژل غنی شده آلوئه ورا، عصاره چای سفید و عصاره خیار را جذب خواهد کرد.

این محصول تهیه شده از چای سفید و مرطوب کننده های حیاتی برای پوست جهت حفظ رطوبت مورد نیاز آن و بدون الکل می باشد. کرم طراوت بخش و بازسازی کننده پوست، پوست را به خوبی تمیز کرده به آن طراوت و درخشندگی می بخشد. به پوست های خشک نرمی و لطافت بخشیده، آنرا عمیقا تغذیه می کند و موجب تقویت حالت ارتجاعی پوست می گردد واز پوست در برابر عوامل مخرب محیطی و رادیکال های آزاد محافظت کرده و رطوبت پوست را به حالت طبیعی باز می گرداند.

 

- حاوی عصاره چای سفید
- بدون الکل
- شاداب کننده و مرطوب کننده پوست

محتوی: ۱۷۷ میلی گرم

روش استفاده: این محصول را هر روز صبح و شب پس از استفاده از پاک کننده پیرایشگر آلوئه سونیا مصرف نمایید. آن را با یک پد یا پارچه پنبه ای به روی پوست صورت، گردن و سایر نواحی مورد نظرتان بمالید.

 

Sonya® Aloe Refreshing Toner with white tea extract provides vital moisture to help keep your skin properly hydrated. This alcohol-free toner is as refreshing as it is hydrating. Applied after cleansing with Sonya® Aloe Purifying Cleanser, your skin will instantly absorb the nourishing properties of stabilized aloe vera gel, white tea extract, and cucumber.

  • Contains white tea extract
  • Alcohol-free
  • Refreshes and hydrates

 

Use morning and evening after Sonya® Aloe Purifying Cleanser. Apply with cotton ball or pad to face, neck, and other areas where needed.

 

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Sonya Toner

.