آسم | فوراور ایران www.forever-iran.net

آسم

این پکیج به درمان بیماری آسم و آسیب هایی که به بدن وارد کرده است می پردازد گاهی اگر دارویی از این پکیج حذف شود نمی تواند به درمان این بیماری کمک کند

کد کالا: 1018

تضمین اصالت کالا

ارسال رایگان

پرداخت در محل

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تحویل فوری

مشاوره رایگان

آسم چیست؟

آسم یک بیماری التهابی رایج در سیستم تنفس است. این بیماری مزمن به علت تنگ شدن لوله هایی که هوا را به داخل ریه انتقال می دهد و از آن خارج می کند ایجاد می شود. با هر بار تحریک توسط عوامل بیرونی، این لوله ها متورم و ملتهب تر شده و اگر درمان و کنترل سریع و جدی انجام نشود، ممکن است خطرات جدی در آینده برای فرد ایجاد کند.

علائم بیماری آسم

آسم دارای سه علامت عمده تنگی نفس، سرفه و خس خس است. به علت تنگ شدن لوله های انتقال هوا به ریه، نفس کشیدن به سختی انجام می شود. ممکن است پس از سرفه های شدید در سینه شما خلط تولید شود، اما خروج این خلط برای شما دشوار است. اگر در تنفس خود صدای سوت کشیدن می شنوید و صدای نفس کشیدن شدید و خشن دارید احتمالا به آسم مبتلا هستید. علائم آسم معمولا در شب، صبح زود، هنگام ورزش و فعالیت های جسمانی شدید و یا هنگام حضور در یک محیط مرطوب مانند حمام خود را نشان می دهد.

علل و عوامل ایجاد و تشدید آسم

افراد مبتلا به آسم معمولا همیشه آن را همراه خود دارند اما تا وقتی که عاملی آن را تحریک نکند بروز پیدا نمی کند. دلایل اصلی ایجاد بیماری آسم هنوز به طور کامل شناخته شده نیست اما ترکیبی از عوامل محیطی و عوامل ژنتیکی در ایجاد آن نقش دارد. در سالیان اخیر به علت تغییرات ژنی و تغییرات محیط زیستی شیوع این بیماری افزایش پیدا کرده است. افرادی که در خانواده سابقه آسم و آلرژی را دارند با احتمال بیشتری به این بیماری دچار می شوند. آسم شغلی نوعی از آسم است که معمولا در افرادی که در محیط کاری دچار علائم آسم می شوند. محیط های کار این افراد معمولا سرشار از گرد و غبار و مواد شیمیایی است که استنشاق آنها باعث ایجاد و تشدید علائم می شود. بیماری رفلاکس معده (بازگشت اسید معده به حلق) نیز یکی از علل ابتلا به این بیماری است. آسم، مخصوصا در سنین پایین، معمولا با آلرژی و حساسیت همراه است.

درمان بیماری آسم:

پکیج طراحی شده برای بیماری آسم شامل داروهای زیر است که باید به صورتی که در جدول آمده است استفاده شود تا بیماری آسم را به کلی درمان کند.

 

آسم

  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند

.