آکنه ها و کورک های پوستی | فوراور ایران www.forever-iran.net

آکنه ها و کورک های پوستی

برای درمان آکنه و کورک های پوستی راه های درمانی زیادی ممکن است به شما پیشنهاد شود. اما طبق تجربه می دانیم که همه ی راه های پیشنهاد شده موثر واقع نمی شوند. در این قسمت ما محصولات درمانی فوراور را به شما معرفی می کنیم.

کد کالا: 1003

درمان آکنه و کورک های پوستی 

آکنه و کورک های پوستی یکی از مشکلات بزرگی است که امروزه موجب ناراحتی و نا رضایتی بسیاری از افراد شده است. سلامت پوست یکی از مهم ترین مسائلی است که برای افراد به ویژه خانم ها مد نظر بوده و بیشتر افراد به دنبال پوستی زیبا و شاداب هستند اما عارضه هایی نظیر کورک و آکنه مانع داشتن پوستی زیبا می شود. 

آکنه و کورک چیست؟

آکنه و کورک نوعی جوش و عارضه ی پوستی بوده که در اثر عفونت فولیکول های مو در پوست ایجاد می شود. که در سطوح عمیق پوست این عفونت اتفاق می افتد. آکنه و کورک ها معمولا در نواحی گردن، اطراف لب ها، روی گوش و بینی و قسمت های دیگر ایجاد می شود. 

چگونه با کمک محصولات فور اور به درمان آکنه و کورک های پوستی بپردازیم؟

برای درمان آکنه و کورک های پوستی راه های درمانی زیادی ممکن است به شما پیشنهاد شود. اما طبق تجربه می دانیم که همه ی راه های پیشنهاد شده موثر واقع نمی شوند. در این قسمت ما محصولات درمانی فوراور را به شما معرفی می کنیم تا شما بتوانید با استفاده از آن ها به طور قطعی به درمان این نوع عارضه پرداخته و به استقبال پوستی شاداب و زیبا بروید بسته ی  درمان جش و آکنه ی فوراور شامل یک صابون avocado soap ، یک کرم propolis creme ، بسته ی قرص bee propolis، یک پاک کننده و کپسول می باشد. استفاده از این بسته به شما این امکان را می دهد تا در کوتاه ترین زمان ممکن آکنه و جوش های پوستی خود را درمان نمایید. و پوستی زیبا داشته باشید. 

آکنه ها و کورک های پوستی

 

محصولات فوراور برای درمان آکنه و کورک های پوستی

فوراور ایران برای درمان آکنه و کورک های پوستی دارای محصولاتی گیاهی و بدون عوارض بوده و با استفاده از محصولات زیر می توانید برای همیشه از آکنه خلاص شده و پوستی شفاف و سالم داشته باشید:

  • صابون صورت و بدن آووکادو: این صابون یکی از صابون های گیاهی در جهت پاکسازی پوست صورت و بدن شما بوده و تمامی میکروب های موجود در پوست را از بین می برند. اگر به دنبال یک پاک کننده ی قوی برای پوست خود هستید این صابون را از دست ندهید. با استفاده از این صابون پوست خود را از حمله ی میکروب و جوش و آکنه مقاوم سازید.
  • کرم بره زنبور عسل فوراور: با استفاده از کرم پروپولیس فوراور یک محصول طبیعی و سرشار از خاصیت های درمانی را دارید. کرم بره موم زنبور عسل فوراور تولید شده از موم زنبور عسل بوده و در درمان اگزما، جوش و خارش های پوستی،درمان آکنه و آلرژی های پوستی، درمان زخم و... کاربرد داشته و غنی شده از ژل آلوئه ورا در درمان عارضه های پوستی است.
  • قرص بره موم زنبور عسل فوراور: این قرص تهیه شده از عسل است و یکی از بهترین محصولات فوراور برای پوست و شادابی آن است. این کرم از طریق مبارزه با رادیکال های آزاد پوست علاوه بر درمان عوارض پوستی و جوش و آکنه در جوانسازی پوست تاثیر فراوانی داشته و در در درمان انواع زخم ها نقش دارد. همچنین در جهت کاهش کلسترول خون، ارتقای سیستم ایمنی،آسم و... نقش مفیدی دارد.
  • کرم آلوئه  اسکراب فوراور: این کرم در پاکسازی پوست نقش مفیدی دارد. آلوئه اسکراب فوراور سرشار از ژل آلوئه ورا بوده و یک لایه بردار قوی برای نوسازی و شادابی پوست شماست. این کرم تمامی آلودگی های پوست شما را پاکسازی کرده و از خشک شدگی پوست نیز جلوگیری می کند. در واقع یک پاک کننده و مرطوب کننده ی مفید است.
  • مکمل سیر و آویشن فوراور: با خواص سیر برای پوست صورت مطمئنا آشنایی دارید. در این مکمل از دو گیاه فوق العاده عالی در جهت تقویت پوست استفاده شده است. این مکمل به عنوان یک مکمل جوانساز پوست بوده و علاوه بر این در درمان بیماری های خونی و تقویت سیستم گوارش و تنفس نقش مهمی دارد.
  • نوشیدنی ژل آلوئه ورا: از این نوشیدنی همیشه به عنوان یک محصول طبیعی و هزاردرمان در بین محصولات فوراور یاد می شود. نوشیدنی ژل آلوئه ورای فوراور با دارا بودن ژل آلوئه ورا در جوانسازی و شادابی و طراوت  پوست بی نظیر بوده و موجب درمان جوش و آکنه در پوست صورت خواهد شد. اگر در پوست خود دچار مشکل هستید به شما توصیه می کنیم از نوشیدنی قوی آلوئه ورا برای پاکسازی پوست خود استفاده نمایید.

.