آبسه ها و جوش ها (ورم چرکین و دمل) | فوراور ایران www.forever-iran.net

آبسه ها و جوش ها (ورم چرکین و دمل)

آبسه یک عارضه ی چرکی بر روی پوست و یا درون بدن است که به دلیل تجمع باکتری در بخش های مختلف ایجاد می شود. برای درمان آبسه می توانید از محصولات فوراور ایران استفاده نمایید.

کد کالا: 1002

 آبسه چیست؟

آبسه همان جوش های چرکی و بسیار دردناکی است که بر روی صورت و یا قسمت های دیگر بدن در بعضی از افراد ایجاد شده و علاوه بر کاهش زیبایی فرد منجر به درد و آزار فرد نیز خواهد شد. آبسه معمولا شامل آبسه ی داخلی و آبسه ی پوستی است که در نوع اول آبسه در روی پوست ایجاد شده و در نوع دوم در بین یک عضو انتشار یافته و بسیار دردناک می باشد.

چرا آبسه ایجاد می شود؟

دلیل ایجاد آبسه اصولا عفونت در بدن است. به این منظور که یک عفونت باکتریایی در بدن ایجاد شده و منجر به چیین عارضه ی پوستی می گردد. هنگامی که سلول های سفید خون با باکتری ها می جنگند و سوراخی در بدن ایجاد می شود آن سوراخ با چرک پر شده و به شکل آبسه در بدن فرد بروز می کند. معمولا آبسه در مواردی رخ می دهد که روی پوست عارضه ای به شکل زخم، ریشه ی مو و یا مسدود شدن غدد تعریق رخ می دهد.

برای درمان آبسه چه باید کرد؟

در وهله ی اول برای پیشگیری از ابتلا به آبسه بر روی پوست می بایست بهداشت فردی رعایت شده و تا حد امکان زخم را ضد عفونی نمود. در جهت درمان آبسه هرگز نباید آن را تخلیه نمایید. چرا که این کار منجر به بدتر شدن اوضاع و پخش باکتری به محیط اطراف شده و ممکن است زخم را بدتر نماید. بنابراین باید از طریق به کار گیری روش های مناسب اقدام به برطرف نمودن آن کرد. مصرف یک دسته از پماد ها و دارو ها برای درمان آبسه معمولا موثر واقع می شوند.

آبسه می تواند در روی پوست صورت، دهان، مقعد و اطراف آن، مغز، دور لوزه و حتی در مقاطع نخاعی ایجاد شده که در این مورد فرد نیاز به عمل دارد. این حالت معمولا با برگشتن مو در نخاغا اتفاق افتاده که درمان آن نیز سخت تر است. اما به طور کلی برای درمان آبسه بهتر است از دارو های گیاهی و یا شیمیایی به صورت پماد یا قطره استفاده شده و حتما آن را ضد عفونی نمود. چرا که یک غده ی باکتریایی است.

محصولات فوراور برای درمان آبسه و پیشگیری از آن

کمپانی فوراور ایران با داشتن یک سری از محصولات قادر است شما را در درمان آبسه و جوش های چرکی یاری کرده تا شما از این مسئله راحت شوید. از آن جایی که تمامی محصولات فوراور گیاهی هستند. می توانید با اطمینان خاطر و بدون عوارض محصولات مربوط به آبسه و یا محصولات دیگر فوراور را مصرف نمایید:

  • نوشیدنی ژل آلوئه ورا: با خوردن این نوشیدنی می توانید سیستم ایمنی بدن را در برابر باکتری ارتقا داده و بدن خود را ضد عفونی نمایید. این امر سبب پیشگیری و بهتر شدن آبسه در شما خواهد شد. همچنین در جهت سلامت دستگاه گوارش و بهبود زخم و جراحات و عارضه های پوستی می توانید از نوشیدنی کمک درمانی آلوئه ورا استفاده نمایید.
  • قرص موم زنبور عسل فوراور: فوراور بی پروپولیس را می توانید در جهت درمان هر نوع بیماری عفونی مورد استفاده قرار دهید. عسل موجود در این قرص یک آنتی بیوتیک طبیعی در جهت درمان آبسه ی پوست شماست. با استفاده از این محصول فوق العاده ی فوراور قادر هستید انواع عفونت و عارضه های پوستی را از بین برده و سوختگی ها را نیز التیام بخشید.
  • کرم آلوئه ورا ژلی فوراور: این کرم علاوه بر این که یک کرم کامل برای تغذیه ی پوست و مو است در جهت ترمیم انواع زخم بر روی پوست شما استفاده می شود. اگر دچار آکنه، جوش، تبخال، قارچ و یا حتی اگزما هستید با استفاده از کرم آلوئه ورا ژلی ساخته شده از ژل آلوئه ورا می توانید آن را درمان نمایید.
  • مکمل سیر و آویشن فوراور: این مکمل با داشتن دو ماده ای که ضد عفونی کننده ی قوی هستند می تواند عفونت و چرک هایی که منجر به ایجاد آبسه شده را از بین برده و آن را درمان نماید. این قرص علاوه بر این در درمان بسیاری از بیماری های عفونی دیگر نقش دارد.
  • صابون آووکادو: در درمان سریع آکنه مهم ترین چیز رعایت بهداشت است. با استفاده از صابون گیاهی آووکادوی فوراور برای همیشه با آکنه ی خود خداحافظی نمایید. این صابون یک شوینده ی طبیعی ضد حساسیت با خواص بی شما در جهت حفظ لطافت و پاکیزگی پوست شما است.
  • کرم  عسل و آلوئه ورای فوراور: این کرم یک ترکیب فوق العاده در جهت حفظ سلامت پوست و از بین بردن جوش و آکنه است. حتی اگر صورت شما دچار لک و جوش های کوچک است می توانید به راحتی با استفاده از این ترکیب طبیعی فوق العاده بدون هیچ عوارض خاصی آن را درمان نمایید.

آبسه ها و جوش ها (ورم چرکین و دمل)

.