آلوئه اور شیلد دئودورانت (مام خوشبو کننده فوراور) Aloe Ever-Shield Deodorant
5.0 / 3

آلوئه اور شیلد دئودورانت (مام خوشبو کننده فوراور) Aloe Ever-Shield Deodorant

قیمت: 27.00 درهم
24.30 درهم
قیمت: 141,500 تومان
قیمت با تخفیف: 127,400 تومان

این مام خوشبو کننده حاوی ژل آلوئه ورا است و خطرات و مضرات ضد عرق های حاوی نمک آلومینیم موجود در فروشگاهها و داروخانه را ندارد، آلومینیوم یک فلز سمی خطرناک است که می تواند به داخل پوست نفوذ کند. قرار گرفتن در معرض ضد عرق ها بطور دائم می تواند خطر ابتلا به سرطان سینه، آلزایمر و ناتوانی کلیه و بیماری های استخوانی را بالا ببرد. به دلیل تاثیرات آلومینیم بر فعالیت غده پاراتیروئید بر روی غلظت کلسیم به طوری که افزایش این سم موجب افزایش کلسیم خون و به نوبه خود درد های استخوانی، مشکلات روانی و پوست می شود.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 067
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

کد ۰۶۷


 

 

مام خوشبو کننده و دئودورانت فوراور Aloe Ever-Shield Forever


عرق کردن یک فرآیند طبیعی است که برای دفع سموم از بدن اتفاق می افتد. بنابراین شما نمی توانید با هیچ نوع محصولی جلوی این فرآیند را بگیری چرا که این عمل باید انجام شود تا مواد اضافی از بدن دقع گردند. اما گاهی بوی بد ناشی از این فرآیند کلافه کننده بوده و باید از یک روشی برای جلوگیری از بوی بدن آن استفاده نمود.

از بهترین روش ها استفاده از دئودورانت یا مام خوشبود کننده است. که در انتخاب یک مام مناسب باید دقت نمود تا از عوارض آن در امان ماند. محصول آلوئه اور شیلد دئودورانت فوراور در بر طرف کننده بوی بد عرق، خوش بو کننده بدن بدون عارضه و سیاه کردن زیر بغل، سفید کننده و روشن کننده پوست محصولی فوق العاده است.

زمانیکه حرارت بدن بالا می رود و فشار زیاد می شود حفظ حس تازگی از ابتدای روز یک اعتماد بنفس عالی خواهد بود . دئودورانت آلوئه ورا ، یک حفاظت تمام روز و موثر در برابر بوی زیر بغل بوده و می تواند مستقیما پس از دوش گرفتن استفاده شده و یا بدون سوزش ، موم مالی شود .

کمپانی فوراورلیونیگ ، یک محصول عالی فرمولسازی کرده است که به راحتی سر می خورد ، روی لباس لکه ایجاد نمی کند و ویژگیهای دئودورانت آلوئه ورا را در حالیکه اجزای مضر سلامتی را از بین می برد ، به حداکثر می رساند .

این ترکیب ملایم، که با ژل مستحکم آلوئه ورا ساخته شده است، شامل هیچ نمک آلومینیوم ضد عرق ریزی مضر که در سایر دئودرانت های موجود در بازار یافت می شود، نمی باشد . بر روی لباس لکه ایجاد نمی کند. می تواند مستقیما پس از اصلاح یا موم مالی استفاده شود. دارای بافت غنی می باشد.

 

این محصول از طریق نابود کردن باکتری هایی که مسئول بوی بدن هستند عمل می کند. به عنوان یک امتیاز دیگر، ژل آلوئه ورا پوست زیر بغل را لطیف کرده و موجب کاهش احساس سوزش و آماس (التهاب) پوست پس از تراشیدن مو می شود.

 

 

 

ویژگی های منحصر به فرد آلوئه اور شیلد دئودورانت

 

فاقد نمک آلومینیوم:

این مام خوشبو کننده حاوی ژل آلوئه ورا است و خطرات و مضرات ضد عرق های حاوی نمک آلومینیم موجود در فروشگاهها و داروخانه را ندارد، آلومینیوم یک فلز سمی خطرناک است که می تواند به داخل پوست نفوذ کند. قرار گرفتن در معرض ضد عرق ها بطور دائم می تواند خطر ابتلا به سرطان سینه، آلزایمر و ناتوانی کلیه و بیماری های استخوانی را بالا ببرد. به دلیل تاثیرات آلومینیم بر فعالیت غده پاراتیروئید بر روی غلظت کلسیم به طوری که افزایش این سم موجب افزایش کلسیم خون و به نوبه خود درد های استخوانی،مشکلات روانی و پوست می شود.

 فاقد ایجاد لکه:

این مام بصورت یک ژل است که لباس ها را لک نمی کند و به راحتی از بین می رود. بعضی دئودورانت یا مام ضد عرق حتی پس از شسته شدن با صابون نیز باقی می مانند. اثرات ژل این مام به نرمی و راحتی شسته می شود تا پوست و منافذ آن سالم بماند. همچنین مصرف این مام خوشبو کننده در دراز مدت زیر بغل را سیاه نمی کند.
وقتی که دمای هوا بالا می رود و فشار هوا زیاد می شود، بسیار عالی خواهد بود اگر بتوانید احساس سرزندگی و طراوت را از همان آغاز روز در خود ایجاد کنید. خوشبو کننده آلوئه اور شیلد (یا در واقع، محافظ همیشگی آلوئه)، شما را در برابر تمام بوی بد زیر بغل تان محافظت می کند. حتی می توانید این مام را بلافاصله پس از استحمام یا موم انداختن مصرف کنید بی آن که نگران سوزش پوست خود باشید. آلوئه اور شیلد پوست زیر بغل تان را نرم می کند، لکه ای روی لباس هایتان نمی اندازد و بدون ذره ای آسیب رساندن به پوست، خواص خوشبو کنندگی آلوئه ورا را به حداکثر می رساند.

 

 

خصوصیات مام فوراور طبق بررسی فوراور ایران


👈 تنظیم کننده ترشح غدد عرقی بدن

👈 سفید کننده و روشن کننده پوست بدن بویژه سیاهی زیربغل و کشاله ران که از مشکلات بسیاری از افراد به ویژه بانوان است.

👈 ضد سوزش و تسکین دهنده غدد لنفاوی بدن
👈 برطرف کننده کیست سینه
👈 ازبین بردن ترک های پوستی و ترکهای کف پا
👈 برطرف کننده ترک های ناشی از زایمان، رشد قد و افزایش وزن
👈 تنظیم کننده دست هایی که بیش ازحد عرق میکنند که یکی از مشکلات ناراحت کننده ی افراد است.
👈 برطرف کننده بوی بد پا
👈 تسکین دهنده درد های ناشی از میگرن و یا سینوزیت
👈 برطرف کننده سیاهی دور چشم
👈 تسکین و برطرف کننده سوختگی های پوستی ناشی از آفتاب سوختگی
👈 برطرف کننده جای بخیه و سوختگی به مرور زمان و جلوگیری از تاول و گوشت اضافه که یکی از اصلی ترین دغدغه ها در مورد کسانی است که با سوختگی مواجه می شوند.
👈 کمک به از بین رفتن واریس پا
👈 بدون گذاشتن جای لکه روی لباس

👈فاقد نمک آلومینیوم و مواد سرطان زای موجود در انواع مام ها

👈می توان آن را مستقیما پس از تراشیدن یا موم انداختن استفاده کرد.

 

 

محتوا و روش مصرف

 

محتوی: ۹۲.۱ گرم

 

 

روش مصرف

برای آن که در تمام طول روز احساس تازگی و پاکیزگی داشته باشید، مام خوشبو کننده آلوئه اور شیلد را هر روز برای زیر بغل خود استفاده نمایید.

 

 

 

 When the temperature is rising and the pressure is on, it is a real confidence-booster to maintain that fresh feeling from the start of the day. Aloe Ever-Shield® Deodorant Stick provides effective, all-day protection against underarm odor, and can be applied directly after showering or waxing without stinging. Aloe Ever-Shield glides on smoothly, does not stain clothes, and maximizes the deodorant properties of aloe vera while eliminating ingredients that could be harmful to your health.

  • Does not stain clothes 
  • Can be used directly after shaving or waxing
  • Rich in texture

 

Apply Aloe Ever-Shield under your arms every day for a fresh and clean feeling all day long.

 

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Deo
Nahid Hasani

ترکیبات عالی و اثر عالی استفاده کردم و توصیه میکنم

2
1
مهمان

خیلی جالبه که تیرگی و لک پوست صورت من رو برطرف کرد و حجم خیلی خوبی داره حدود سه ماهه که دارمش و مرتب استفاده میکنم

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

چقدر فوق العاده. ممنون از اشتراک گذاری نظرات خود با فوراور ایران.

1
2
Alireza Sadeghi

ترکیبات عالی و طبیعی، بدون عوارض؛ هم مراقبت و هم خواص درمانی؛ ماندگاری طولانی

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

فوراور ایران قدردان نظرات ارزشمند شماست. ممنون از نظرتون.

0
0

.