ایلومینیتینگ ژل سونیا (ژل شفاف کننده) Sonya illuminating gel

ایلومینیتینگ ژل سونیا (ژل شفاف کننده) Sonya illuminating gel

قیمت: 81.75 درهم
59.68 درهم
قیمت: 441,300 تومان
قیمت با تخفیف: 322,200 تومان

این ژل از محصولات شفاف کننده ی پوست فوراور به عنوان به روز ترین محصول دنیا می باشد. چرا که از فناوری های پیشرفته ای در ساخت این ژل استفاده شده است. با استفاده از ژل شفاف کننده ی پوست سونیای فوراور همیشه جوان و شاداب بمانید. در این ژل از پپتید هایی استفاده شده است که سریعا جذب پوست شده و باعث می شوند پوست شما بدرخشد.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 606
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

 

کد606

 

ژل شفاف کننده ی پوست سونیا

این ژل از محصولات شفاف کننده ی پوست فوراور به عنوان به روز ترین محصول دنیا می باشد. چرا که از فناوری های پیشرفته ای در ساخت این ژل استفاده شده است. با استفاده از ژل شفاف کننده ی پوست سونیای فوراور همیشه جوان و شاداب بمانید. در این ژل از پپتید هایی استفاده شده است که سریعا جذب پوست شده و باعث می شوند پوست شما بدرخشد.

فرمول ساخت ژل شفاف کننده ی پوست سونیا شامل ریشه ی شیرین بیان و ترکیبی از جلبک های سبز و قهوه ای بوده که در رفع چین و چروک پوست و از بین بردن لک های پوستی معجزه می کند. ترکیب جلبک با لیپوزوم ها موجب می شود تا تمامی خواص این محصول به نقطه ی مورد نظر از پوست برود. عصاره ی گل شبدری که در این محصول مورد استفاده قرار گرفته است موجب می شود تا حفره های بزرگ پوست محو شوند.

 

ویژگی های منحصر به فرد این محصول نسبت به محصولات مشابه

در این محصول از پنج گیاه خاص آسیایی استفاده شده است : ریشه‌ی سکوتالاریا بایکالِنسیس، ریشه‌ی گلیسیریزا گلابرا، ریشه‌ی موروس آلبا، گل آرتیمیسیا کاپیلاریس، و میوه‌ی زیزوفوس جوجوبی. این پنج گیاه به معجزه ی صاف کردن پوست معروف هستند. محصولات مراقبت پوستی سونیا طوری است که چربی پوست شما را در هر حال کنترل کرده و باعث مرطوب کنندگی پوست شما خواهند شد.

 

خواص ژل شفاف کننده ی سونیا

  • پوست را صاف می‌کند
  • ظاهر کلی پوست را درخشان می‌کند
  • حفره‌های بزرگ پوستی را کاهش می‌دهد

 

ترکیبات ژل شفاف کننده ی پوست سونیا

میوه‌ی برگ آلوئه باربادنسیس (ژل تثبیت شده‌ی آلوئه ورا)، آب (آکوا)، پروپاندیول، کاپریلیل متیکون، نیاسینامید، سیتیریل الیوات، کو پلیمر سدیم اکریلات، بوتیلین گلیکول، سوربیتان الیوات، لیسیتین، ایزوپندتیلدیول، عصاره‌ی گل تری فولیوم پراتینز (گل شبدر)، عصاره‌ی ریشه‌ی اسکوتلاریا بایکالنسیس، عصاره‌ی ریشه‌ی گلیسیریزا گلابرا (شیرین بیان)، عصاره‌ی ریشه‌ی موروس آلبا، عصاره‌ی گل آرتیمیسیا کاپریلاریس، عصاره‌ی میوه‌ی زیزیفوس جوجوبا، هگزاندیول ۱ و ۲، اسید کاپریل هیدروکسامیک، کاپریلیل گلیکول، اتیل هگزیل گلیسیرین، لسیتینِ هیدروژنیزه شده، سدیم اولیت، اولیگو پپتید ۶۸، دی سدیم ای.دی.تی.اِی، سوربیتان لائورات، هیدروکسی اتیل سلولوز، استیل دی پپتید ۱، ستیل اِستر، روغن دیکراتریا روتوندا، روغن روتنیرا لاملوسا، سدیم اسکوربات، اسید فیتیک.

 

 

محتوی: 28.3 گرم

 

 

روش مصرف

پس از پاکسازی، مقدار کمی از این محصول را به آرامی بر روی کل صورت‌تان ماساژ دهید تا پوست صورت، براق شود. برای رسیدن به بهترین نتیجه، این محصول را با ژل پاک‌کننده و طراوت‌دهنده، ماسک ژل تصفیه کننده، و ژل مرطوب ‌کننده و نرم کننده استفاده نمایید. برای رسیدن به چهره‌ای با پوست متعادل، صبح‌ها صورت‌تان را به طور کامل بشویید. برای کسب بهترین نتیجه، حداقل هفته‌ای ۲-۳ بار مصرف نمایید.

 

هشدار: از تماس محصول با چشم خودداری شود. در صورت سوزش چشم، چشم خود را کاملا با آب بشویید. اگر سوزش چشم باقی ماند، استفاده از محصول را متوقف کرده و با پزشک خود مشورت کنید.

 

 

 

  • Evens skin tone
  • Brightens skins’ overall appearance
  • Reduces the appearance of large pores

Licorice root and a unique blend of green and brown algae help to even skin tone and blur the appearance of age spots. This algae blend is paired with liposomes to ensure the benefits get delivered to your skin right where they are needed. We also utilized red clover flower extract to help reduce the appearance of large pores.

Another reason illuminating gel is not like anything else available on the market is a unique collection of five Asian botanicals: scutallaria baicalensis root, glycyrrhiza glabra root, morus alba root, artemisia capillaris flower and zizyphus jujube fruit. These oriental plants are known for their ability to even and brighten overall skin tone.

Your improved skin will reflect a soft, smooth texture and emit a healthy glow with envious results.

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Illuminating Gel

.