آلوئه-جوجوبا کاندیشنینگ (نرم کننده و تقویت کننده مو) Aloe-Jojoba Conditioning Rins

آلوئه-جوجوبا کاندیشنینگ (نرم کننده و تقویت کننده مو) Aloe-Jojoba Conditioning Rins

قیمت: 65.75 درهم
59.18 درهم
قیمت: 344,600 تومان
قیمت با تخفیف: 310,100 تومان

این نرم کننده غنی شده با ویتامین ب-کمپلکس و پروتئین هیدرولیزه شده می باشد. فرمول منحصر به فرد این نرم کننده قدرت مرطوب کنندگی و نرم کنندگی بالایی را برای صافی و حالت دهی بیشتر به مو می دهد.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 261
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

کد ۲۶۱

نرم کننده و حالت دهنده آلوئه ورا و جوجوبا Aloe jojoba Conditioning Rinse

نرم کننده موی آلوئه- جوجوبا که محصولی دیگر از کمپانی فوراِور لیوینگ است، فرمولی غنی شده دارد که سرشار از ویتامین ب کمپلکس و پروتئین هیدرولیزه شده است و به همین دلیل، از قدرت مرطوب کنندگی بسیار بالایی برخوردار بوده و موهای شما را نرم، درخشان و قابل فرم دهی می کند.

این نرم کننده که جهت استفاده پس از مصرف شامپو آلوئه جوجوبا تهیه شده، با نرمیِ هر چه تمام ترِ خود و به طرزی بسیار مؤثر از موهای شما محافظت می کند. این ترکیبِ بی نظیر از ژل غنی شده آلوئه ورا و جوجوبا که بارهای الکترو استاتیک را از موهای شما دفع می نماید، مو را نرم کرده و احساس طراوت و تازگی و ظاهری زیبا و شفاف به موهای شما می بخشد.

پس بدون آن که نیاز باشد به آرایشگاه مراجعه کنید، با نرم کننده آلوئه جوجوبا که نرم کننده ای با پی هاشِ متعادل است، موهای خود را به بهترین حالت و کیفیت برسانید.

دارای پی هاش متعادل
فرمولی ارتقا یافته جهت افزایش حالت دهی مو
قابلیت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی بسیار بالا جهت رسیدن به موهایی نرم و درخشان
ساقه ی مو را پوشش می دهد تا تمام موخوره ها را از بین ببرد.
 

محتوی: ۲۹۶ میلی لیتر

روش استفاده: پس از شامپو زدن موهای خود با شامپو آلوئه جوجوبا، نرم کننده آلوئه جوجوبا را بر روی سر خود ماساژ داده و  اجازه دهید این نرم کننده، به مدت ۲ تا ۳ دقیقه روی موهایتان بماند. سپس موهای خود را به طور کامل شسته و خشک کنید.

 

After shampooing with Aloe-Jojoba Shampoo, massage Aloe-Jojoba Conditioning Rinse into hair and leave on for 2 to 3 minutes. Rinse hair completely and dry.

Forever Living Products has taken Aloe-Jojoba Conditioning Rinse and made it even better! Our new and improved formula, enriched with Vitamin B Complex and Hydrolyzed Protein, now has extra moisturising and conditioning power to leave your hair even softer, shinier and more manageable than before! 

Designed to be used after our Aloe-Jojoba Shampoo, we have created an Aloe-Jojoba Conditioning Rinse that cares gently and effectively for your hair. The unique combination of stabilised aloe vera gel and jojoba, an agent to remove electrostatic charges, conditions the hair to give it a feeling of freshness and a look of silky elegance. 

So give your hair that salon look and feel with the pH-balanced conditioning treatment of Aloe-Jojoba Conditioning Rinse! 

• pH-balanced
• Improved formula for superior manageability
• Extra moisturising and conditioning power for soft, shiny hair
• Coats the hair shaft to eliminate split ends
 
 

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Jojo Condition

.