آکنه ها و کورک های پوستی | فوراور ایران www.forever-iran.net

آکنه ها و کورک های پوستی

کد کالا: 1003

تضمین اصالت کالا

ارسال رایگان

پرداخت در محل

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تحویل فوری

مشاوره رایگان

آکنه ها و کورک های پوستی

 

درمان آکنه و کورک های پوستی 

آکنه و کورک های پوستی یکی از مشکلات بزرگی است که امروزه موجب ناراحتی و نا رضایتی بسیاری از افراد شده است. سلامت پوست یکی از مهم ترین مسائلی است که برای افراد به ویژه خانم ها مد نظر بوده و بیشتر افراد به دنبال پوستی زیبا و شاداب هستند اما عارضه هایی نظیر کورک و آکنه مانع داشتن پوستی زیبا می شود. 

آکنه و کورک چیست؟

آکنه و کورک نوعی جوش و عارضه ی پوستی بوده که در اثر عفونت فولیکول های مو در پوست ایجاد می شود. که در سطوح عمیق پوست این عفونت اتفاق می افتد. آکنه و کورک ها معمولا در نواحی گردن، اطراف لب ها، روی گوش و بینی و قسمت های دیگر ایجاد می شود. 

چگونه با کمک محصولات فور اور به درمان آکنه و کورک های پوستی بپردازیم؟

برای درمان آکنه و کورک های پوستی راه های درمانی زیادی ممکن است به شما پیشنهاد شود. اما طبق تجربه می دانیم که همه ی راه های پیشنهاد شده موثر واقع نمی شوند. در این قسمت ما محصولات درمانی فور اور را به شما معرفی می کنیم تا شما بتوانید با استفاده از آن ها به طور قطعی به درمان این نوع عارضه پرداخته و به استقبال پوستی شاداب و زیبا بروید.بسته ی درمان آکنه و کورک های پوستی فور اور شامل یک صابون avocado soap ، یک کرم propolis creme ، بسته ی قرص bee propolis، یک پاک کننده و کپسول می باشد. استفاده از این بسته به شما این امکان را می دهد تا در کوتاه ترین زمان ممکن آکنه و جوش های پوستی خود را درمان نمایید. و پوستی زیبا داشته باشید. 

 

 

 

  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند

.