افزایش طول عمر (بهتر و بیشتر زندگی کنید) | فوراور ایران www.forever-iran.net

افزایش طول عمر (بهتر و بیشتر زندگی کنید)

داشتن عمر طولانی به همراه زندگی سالم آرزوی هر فردی است. با استفاده از راهکار های گفته شده در این مطلب و بسته افزایش طول عمر فوراور یک عمر سالم زندگی کنید.

کد کالا: 1006

روش هایی برای افزایش طول عمر

برای همه افراد داشتن عمر طولانی مهم است. اما باید به یاد داشته باشید عمر طولانی باید همراه با سلامتی و زندگی سالم باشد. بنابراین می توان با چند روش ساده و استفاده از محصولات طبیعی و همچنین تغذیه سالم، یک عمر سلامت زندگی کرد.

چگونه عمر خود را افزایش داده و سالم زندگی کنیم؟

 • شاد زندگی کنید: اولین راهکار برای افزایش طول عمر، داشتن زندگی شاد و سرشار از امیدواری است. سعی کنید در اوج مشکلات لبخند زده و از روش های آرام کردن خود استفاده کنید. در این مورد می توانید به تمرینات مدیتیشن و یوگا بپردازید.
 • ورزش کنید: دومین و مهم ترین راهکار افزایش عمر، ورزش کردن است. ورزش سبب افزایش روحیه و شادابی می شود. علاوه بر این شما از طریق ورزش کردن تناسب اندام و سلامت بخش های مختلف بدن را حفظ می کنید. ورزش بهترین راه در جهت حفظ سلامت روحی و بدنی است.
 • تغذیه سالم داشته باشید: داشتن رژیم غذایی مناسب مهم ترین نکته برای سالم ماندن و افزایش عمر در کنار ورزش است. سعی کنید در هر وعده غذایی به میزان مناسب غذا بخورید. سبزیجات و میوه ها را فراموش نکنید. غذای خود را آرام و با لذت بخورید و از خوردن چربی و شیرینی زیاد خودداری نمایید. حتما از مغز ها و میوه های تازه استفاده نمایید. شب ها شام را سبک تر کنید.
 • سیگار و دخانیات را ترک کنید: مواد مخدر دشمن سلامتی است. دود علاوه بر تاثیر بر روی اندام های بدن، بر مغز نیز تاثیر منفی می گذارد. بنابراین سعی کنید دود را از زندگی خود و خانواده حذف کرده و از تفریحات سالم بهره مند گردید.
 • استرس خود را کنترل کنید: کنترل عصبانیت و استرس نقش مهمی در افزایش عمر انسان و سلامت روح و روان دارد. از طرفی استرس بر روی سیستم قبلی و تنفسی تاثیر بسیار منفی می گذارد. بنابراین در کنترل آن کوشا باشید.
 • از لوازم آرایشی و بهداشتی مناسب استفاده کنید: سعی کنید از محصولات با کیفیت استفاده کنید. محصولات گیاهی فوراور ایران، بهترین انتخاب برای شماست. استفاده از ضد آفتاب مناسب و کرم های احیا ساز پوست را فراموش نکنید.

افزایش طول عمر (بهتر و بیشتر زندگی کنید)

محصولات گیاهی فوراور را فراموش نکنید

یکی از راه های مهم در افزایش طول عمر، استفاده از مکمل های غذایی و نوشیدنی های سالم برای افزایش عمر است. طبق گفته کارشناسان محصولات گیاهی و ارگانیک فوراور، محصولاتی بدون عوارض و کاملا ارگانیک هستند. برای افزایش طول عمر و حفظ سلامتی محصولات زیر را استفاده کنید:

 • قرص ویتامین سی فوراور: ویتامین سی یکی از نیاز های مهم بدن است. مصرف کافی این ویتامین سبب افزایش ایمنی بدن، حفظ سلامت قلب و عروق، کاهش استرس، افزایش کلاژن و سلامت پوست و مو و... می شود.
 • نوشیدنی آلوئه ورا ژلی: از این نوشیدنی برای درمان انواع بیماری می توانید استفاده نمایید. نوشیدنی آلوئه ورا ژلی یک سم زدای قوی در جهت حفظ سلامت بدن و کمک به عملکرد صحیح دستگاه های بدن است. کاهش کلسترول و قند خون، تولید انرژی، سلامت گوارش، حفظ سلامت قلب و عروق، سلامت پوست و مو و... از خواص مهم این محصول است.
 • ویتامین کمپلس فوراور: این محصول با نام آرجی پلاس فوراور معروف است. این مکمل ساخته شده از انار، عصاره انگور قرمز و توت و پوست انگور است. پودر آرجی پلاس، در بهبود سیستم گردش خون نقش بسیار مهمی را بازی می کند. از طرفی کمک به رشد عصلان و استخوان ها، افزایش قد، کاهش فشار خون و چربی، کمک به تناسب اندام، افزایش سیستم ایمنی و... از خواص بی نظیر دیگر این محصول است.
 • مکمل ویتامین و مواد معدنی روزانه: یکی از کامل ترین مکمل های فوراور، مکمل دیلی فوراور است. این مکمل با بهره مندی از بهترین مواد در جهت حفظ سلامتی بدن و افزایش عمر مورد استفاده قرار می گیرد. این قرص برای درمان انواع مشکلات بدن و تکمیل مواد ضروری بدن نقش مهمی در افزایش عمر دارد.
 • قرص اکسیر جوانی: رویال ژلی تشکیل شده از ژل رویال، یک بی کمپلس بوده و دارای انواع مواد معدنی است. افزایش انرژی، افزایش قوای جنسی، بهبود درد های مفصلی، بهبود متابولیسم مواد در بدن، درمان بیماری های ویروسی، تنظیم هورمون های بدن و... مهم ترین خواص این محصول است.
 • قرص جنسینگ و گلدن چیا: این قرص ترکیبی از جنسینگ و گیاه دارویی گلدن چیا است. جنسینگ موجود در این محصول موجب افزایش قوای جنسی و تنظیم عملکرد هورمون ها می شود. این محصول در کاهش استرس، افزایش قدرت جسمانی و تامین مواد ضروری بدن نقش مهمی دارد.

 

.