آلوئه کلینزر (کرم پاک کننده) Aloe Cleanser

آلوئه کلینزر (کرم پاک کننده) Aloe Cleanser

قیمت: 55.75 درهم
50.18 درهم
قیمت: 301,000 تومان
قیمت با تخفیف: 270,900 تومان

پاک کننده آلوئه از مواد ضد حساسیت تشکیل شده است تا لوسیونی سبک، غیر چرب و ضد حساسیت در اختیار شما قرار دهد که رطوبت و پی هاش پوست را متعادل نگه می دارد. این لوسیون به سرعت، آرایش و آلودگی های پوست را پاک می کند. این محصول را به عنوان اولین لوسیون پاک کننده مورد استفاده قرار دهید، یا حتی می توانید آن را به صورت روزانه در برنامه روتین مراقبت های پوستی و رژیم زیبایی خود قرار دهید. پاک کننده آلوئه حاوی میزان مناسبی از روغن جوجوبا و آب است تا احساس طراوت را به پوست تان برگرداند و بدون خشک کردن پوست، آن را پاکیزه نماید.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 339
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

 کد ۳۳۹

کلینزر آلوئه Aloe Cleanser

کلینزر یا پاک کننده آلوئه از مواد ضد حساسیت تشکیل شده است تا لوسیونی سبک، غیر چرب و ضد حساسیت در اختیار شما قرار دهد که رطوبت و PH پوست را متعادل نگه می دارد. این لوسیون به سرعت، آرایش و آلودگی های پوست را پاک می کند.

پاک کننده سریع و ملایم آرایش و گریم فوراور، بدون ایجاد آلرژی پوستی:
این محصول از ترکیبات هایپوآلرژیک یا کم کردن آلرژی و حساسیت های پوستی تهیه شده است و لوسیونی غیرمحرک پوستی، بدون چربی و ملایم با اسیدیته و رطوبت متعادل شده است. این محصول، آرایش و گریم و آلودگی های روی پوست را سریعاً و کاملاً پاک می کند. این فرمول، ترکیب مناسب آب و چربی برای پاک کردن موفقیت آمیز پوست است.

پاک کننده آلوئه حاوی میزان مناسبی از روغن جوجوبا و آب است تا احساس طراوت را به پوست تان برگرداند و بدون خشک کردن پوست، آن را پاکیزه نماید.

این محصول را به عنوان اولین لوسیون پاک کننده مورد استفاده قرار دهید، یا حتی می توانید آن را به صورت روزانه در برنامه روتین مراقبت های پوستی و رژیم زیبایی خود قرار دهید. پاک کننده آلوئه حاوی میزان مناسبی از روغن جوجوبا و آب است تا احساس طراوت را به پوست تان برگرداند و بدون خشک کردن پوست، آن را پاکیزه نماید.

نکات کلیدی:
•این فرآورده لوسیونی لطیف با قدرت پاک کنندگی ملایم است که آرایش صورت و چشم را کاملاً تمیز می کند
•کم کردن آلرژی های پوستی و ضد حساسیت
•حاوی ویتامین C طبیعی

محتویات محصول: ژل پایدار آلوئه ورا، آب، پلی ایزوبوتن، هیدروژنه، C12-15 الکیل بنزوات، گلیسریل استئارات، ستیل الکل، بوتیلن گلیکول، سدیم لورت سولفات، 100-PEG استئارات، دی اکتیل آدیپات، اکتیل استئارات، اکتیل پالمتیات، آلانتوئین، اسید اسکوربیک(ویتامین C)، دایمتیکون، دیازولیدینیل اوره، متیل پارابن، پروپپیل پارابن، عطر

 

محتوی: ۱۱۸ میلی لیتر


روش مصرف:
چند قطره از پاک کننده آلوئه را به آهستگی با نوک انگشت تان بر روی تمام پوست صورت و گردن بمالید. این مالش را به صورت حرکت های چرخشی و با نرمی و آهستگی انجام دهید. برای پاک کردن آرایش، آلودگی و سلول های مرده پوستی، به آرامی لوسیونی که مالیده شده را با یک دستمال مرطوب پاک کنید تا پوست تان احساس تمیزی، نرمی و لطافت نماید. اگر مایل بودید، پس از مصرف این لوسیون، از ری هیدریتینگ تونر استفاده کنید.

 

Aloe Cleanser is prepared from hypo-allergenic ingredients to create a light, non-greasy, non-irritating lotion that is pH and moisture-balanced. It is fast and thorough in removing makeup, dirt, and other invisible skin debris. Use it as the first step in preparing your skin for a full Aloe Facial, or simply in the daily, routine skin care program of our Aloe Restorative Beauty Regime. Aloe Cleanser contains just the right amount of Jojoba Oil and water to leave your skin feeling fresh and thoroughly clean without drying!

  • A gentle, mild cleansing lotion
  • Perfect for removing makeup
  • Contains Vitamin C
  • Hypo-allergenic

 

With your fingertips, slowly spread several drops of Aloe Cleanser across your entire face and neck area, using a smooth, circular motion. To remove makeup, dirt and dead skin debris, gently wipe away with a dampened cloth or tissue, leaving the skin feeling clean, soft and supple. Follow with the Rehydrating Toner if desired.

 

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Aloe Cleanser

.