مشاهده کل مجله

بهترین خمیر دندان دنیا

بهترین خمیر دندان دنیا

خمیردندان  فوراور بهترین خمیردندان دنیا

کافیست به هر زبانی در گوگل سرچ کنید «بهترین خمیردندان دنیا»، اما چرا #خمیر_دندان_فوراور بهترین در دنیاست؟ از چه محتویاتی ساخته شده است که به عنوان بهترین خمیر دندان معرفی می شود و خمیر دندان فور اور چه فوایدی نسبت به دیگر خمیر دندان ها دارد؟

فواید خمیر دندان فوراور ایران

 خمیردندان فوراور به  عنوان بهترین خمیر دندان دنیا بدون فلوراید و برگرفته از آلوئه ورا می باشد. آلوئه ورا مدتهاست که برای کیفیت و چند منظوره بودن، شامل مراقبت های مربوط به دندان گرامی داشته می شود . دندان های شما با خمیر دندان فوراور، یکی از بهترین خمیر دندانهای موجود در بازار، برق می زند . این خمیر دندان با فرمولسازی برای استفاده ی کل اعضای خانواده حاوی مواد اولیه با بهترین کیفیت می باشد . با استفاده از خمیر دندان فور اور شما می توانید درخشندگی را به دندان های خود هدیه کرده و لبخند خود را زیبا کنید. 

همچنین این خمیر دندان برای افراد گیاه خوار مناسب است چراکه حاوی هیچ محصول جنبی حیوانی نمی باشد . قرص نعناع طبیعی و نعناع طعمهایی هستند که به دهان شما احساس تازگی و تمیزی اهدا می کنند .در واقع خمیر دندان فور اور به صورتی ساخته شده است که بهترین گزینه برای همه ی افراد خانواده به ویژه گیاه خواران است چرا که کاملا طبیعی بوده و حس تازگی را در شما ایجاد می کند. خمیر دندان فور اور به عنوان مرغوب ترین و بی ضرر ترین خمیر دندان شناخته شده است و برای عضو حساسی مثل دندان بهترین گزینه است.

شاید بار ها برایتان پیش آمده باشد که در حال مسواک زدن  اندکی حس درد کنید. خمیر دندان فور اور راه حل مناسبی را برای رهایی از این حس و در نتیجه سلامت کامل لثه های شما پیدا کرده است.  ترکیب ژل آلوئه ورای مستحکم و موم ، لثه ها و پوشش دهان را نرم کرده و می تواند مستقیما زمانیکه مسواک زدن بسیار دردناک است ، مورد استفاده قرار گیرد تا ابن حس را در شما از بین ببرد و سلامت و بهداشت دهان و دندان شما را تضمین کند.

نتیجه ی سالها تحقیق ، توسعه و تعاون توسط دانشمندان و دندانپزشکان فرمول مطلوبی برای فوراورلیونیگ ارائه کرده اند که در تمیز کردن دهان و دندان موثر واقع شد . نتیجه یک فرمول براساس آلوئه ورا می باشد که تنفس را تازه و دندانها را بدون سائیدگی ، سفید می کند . خانواده ی شما از طعم و احساس تمیزی دهان خود بسیار راضی خواهند بود و از این حس تازگی و پاکیزگی نهایت لذت را خواهند برد.

 

خمیر دندان بدون فلوراید فور اور

شاید برایتان سوال باشد که چرا خمیر دندان فور اور بدون فلوراید است. در پاسخ به این سوال لازم به ذکر است که بگوییم نداشتن فلوراید موجب فواید زیادی شده است. شاید به این مسئله توجه کرده باشید که در حین مسواک زدن داخل دهان و لثه ها دچار سوزش می شوند اما در مسواک زدن با خمیر دندان فور اور دیگر با چنین مشکلی مواجه نخواهید شد. خاصیت غیر سوزندگی بافت و ترکیبات خمیردندان فوراور برای دندان و لثه مفید است. جوش شیرین یا پر اکسیدی که در دیگر محصولات وجود دارد، مینای دندان را از بین می برد و موجب تحلیل لثه، زردی دندان و حساس شدن آنها می شود. اما در خمیر دندان فور اور این ماده وجود ندارد. نعنای طبیعی دارای طعم مطبوع و تاثیرات ضد التهابی است. 


این خمیر دندان فاقد فلوراید است و برای دهان و بدن مفید است. استفاده مرتب از فلوراید در واقع برای دندان ضرر دارد و می تواند موجب بروز مشکلات جدی در مغز، دستگاه گوارش، کلیه، استخوانها و دیگر اندام ها شود. فلوراید با خطر ابتلا به سرطان نیز مرتبط است.

 

چگونه خمیر دندان فور اور موجب رفع بوی بد دهان می شود؟

این خمیر دندان ژله ای می تواند باعث بر طرف کردن بوی بد دهان در اثر وجود باکتری ها و جرم های روی زبان و  نیز غذاهای باقی مانده در لابه لای دندان ها شود البته اگر این غذاهای باقی مانده در زیر لثه گیر کرده باشند قابل دسترسی نیستند و این مورد بسیار شایع می باشد و یکی از عوامل بدبویی ناشناخته دهان می باشد که بهترین روش در کنار این خمیردندان ژله ای استفاده از خدمات دندانپزشکی لیزری می باشد.

 خمیر دندان ژله ای فور اور بدون هیچ ماده ساینده و سفید کننده می تواند دندانهای شما را به مرور و سریعتر از سایر خمیر دندان ها سفید کند و آسیبی به مینای دندان وارد نمی کند و حتی کسانی بوده اند که از خمیر دندان سنسوداین برای سفید کردن و بر طرف کردن درد ها یا حساسیت های دندانی استفاده می کردند اما الان دیگر ترجیح می دهند این ژل تمیز کننده دهان و دندان را مصرف نمایند.

خمیردندان فوراور بهترین خمیردندان دنیا
خواص ژل دندان فور اور

خواص ژل دندان فور اور شامل این موارد است: بدون فلوراید و مواد شیمیایی دیگر، سفید کننده ، ضد پوسیدگی درد و حساسیت های فصلى دندانی، جرمگیری دندان، ضد عفونى کننده کامل دهان و دندان، بهبود خونریزی لثه، آفت، بوی بد دهان، بهترین گزینه برای استفاده کودکان، سفیدی طبیعی دندان ها بدون مواد شیمیایی.

ژل آلوئه ورا به طور طبیعی خاصیت میکروب زدایی، ضد التهاب، ضد درد و جلوگیری از عفونت و ترمیم کننده است. این خمیر دندان می تواند کسانی که مشکلات حساسیت و درد های دندانی دارند(سرما و گرما) و با مصرف خمیر دندان ضد حساسیت به نتیجه نرسیدند، با استفاده از این خمیردندان مشکل خود را برطرف کنند.

موم زنبور یا بی پروپولیس بکار رفته در آن نیز خاصیت ضد باکتریایی دارد و پوسیدگی سطحی دندان و بوی بد دهان که در اثر تجمع باکتری ها و یا عفونت ها می باشد را کاهش دهد و جلوگیری از پوسیده شدن دندان می شود.

 

رفع آفت و زخم های دهانی

این خمیردندان می تواند برای از بین بردن آفت و زخمهای دهانی به خوبی موثر و کاربری باشد. البته باید بدانید علت اصلی این زخمها فعال شدن ویروس عفونی هرپس می باشد که زمینه ایجاد آن کاهش شدید همزمان ویتامین های A,E و ویتامین C می باشد که در حال حاضر از طریق غذا و میوهای ما به مقدار لازم ممکن است جبران نشود و با تامین طبیعی و کامل آن از شر این زخمهای دهانی خلاص می شوید.

 خمیردندان آلوئه ورا فوراور

  خصوصیت خمیر دندان فوراور


۱- باعث جلوگیری از خونریزی لثه می‌شود.

۲- بهبود زخم‌های دهان.... تنها کافیست مقداری از آن را روی محل آسیب‌دیده قرار دهید.

۳- بوی بد دهان... کافیست مانند یک خمیردندان معمولی از آن استفاده کنید.

۴- کمک به افراد سیگاری... مقداری از آن را روی لب‌ها قرار دهید.

۵- کمک به سرفه... مقداری از آن را ببلعید.

۶- رفع جوش ... کمی از آن را روی جوش ها بمالید.

۷- درمان سرماخوردگی ... با آب داغ مخلوط کرده و استنشاق کنید.

۸- رفع سردرد. مقداری از آن را روی پیشانی بمالید.

۹- درمان گزیدگی پشه و مورچه... کمی از آن را روی محل گزیدگی بمالید.

۱۰- سوختگی و زخم‌های پوستی... به‌سرعت کمی از آن را روی پوست آسیب‌دیده قرار دهید.

۱۱- می‌تواند برای رفع خشکی، تیرگی، ترک و زخم‌های پا استفاده شود.

۱۲- به رفع ترک و خشکی پاشنه پا کمک می‌کند.

۱۳- به تسکین درد سوراخ دندان کمک می‌کند... کافیست مقداری از آن را روی محل درد قرار دهید.

۱۴- می‌توان از آن برای شستشوی صورت استفاده کرد... استفاده منظم.

۱۵- درمان بواسیر... به‌صورت خارجی استعمال شود.

۱۶- عارضه‌های پوستی... مانند عفونت‌های قارچی.

۱۷- درمان زخم‌ها... مقداری از ژل دندان را روی زخم قرار دهید.

۱۸- برای تسکین گلودرد... کمی از خمیردندان را با آب گرم مخلوط کرده و قرقره کنید.

 

محتوی: ١٣٠ گرم ژل خالص

شما این خمیردندان اصیل، با کیفیت و کاملا طبیعی را می توانید از سایت فوراور ایران، نمایندگی و فروشگاه محصولات فوراور امریکا در ایران انتخاب و خرید بفرمایید.

نظر خود را بنویسید

نظرات

مهمان
تاریخ ایجاد: 1397/1/26 08:43 ق.ظ

اصل بدل خمردندان فوراور چه جوری معلوم کنیم

تاریخ ایجاد: 1397/1/27 09:28 ق.ظ

تا جایی که اطلاع داریم فعلا محصولات فوراور لیوینگ تقلبی و غیر اصل ندارند، اما با خرید از نماینده اصلی کمپانی میتونید این احتمال رو به صفر برسونید.

مهمان
تاریخ ایجاد: 1397/3/17 12:18 ب.ظ

چگونه تهیه کنیم

تاریخ ایجاد: 1397/4/2 10:57 ق.ظ

از طریق خرید آنلاین از سایت فوراور ایران
یا تماس با شماره تلفن سایت
09201514239
قائمی

مهمان
تاریخ ایجاد: 1397/4/10 09:46 ق.ظ

بهترین خمیردندان دنیا بدون فلوراید هست

مهمان
تاریخ ایجاد: 1397/4/19 10:09 ق.ظ

سلام من اين خمير دندان از بيرون خريدم برخلاف عكس روش نوشته هاي عربي هم داره ايا اين دليل بر تقلبي بودن ان است يا همچين مدلي هم هست با تشكر.

تاریخ ایجاد: 1397/5/8 04:04 ق.ظ

کمپانی فوراور لیوینگ امریکا در بیش از ۱۶۰ کشور نمایندگی داره و اگر محصولات از نمایندگی امارات تهیه شده باشند به زبان عربی هم روی لیبل محصولات نوشته شده و همه تولید امریکا می باشند.

مهمان
تاریخ ایجاد: 1397/8/9 11:17 ق.ظ

سلام.من به ترکیبات سولفور و مشتقات ان ،که در تمامی خمیر دندان ها موجود است.حساسیت شدید دارم .ایا خمیر دندان فوق  عاری از ترکیبات سولفات است.لطفا راهنمایی فرمایید.
۰۹۱۲۳۲۷۲۱۳۵

تاریخ ایجاد: 1397/8/29 01:05 ق.ظ

سلام
مشخصات و ترکیبات خمیردندان فوراور، در فایل PDF ضمیمه محصول قرار داده شده که می توانید آن را ملاحظه بفرمایید، اما قطعا اگر کسی بخواهد بهترین انتخاب را داشته باشد حتما گزینه مناسبی هست و پیشنهاد می کنیم حتما یک بار آن را امتحان بفرمایید.

مهمان
تاریخ ایجاد: 1398/6/30 12:55 ق.ظ

سلام خیلی گرونه قیمتش 90 هزار تومنه!

مهمان
تاریخ ایجاد: 1398/9/16 09:15 ب.ظ

سلام قیمتشومیگین لطفا

مهمان
تاریخ ایجاد: 1398/10/19 07:38 ب.ظ

سلام.میخواستم ببینم این خمیر دندون می‌تونه دندون هایی رو که به خاطر رنگدانه بزاق سیاه شدن رو سفید کنه؟
اگه سفید می‌کنه چطور به مینای دندان آسیب نمیزنه؟

مهمان
تاریخ ایجاد: 1398/10/22 02:46 ب.ظ

سلام توی سایت چندتا قیمت خورده قیمت اصلی خمیردندون چند هست؟

تاریخ ایجاد: 1398/10/24 04:55 ب.ظ

قیمت ها در سایت فوراور ایران به روز هستند و بر اساس نرخ دلار و درهم لحظه ای تغییر میکنند.
در اکثر وبلاگ ها لینک ملاحظه قیمت و توضیحات محصولات مربوطه با رنگ دیگر مشخص شده و قابل کلیک می باشند.
همچنین به راحتی میتونید از دسته بندی ها یا قسمت جستجوی بالای سایت، محصولات مورد نظرتون رو جستجو و توضیحات کامل، دستور مصرف و قیمت روز اونها رو ملاحظه بفرمایید.

جهت ملاحظه توضیحات کامل، دستور مصرف، قیمت و خرید خمیردندان بی نظیر فوراور، روی لینک زیر از سایت فوراور ایران کلیک بفرمایید:

https://www.forever-iran.net/فوراور-برایت-توث-ژل-خمیردندان-آلوئه-ورا-و-عسل-فوراور-سفیدکننده-بدون-فلوراید-forever-bright-toothgel

تاریخ ایجاد: 1398/12/22 06:49 ق.ظ

آیا از این خمیر دندان در داروخانه‌ای شهر دزفول داره یا نمایندگی مستقل داره

تاریخ ایجاد: 1398/12/22 08:31 ق.ظ

محصولات فوراور مغازه ای و داروخانه ای نیستند و در سراسر دنیا به صورت آنلاین و شبکه ای از طریق نمایندگی ها و یا نماینده های رسمی به دست مصرف کننده نهایی میرسند.
در فوراور ایران هم شما میتوانید از طریق فروشگاه سایت به صورت آنلاین و یا از بخش تماس با ما به صورت تلفنی جهت خرید اقدام بفرمایید و به آدرس شما پست پیشتاز خواهد شد.

مهمان
تاریخ ایجاد: 1399/1/18 10:04 ق.ظ

سلام در داروخانه های معمولی هم این خمیردندان موجود است؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاریخ ایجاد: 1399/1/19 04:54 ب.ظ

سلام خدمت شما. خیر، محصولات فوراور به دلیل عرضه در سیستم فروش مستقیم و امکان تقلبی بودن، داخل داروخانه ها موجود نمیباشند. محصولات اصل فوراور را با ضمانت اصالت کالا، قیمت اصل و امکان مرجوع کردن کالا فقط از فوراور ایران دریافت کنید.

مهمان
تاریخ ایجاد: 1399/2/23 04:54 ق.ظ

بسیارعالی است

مهمان
تاریخ ایجاد: 1399/4/12 11:23 ب.ظ

از همه دلایلی که این بالا ذکر شده برای استفاده از خمیر دندان بدون فلوراید مهم تر این هست که فلوراید باعث مسدود شدن چاکراها میشه و بعد از مدتی کاملا قدرت فکر کردن رو از انسان ها میگیره و دیگه انسان هیچ فرقی با مخلوقات دیگه نخواهد داشت اگر در رابطه با علوم غریبه مطالعه داشته باشید متوجه منظور بنده خواهید شد.
اگر به هر دلیلی نتونستید کامنت بنده رو در سایت قرار بدید حتما خودتون راجع به فلوراید و تاپیراتش بر چاکراها و بدن مطالعه بفرمایید

مهمان
تاریخ ایجاد: 1399/5/9 04:01 ق.ظ

سلام آیا این خمیردندون کاملا ارگانیک هست یا نه؟

مهمان
تاریخ ایجاد: 1399/5/12 11:54 ب.ظ

آیا برای کودک زیر دوسال میشه استفاده کرد؟؟

مهمان
تاریخ ایجاد: 1399/5/14 01:26 ب.ظ

برای خرید این محصول باید چه کرد؟

مهمان
تاریخ ایجاد: 1399/5/15 06:39 ق.ظ

سلام.موجود دارید چطور میتونم سفارش بدم

مهمان
تاریخ ایجاد: 1399/8/13 03:38 ب.ظ

از کجا تهیه کنم

مهمان
تاریخ ایجاد: 1399/10/8 04:03 ق.ظ

سلام
آیا میشه این خمیر دندان رو برای بچه یک ساله استفاده کرد؟ چون احتمال بلع توسط بچه هست

بهبود عوارض پوستی: زخم،بخیه، اسکار و جای سوختگی

بهبود عوارض پوستی: زخم،بخیه، اسکار و جای سوختگی

جای زخم و سوختگی و همچنین جای بخیه های ناشی از عمل جراحی از جمله عارضه های پوستی است که برای افراد ایجاد مشکل کرده و عده ای دوست دارند پوست خود را از این عارضه ها پاکسازی نمایند. با محصولات فوراور بر...

بهترین خمیر دندان دنیا

بهترین خمیر دندان دنیا

خمیردندان بدون فلوراید حاوی آلوئه ورای ارگانیک و عسل خالص مناسب تمام افراد خانواده. کافیست به هر زبانی در گوگل سرچ کنید «بهترین خمیر دندان دنیا»، اما چرا خمیردندان فوراور بهترین در دنیاست و محتویات آ...

آیا عوارض محصولات فوراور حقیقت دارد؟

آیا عوارض محصولات فوراور حقیقت دارد؟

وقتی صحبت از محصولات فوراور ایران به عمل می آید معمولا بیشترین تاکید بر روی عوارض محصولات فوراور است. بیشترین نکته ای که در مورد این محصولات می بایست در نظر گرفته شود گیاهی بودن محصولات فوراور است. از...

با این جوش‌ها، لک ها و کک و مک‌های لعنتی چکار باید کرد؟

با این جوش‌ها، لک ها و کک و مک‌های لعنتی چکار باید کرد؟

بهترین راه های درمان جوش صورت، لک و کک و مک؟ صبح شده و باید برای رفتن به سرکار یا دانشگاه آماده شوید. طبق عادت همیشگی جلوی آینه می‌ایستید تا نگاهی به صورت‌تان بیندازید که با دیدن مهمان ناخوانده‌ای رو...

لاغری سریع و اصولی در ۹ روز با پکیج کلین ناین

لاغری سریع و اصولی در ۹ روز با پکیج کلین ناین

امروزه کاهش وزن و راهکارهای لاغری انسان های زیادی را در سراسر جهان درگیر خود کرده است. آمار بسیار جالبی در این باره وجود دارد؛ بر اساس بررسی‌های موسسه تحقیقات سلامت جان هاپکینز بلومبرگ در سال ۲۰۰۷ حدو...

معرفی محصولات فوراور لیوینگ امریکا

معرفی محصولات فوراور لیوینگ امریکا

کمپانی فوراور لیوینگ امریکا با بیش ۵۰ میلیون گیاه آلوئه ورا در ۶ هزار هکتار از مزارع تحت کشت خود هرساله کره زمین را از ۲ میلیون تن گاز دی اکسید کربن پاکسازی می کند. محصولات فوراور لیوینگ آمریکا از آلو...